עיר ימים – אשקלון
אשקלון

זוכים יקרים,

פרויקט זה מוגדר כפרויקט שמבוצע עבורו כנס דיגיטלי (לא תזומנו לכנס פרונטלי) שמתבצע באתר האינטרנט שלנו כאן.
אנו מנגישים לכם את כלל המסמכים הרלוונטים עבורכם על מנת שתוכלו לבחור דירה.
בעמוד פרויקט זה ישנה מצגת המאגדת בתוכה את כל המסמכים בנוסף למסמכים המצוים באתר.
במצגת ישנו צ'ק ליסט שעליכם להגיע איתו לטובת בחירת הדירה.
חתימת חוזה תתרחש עד 45 ימים ממועד בחירת הדירה אלא אם הרוכש מבקש מפורשות לפני כן.
לפתיחת פנייה מול חברת הבקרה יתב לחצ/י כאן
לעיון במצגת אנא גללו למטה לתפריט "מידע /מסמכים לעיון".
הינכם מוזמנים לפנות אלינו בכל עת דרך פתיחת פניה בעמוד "צור קשר"
____________________________________


על הים- עיר ימים

עיר הימים היא שכונה חדשה בצפון אשקלון אשר גובלת בצפון בשמורת טבע, ממערב חוף הים ומדרום בשכונת ברנע ג'.

השכונה משתרעת על שטח של כ-264.8 דונם ותכלול 716 יח"ד.

מלבד מגורים השכונה תכלול שטחי מסחר, מוסדות ציבור ומתחם מלונאות הצמוד לים, אליו מחוברים שטחים ציבוריים פתוחים, טיילת עם תצפית נוף ודרכים.

פרויקט "HIGH על הים עיר ימים" השוכן בקרבת חוף הים באשקלון, בעל שני מבנים מעל חניון תת קרקעי משותף בחלקו הדרום מערבי של רובע עיר ימים.

תכנון הפרויקט נעשה בזיקה עיקרית לנוף המיוחד ולקסם הים באזור. אופי המבנים נגזר בהשראת נוף זה ולאורך כל התכנון תשומת הלב התמקדה בלייצר ככל הניתן הפניות, מרפסות ומבטים לנוף המרהיב.

המבנים בני 10 קומות. בקומת הכניסה לובאים מפוארים ומרווחים, מועדון דיירים, גינון משותף ופינות צל לרווחת הדיירים.

מעליהן קומות מגורים בהן דירות מרווחות הפונות אל נוף הים הנצחי והשקט.

ארבעת הקומות העליונות מדורגות ובהן דירות גג איכותיות אשר תוכננו בקפידה רבה.

לחץ כאן למלאי הדירות העדכני

סליידר-עיר-ימים-
Cam 1 B2 L
previous arrow
next arrow

פרופיל הפרויקט
איך זה עובד
מתבצע מול משרד הבינוי והשיכון תנאי ראשוני להרשמה לפרויקט מחיר למשתכן הוא הנפקת “אישור זכאות” על פי הקריטריונים המופיעים באתר משרד הבינוי והשיכון, באחת מהחברות: עמידר, מילגם ומרכז אלונים מקבוצת מ.ג.ע.ר למתן שירותי טיפול בבקשות לסיוע בדיור. ניתן להוציא “אישור זכאות” גם דרך אתר האינטרנט של משרד הבינוי והשיכון. מומלץ לבחון יכולת מימון לרכישה (משכנתא וכו’), אין טעם להגיש בקשה אם אין יכולת כלכלית לרכישה.
מתבצע מול משרד הבינוי והשיכון משרד הבינוי והשיכון יפרסם באתר האינטרנט שלו מידע על פתיחת ההרשמה באתר ההגרלות למחזיקי “אישור זכאות” בלבד. במידה ויש ברשות הנרשמים “אישור זכאות” בתוקף, יוכלו לבצע רישום דרך האתר של משרד הבינוי והשיכון. במקביל, אנו נפרסם הודעות על פתיחת ההרשמה בעיתונות הכתובה. לרשותכם באתר זה מידע מקיף אודות הפרויקט במסגרת “מחיר למשתכן”, על מנת להקל עליכם. תקופת ההרשמה הינה 28 ימים.
מתבצע מול משרד הבינוי והשיכון מס' ימים לאחר סיום שלב ההרשמה, תתבצע הגרלה בין הנרשמים במשרד הבינוי והשיכון על מיקומם בסדר בחירת הדירות בפרויקט. רשימת הזוכים ומיקומם הסידורי בהגרלה תתפרסם באתר משרד הבינוי והשיכון, וכן תישלח הודעה בדוא”ל ע”י משרד הבינוי והשיכון. למען הסר ספק, הזוכה בכל מספר סידורי הנמוך ביותר יבחר ראשון וכך הלאה. הודעה תישלח גם לנרשמים שלא עלו בהגרלה. אין צורך בשלב זה לפנות אל חברתנו. חברתנו תזמן אתכם באופן יזום על פי סדר ההגרלה לבחירת הדירה.
מתבצע מול חברת ליאם נחמיאס חברה לבניין בע"מ חברתנו תעמיד לרשות הזוכים מידע על אופן הרכישה במסגרת “מחיר למשתכן” ובתוך 9 ימים מרגע הנגשת מלוא המידע יבוצע זימון יזום של הזוכים למועד בחירת דירה. בשלב זה על הזוכה לגבש החלטה לגבי הדירה אותה ירצה לרכוש (מגרש, בניין, דירה). מומלץ להיכנס למלאי הדירות באתר זה ולהתעדכן במלאי הקיים. מודגש כי אין התחייבות כלשהי מטעמנו להבטיח דירה זו או אחרת. הנ”ל בכפוף למלאי הדירות הפנויות ולמיקום הזוכה בהגרלה.
מתבצע מול חברת ליאם נחמיאס חברה לבניין בע"מ לאחר סיום שלב 4 חברתנו תזמן את הזוכים ע"פ מיקומם הסידורי בהגרלה לבחירת הדירה. במעמד זה יציגו הזוכים את האסמכתאות הנדרשות: צילום ת.ז של כל אחד מהרוכשים, תעודת זכאות/ הארכת תוקף זכאות, הודעת זכייה. כמו כן, במעמד זה יחתמו הרוכשים על טופס בחירת הדירה. טופס זה יהווה אסמכתא להכנת חוזה מכר על הדירה ולא תהיה אפשרות לרוכש לשנות את בחירתו. אי הגעה במועד ובזמן שנקבע לפגישת “בחירת הדירה” תבטל את זכות הזוכה לבחירת דירה (בהתאם לנהלי משרד הבינוי והשיכון). מודגש שבמעמד בחירת הדירה חייבים להגיע כל הזוכים הרשומים בטופס אישור הזכייה, או נציג מטעמם המלווה בייפוי כוח נוטריוני. בנוסף, בעת חתימה על טופס בחירת הדירה הזוכה יידרש לשלם פיקדון בסך 2,000 ₪. במקרים חריגים בהם זוכה יעדכן כי אינו יכול להגיע עקב סיבות שונות הנובעות כתוצאה מהקורונה (בידוד, חולה וכו') לחברת הבקרה תהיה הסמכות לאשר לזוכה לבחור בצורה מקוונת ובמקרה זה לא יידרש ייפוי כוח נוטריוני או ייפוי כוח מאומת. חלופה זו של בחירה מקוונת תהיה חלופה נוספת לביצוע בחירת דירות ככל והמצב לא יאפשר לצאת ולהגיע לקבלן לבחירת דירות.
מתבצע מול חברת ליאם נחמיאס חברה לבניין בע"מ, עד 45 יום ממועד בחירת הדירה יש להגיע לחתימת רכישת הדירה. מעמד החתימה האמור בסעיף זה הנו לחתימה על החוזה בלבד. מובהר כי חוזה המכר ונספחיו נבדקו ואושרו ע”י משרד הבינוי והשיכון ולא יתקבלו השגות או בקשות לשינוי הנוסח ולא יתנהל לגביהם משא ומתן משפטי. הערה כללית המועדים המצוינים עשויים להשתנות בהתאם להחלטת משרד הבינוי והשיכון.