מחיר למשתכן

HIGH מול המצפה בחריש

בית » HIGH מול המצפה בחריש

סטטוס

בביצוע

מועד אכלוס

יחידות דיור

186 יח"ד במסגרת תכנית "מחיר למשתכן"

כתובת

חריש

אדריכל

שרייבמן אדריכלים

הכנסו את הטבע הביתה

הדיירים בפרויקט יהנו מחווית מגורים בניחוח טבעי הגדוש בנקודות חמד ירוקות מכל הכיוונים. במרחק נסיעה קצר תמצאו שדות ירוקים, עצי אורן וברוש רבים, עצי אלון בני 400 שנה, שדות חיטה עצומים ואת נחל נרבתה.

גבוה מעל כולם, בחלקה המזרחי של העיר אל עבר מצפה אילן מול נוף מרהיב ועוצר נשימה, מוקם פרויקט "HIGH מול המצפה בחריש". פרויקט ייחודי המונה תשעה בניינים בסטנדרט בנייה איכותי הנבנה בתכנון אדריכלי מבריק ומגוון בסביבת טבע הררית המציע דירות מוארות בחווית מגורים אחרת ומרעננת.

פרויקט זה מתווסף לתנופת הבנייה החדשה בעיר חריש המתפתחת ומושכת אליה משפחות רבות.

 

איך זה עובד

מתבצע מול משרד הבינוי והשיכון תנאי ראשוני להרשמה לפרויקט מחיר למשתכן הוא הנפקת “אישור זכאות” על פי הקריטריונים המופיעים באתר משרד הבינוי והשיכון, באחת מהחברות: עמידר, מילגם ומרכז אלונים מקבוצת מ.ג.ע.ר למתן שירותי טיפול בבקשות לסיוע בדיור. ניתן להוציא “אישור זכאות” גם דרך אתר האינטרנט של משרד הבינוי והשיכון. מומלץ לבחון יכולת מימון לרכישה (משכנתא וכו’), אין טעם להגיש בקשה אם אין יכולת כלכלית לרכישה.
מתבצע מול משרד הבינוי והשיכון משרד הבינוי והשיכון יפרסם באתר האינטרנט שלו מידע על פתיחת ההרשמה באתר ההגרלות למחזיקי “אישור זכאות” בלבד. במידה ויש ברשות הנרשמים “אישור זכאות” בתוקף, יוכלו לבצע רישום דרך האתר של משרד הבינוי והשיכון. במקביל, אנו נפרסם הודעות על פתיחת ההרשמה בעיתונות הכתובה. לרשותכם באתר זה מידע מקיף אודות הפרויקט במסגרת “מחיר למשתכן”, על מנת להקל עליכם. תקופת ההרשמה הינה 28 ימים.
מתבצע מול משרד הבינוי והשיכון מס' ימים לאחר סיום שלב ההרשמה, תתבצע הגרלה בין הנרשמים במשרד הבינוי והשיכון על מיקומם בסדר בחירת הדירות בפרויקט. רשימת הזוכים ומיקומם הסידורי בהגרלה תתפרסם באתר משרד הבינוי והשיכון, וכן תישלח הודעה בדוא”ל ע”י משרד הבינוי והשיכון. למען הסר ספק, הזוכה בכל מספר סידורי הנמוך ביותר יבחר ראשון וכך הלאה. הודעה תישלח גם לנרשמים שלא עלו בהגרלה. אין צורך בשלב זה לפנות אל חברתנו. חברתנו תזמן אתכם באופן יזום על פי סדר ההגרלה לבחירת הדירה.
מתבצע מול חברת ליאם נחמיאס חברה לבניין בע"מ חברתנו תעמיד לרשות הזוכים מידע על אופן הרכישה במסגרת “מחיר למשתכן” על ידי זימון יזום של הזוכים ע”י החברה לקבלת הסבר ומידע על התהליך. בשלב זה על הזוכה לגבש החלטה לגבי הדירה אותה ירצה לרכוש (מגרש, בניין, דירה). מומלץ להיכנס למלאי הדירות באתר זה ולהתעדכן במלאי הקיים. מודגש כי אין התחייבות כלשהי מטעמנו להבטיח דירה זו או אחרת. הנ”ל בכפוף למלאי הדירות הפנויות ולמיקום הזוכה בהגרלה.
מתבצע מול חברת ליאם נחמיאס חברה לבניין בע"מ חברתנו תעמיד לרשות הזוכים מידע על אופן הרכישה במסגרת “מחיר למשתכן” על ידי זימון יזום של הזוכים ע”י החברה לקבלת הסבר ומידע על התהליך. בשלב זה על הזוכה לגבש החלטה לגבי הדירה אותה ירצה לרכוש (מגרש, בניין, דירה). מומלץ להיכנס למלאי הדירות באתר זה ולהתעדכן במלאי הקיים. מודגש כי אין התחייבות כלשהי מטעמנו להבטיח דירה זו או אחרת. הנ”ל בכפוף למלאי הדירות הפנויות ולמיקום הזוכה בהגרלה.
מתבצע מול חברת ליאם נחמיאס חברה לבניין בע"מ לאחר סיום שלב 4 חברתנו תזמן את הזוכים עפ”י מיקומם הסידורי בהגרלה לבחירת הדירה. במעמד זה יציגו הזוכים את האסמכתאות הנדרשות כגון: הודעת זכייה, תעודה מזהה וכד’. כמו כן, במעמד זה יחתמו הרוכשים על טופס בחירת הדירה. טופס זה יהווה אסמכתא להכנת חוזה מכר על הדירה ולא תהיה אפשרות לרוכש לשנות את בחירתו. אי הגעה במועד ובזמן שנקבע לפגישת “בחירת הדירה” תבטל את זכות הזוכה לבחירת דירה (בהתאם לנהלי משרד הבינוי והשיכון). מודגש שבמעמד בחירת הדירה חייבים להגיע כל הזוכים הרשומים בטופס אישור הזכייה, או נציג מטעמם המלווה בייפוי כוח נוטריוני. בסיום הפגישה יתואם מועד לחתימת חוזה הרכישה, אולם, ככל שהזוכה יהיה מעוניין בכך, ניתן לחתום על חוזה רכישה גם במעמד זה.

תוכנית דירה

לבחירתך תמהיל דירות מגוון

דירת גן 5 חדרים, דירה מס' 1, מגרש 76
דירת גן 5 חדרים, דירה מס 2, מגרש 76
דירת גן 5 חדרים, דירה מס 2, מגרש 77
דירת 5 חדרים - דרום מזרח, מגרשים 70-78
דירת 5 חדרים - צפון מזרח, מגרשים 70-78
דירת גן 5 חדרים +מחסן - צפון מזרח, מגרשים 71,73,75
דירת גן 4 חדרים - דרום מערב, מגרשים 70,72,74
דירת גן 4 חדרים + מחסן - צפון מערב, מגרשים 71,73,75
דירת גן 3 חדרים - צפון מערב, מגרשים 70,72,74
דירת גן 3 חדרים - דרום מערב, מגרשים 71,73,75
דירת 5 חדרים - דרום מערב, מגרשים 70,72,74
דירת 5 חדרים - צפון מערב, מגרשים 71,73,75
דירת 5 חדרים + מחסן - צפון מזרח, מגרשים 71,73,75
דירת 5 חדרים + מחסן - דרום מזרח, מגרשים 70,72,74
דירת גן 3 חדרים - צפון מערב, מגרש 76
דירת גן 3 חדרים - דרום מערב, מגרש 77
דירת 5 חדרים - דרום מערב מזרח, מגרשים 72,74
דירת 5 חדרים - צפון מערב מזרח, מגרשים 71,73,75
דירת 3 חדרים - צפון מערב, מגרשים 70,72,74
דירת 3 חדרים - דרום מערב, מגרשים 71,73,75
דירת גן 4 חדרים - דרום מערב, מגרש 76,78
דירת גן 4 חדרים - צפון מערב, מגרש 77
דירת 3 חדרים - צפון מערב מזרח, מגרש 77
דירת 3 חדרים - דרום מערב מזרח, מגרשים 76,78
דירת 3 חדרים - צפון מערב, מגרש 77
דירת 3 חדרים - דרום מערב, מגרשים 76,78
דירת 3 חדרים - צפון מערב, מגרש 78