קניית דירה חדשה בדרום

קניית דירה חדשה היא כנראה ההוצאה הכלכלית הכי גדולה שתהיה לכם בחיים, כך שאל תתפלאו אם תרגישו כמו ברכבת הרים מבחינה רגשית ולא רק כספית.

קניית דירה חדשה בדרום הארץ אינה שונה בהרבה בהבדל אחד – היא מורכבת יותר כי הצע הדירות בדרום קטן עוד יותר מההיצע המצומצם ממילא במרכז.

 

היזמים שכחו את הדרום

מכיוון שבסופו של דבר קניית דירה בדרום (או בכל מקום אחר בארץ) פועלת לפי תנאי השוק המסקנה אחת – בניית דירות חדשות היא עניין של היצע מול ביקוש.

בנוסף, דירות בפרויקטים בדרום נמכרות בפחות כסף מאשר דירות מקבילות במרכז ובצפון – מה שהופך את יזמות בתחום הנדל"ן בדרום ללא אטרקטיבית מבחינה כלכלית.

לעיתים הקבלנים מפצים על כך בבנייה חסכונית בסטנדרט נמוך – מה שהופך קניית דירה חדשה בדרום לפעולה לא כדאית הודות לאיכותה הירודה.

המשמעות עבור הלקוחות היא אחת – תהליך קניית דירה בדרום (כולל קניית דירה חדשה באילת או קניית דירה חדשה באשקלון- שתי הערים הפופולריות ביותר בדרום) הופך להיות מתסכל וקשה במיוחד.

אז מה עושים אלו שמעוניינים בקניית דירה חדשה בדרום? המשיכו לקרוא וגלו את החברה שנחשבת לצדיקה היחידה בסדום הנדל"ני של דרום הארץ.

 

החברה שחושבת ופועלת אחרת

אנחנו מזמינים אתכם להכיר את חברת HIGH GROUP' – החברה שמשמשת כזרוע הנדל"ן של 'קבוצת חי נחמיאס מגורים והשקעות' מאז הקמתה ב-2011.

חברה זו נחשבת לבולטת מכל חברות הנדל"ן שפועלות בדרום – מה שאומר שהיא מספקת אלטרנטיבה אמיתית למי ששוקל קניית דירה חדשה בדרום בלי להתפשר.

החברה חרטה על דגלה להביא לדרום את בשורת הנדל"ן שכבשה את הארץ בסערה, כך שכל הפרויקטים שלה נחשבים להרבה יותר מיוקרתיים. למעשה, הם מציבים רף חדש בתחום הנדל"ן בדרום בפרט ובארץ כולה בכלל.

כל הפרויקטים של החברה נבנים לפי סטנדרט בנייה גבוה, כוללים תכנון אדריכלי ועיצוב של מיטב המומחים ונמצאים במיקום מושלם – ליד הים או בסביבה נופית מרהיבה ובקרבת מוסדות חינוך, רפואה, תרבות ומסחר.

המשמעות היא שקניית דירה חדשה בערי הביקוש בדרום הארץ (למשל קניית דירה חדשה באילת או קניית דירה חדשה באשקלון) יכולה לא רק להיות משחק ילדים, אלא גם להבטיח שתיהנו מאיכות חיים, רמת חיים וחווית מגורים שטרם הכרתם.

ואתם יכולים להיות רגועים- החברה לא רק יציבה ואיתנה מבחינה כלכלית, אלא גם זוכה לליווי בנקאי צמוד כולל ערבויות וביטחונות בכל פרויקט שהיא מקימה.

כשמוסיפים לכך את השקיפות ללקוחות לכל אורך התהליך מתקבלת תוצאה אחת – דירה שלמה ומושלמת שתגשים לכם את כל החלומות.

 

בואו נדבר ת'כלס

נכון להיום החברה מתמקדת באשקלון ובאילת שנחשבות לערי הפופולריות בדרום מבחינת נדל"ן. באשקלון החברה בונה פרויקט אחד למגורים ובאילת – 3. לפניכם כמה מילים על כל פרויקט כדי שתבינו מהי יוקרה אמיתית.

אשקלון

  • פרויקט High מול הים

פרויקט זה כולל 2 מגדלי יוקרה באזור הסיטי של אשקלון שמתוכננים בקפידה, כך שכל הפרטים הגדולים והקטנים נלקחו בחשבון – מה שאומר שהמפרט הטכני בפרויקט עשיר במיוחד.

בפרויקט ניתן לרכוש דירות בנות 4 ו-5 חדרים וכן פנטהאוזים ודירות גן- כולן נהנות מלובי מרווח עם 3 מעליות ומספא פרטי שמאפשרים לשלב בהצלחה נוחות, עיצוב וטכנולוגיה.

אילת

  • פרויקט 'HIGH מול הים'

פרויקט זה כולל 2 בנייני בוטיק מתקדמים ומעוצבים בשכונת שחמון – השכונה הכי מבוקשת בעיר.

בפרויקט ניתן לבחור בין דירות 2,3,4 ו-5 חדרים או דירות מיני פנטהאוז ופנטהאוז. לכל הדירות מרפסת שמש שמשקיפה לנוף הייחודי של אילת (ים סוף ומפרץ אילת מחד והנוף המדברי מאידך), אבל רוכשי הפנטהאוז ייהנו מבונוס אמיתי – בריכה פרטית.

  • פרויקט אלמוגים

פרויקט זה כולל 3בניינים מרווחים ומעוצבים ברחוב האלמוגים שצפוי להפוך למדרחוב- מה שאומר שהמקום יהיה שילוב מנצח של בתי מלון, בתי מגורים, מרכזי מסחר ובתי קפה איכותיים.

בפרויקט ניתן לבחור בין דירות 3,4 ו-5 חדרים או פנטהאוז ודירות גן, כולן מתוכננות בקפידה עד הפרט הכי קטן

  • פרויקט 'HIGH על הים'

פרויקט זה נבנה על צוק בשכונת שחמון במרומי מפרץ אילת, כך שמדובר ביצירת מופת מבחינה אדריכלית ונופית.

בפרויקט ניתן לרכוש דירות בגדלים שונים (2 עד 5 חדרים) וכן דירות גן, מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים שלכולן פאר יוצא דופן.

עוד על קניית דירה חדשה בדרום ופרטים נוספים 072-33-80-908