קניית דירה באילת

אמנם אילת היא העיר הדרומית ביותר בישראל אך קניית דירה באילת אינה דומה לסתם לרכישת דירה בדרום, בעצם, גם לא לרכישת דירה דומה במרכז הארץ. אילת, מבחינות רבות היא אנומליה בישראל וזה כולל גם את שוק הנדל”ן, כי המציאות שקיימת היום באילת משנה כליל את חוקי המשחק ומייצרת הזדמנות גדולה למשקיעים.

בתי מלון OUT Airbnb IN

קוראים לטרנד הזה השכרת דירות לטווח קצר והוא הולך וכובש את עולם התיירות. תיירים בכל העולם מאסו במחירים המופקעים ובאווירה הסטרילית של בתי המלון. הם רוצים להיטמע במקומות בהם הם מבקרים, הם מחפשים חוויה יותר אותנטית. את זה הדירות להשכרה לטווח קצר שהם מוצאים באתרים כמו Airbnb מספקות להם בגדול.

כמו כל עיר תיירות מרכזית בעולם הטרנד הזה הגיע גם לאילת ועבור משקיעים מדובר בהזדמנות גדולה. דירה כזו, כאשר היא מנוהלת ומתוחזקת נכון יכולה להניב תשואה שנתית גבוהה בעשרות אחוזים מהשכרה לטווח ארוך של אותה דירה בדיוק. המציאות הזו העירה את שוק הנדל”ן המנומנם של אילת. פתאום כל קניית דירה באילת נבחנת ביחס התאמתה כ’דירת תיירות’.

התיירים, מסתבר, לא פראיירים. הם דורשים איכות ולכן את עיקר תשומת הלב מושכות דירות יוקרה באילת.

HIGH GROUP‘ בונה יוקרה

אחת השחקניות המרכזיות בתחום דירות יוקרה באילת היא חברת ‘HIGH GROUP’ זרוע הנדל”ן של ‘קבוצת חי נחמיאס מגורים והשקעות’. הפרויקטים של HIGH GROUP באילת משלבים תכנון חכם, גימור מושלם ומפרט עשיר עמוס בפינוקים כמו מערכת בית חכם, פרקט בסוויטת הורים ואביזרים יוקרתיים באמבטיה. עבור משקיע הבוחן קניית דירה באילת במטרה להפוך אותה ‘דירת תיירות’, פרויקטים של ‘HIGH GROUP’ כמו פרויקט HIGH’  על הים’ נותנים מענה מושלם.

בנוסף לאילת, HIGH GROUP פועלת גם באשקלון. זה לא מקרי, יש הרבה נקודות השקה בין שתי ערי הקיט שקמו לצד משאב חופי ייחודי. אשקלון הופכת בשנים האחרונות לעיר תיירות. HIGH GROUP זיהתה את המגמה הזו מבעוד מועד ויזמה בעיר כמה פרויקטים סופר יוקרתיים שעתידים גם להפוך את החוויה של קניית דירה באשקלון למשהו מאוד שונה ממה שהכרנו.