פרויקטים בחריש

פרויקטים בחריש, עיר חדשה המוקמת בימים אלו באזור חדרה, זוכים לתהודה רבה בזכות מהירות הבניה והתמיכה הממשלתית בפרויקט. בהמשך להחלטת ממשלה משנת 2008, בעיר חריש עתידים לחיות כ-100,000 תושבים, והמדינה הגדירה שמדובר במרחב תכנון מיוחד הזכאים להיתרי בניה מהירים. פרויקטים בחריש מוקמים במהירות אמנם, אך העיר שמה לעצמה מטרה להיות עיר ירוקה הנבנית בתנאים של שימור סביבתי וקיימות. הפרויקטים בחריש מותאמים למגוון רחב של אוכלוסיות, משפחות כמו גם זוגות צעירים, ולכן ניתן לצפות לגיוון במגדלי הדירות ובמפרטים הטכניים. חברת High Group תורמת אף היא לתנופת הבניה בחריש, בזכות פרויקט "HIGH באור המזרח" שלו 234 יחידות דיור במזרח העיר.

פרויקטים בחריש – מה העלויות?

מחיר ממוצע לדירת שלושה חדרים בפרויקטים בחריש נכון למרץ 2019 הוא 828,000 ₪. אולם, בקניית דירה מיזם ישנן עלויות והוצאות נוספת פרט למחיר הדירה הסופי. בעת תכנון רכישת דירה מפרויקטים בחריש יש לשים לב לעלויות כמו:

  • תוספות על שדרוג מפרט הדירה.
  • התאמות הנכס לצורכי הלקוח – יצירת חללים מיוחדים או שינוי חלל פנימי.
  • עלויות לעו"ד ומיסים שונים הנודעים לרכישה כמו מע"מ.
  • השכרת דירה לגורים עד לתום שלב הבניה של הנכס.
  • ריביות שונות שעתידות לחול על הנכס.

הוצאות ועלויות מסוג זה משוכללות עם מחיר הדירה המקורי והן מהוות למעשה את הסכום המלא שבעלי דירה צריך לשלם. הערכה ריאלית של תקציב, וחיפוש נכס בפרויקט שעומד בדרישות התקציב הם שלב מהותי בדרך לקניית כל דירה ובייחוד בעת קנייה בפרויקט חדש כמו בחריש.

אם חריש היא הבית העתידי שלכם, והתקציב כבר מוכן, כל שנותר הוא למצוא את המיקום האידיאלי בפרויקט הנכון לכם. High Group מובילה פרויקט אדיר ממדדים, ייחודי וחדשני שעתיד לקום במזרח העיר חריש ונמצא בשלבי בניה. פרויקט "HIGH באור המזרח" משקיף לנוף של מצפה אילן וכולל תשעה מבני מגורים. במבנים ניתן למצוא דירות 3,4, ו-5 חדרים כמו גם דירות גן, פנטהאוזים ומיני-פנטהאוזים. חווית המגורים בפרויקט היא צעירה ומודרנית, מתאימה לאופייה של חריש.

חריש דירות למכירה במחירים הכי משתלמים

חריש דירות למכירה

מחפשים בגוגל את הביטוי: חריש דירות למכירה? בצדק! הגידול בשוק הנדל"ן הביא לבנייתה של עיר חדשה, הנקראת חריש. כפועל יוצא נוספו מגוון רחב של דירות למכירה בחריש בשנים האחרונות לצד עשרות פרויקטים בשלבי בניה שונים בהווה. היישוב חריש ממוקם בשטחי מחוז חיפה בסמיכות לעיר חדרה ולכביש שש. היישוב חריש עתיד לגדול ולהכיל למעלה מ-100,000 תושבים בשיא התפוסה שלו לפי תכוניות הבניה. לקבוצת High Group חלק משמעתי בהקמת העיר חריש והיא מחזיקה בפרויקט של כתשעה בנייני מגורים במזרח העיר.

חריש דירות למכירה – השקעה לטווח הארוך

פרויקט הקמת העיר חריש, הוגדר על ידי מדינת ישראל בשנת 2008 כ"מרחב תכנון מיוחד". לפי הגדרה זו האזור יפותח באופן מהיר מהרגיל, ואישורי הבניה ותהליך הבניה הכולל יהיו מהירים מאוד. מדינת ישראל, בעזרת קידום הבניה, מסייעת למשפחות ולזוגות צעירים לרכוש נכס חדש ברמה גבוה באזור מגורים איכותי ויוקרתי.

כחלק מתכנון העיר חריש, המדינה והקבלנים השקיעו זמן ומחשבה על מנת לתכנן עיר שתיתן מענה למגוון רחב של אוכלוסיות, בעלת תשתיות ברמה גבוה ונגישות מקסימלית לרווחת תושבי העיר. הקרבה לכביש שש ביחד עם התוכנית להקמה תחנת רכבת בעיר, מקשרות בין העיר החדשה לשאר חלקי המדינה. כמו כן, התאמת תהליך הקליטה לעיר בעזרת שירותים עירוניים מיוחדים מסייעת לתושבים החדשים להכיר את ביתם וסביבתם. התוכנית להפיכת העיר חריש לעיר ירוקה, המקדמת קיימות על כל גווניה היא מעלה נוספת של המגורים בחריש.

אם כך, הדירות למכירה בחריש משרתות ציבורים רבים, ומציעות אורח חיים נוח ומיטיב.

חריש היא אזור מתפתח אטרקטיבי ביותר שמושך אליו ישראלים צעירים רבים. הבניה בחריש מתקדמת בקצב מהר ובמקביל קצב מכירת הדירות עולה. קבוצת High Group מחזיקה בפרויקט יוקרתי במזרח חריש – "HIGH באור המזרח". בפרויקט תשעה בנייני מגורים בתכנון אדריכלי ייחודי, המשלבים דירות במגוון גדלים. סך כל הדירות המשווקות בפרויקט הוא 234 יחידות דיור. בפרויקט מושקעים משאבים רבים של מיטב האדריכלים והמעצבים בחברה על מנת לספק את רמת הגימור והאיכות הטובה ביותר, תוך שמירה על בניה בטוחה ובטיחותית.

מחיר למשתכן בחריש - לא השתגענו אלה באמת המחירים

מחיר למשתכן בחריש

מחיר למשתכן בחריש מקדם בנייה לטובת זוגות צעירים המעוניינים להתיישב בעיר הירוקה החדשה. חריש ממוקמת צפונית לחדרה ועתידה לאכלס כמאה אלף תושבים בשנים הקרובות. התכנון הירוק של חריש והפנייה לאוכלוסיות מגוונות, מעוררת עניין רב בקרב רוכשים בכלל ובקרב זכאי מחיר למשתכן בפרט. תוכנית מחיר זו מאפשרת לזוגות צעירים להצטרף לקהילה החיה באיכות חיים גבוה, בעלויות ברות השגה. לחברתנו, High Group פרויקט מחיר למשתכן בחריש- פרויקט "HIGH אור המזרח", הנמצא בשלבי תכנון.

מחיר למשתכן בחריש – בחירה בעתיד ירוק

הבנייה בחריש מתיימרת להיות בנייה ירוקה, ששומרת על איכות הסביבה ועושה שימוש במשאבים טבעיים. ההחלטה לבניית עיר לפי כללי הקיימות מחייבת יצירת מרחבים ירוקים, שבילי אופניים ותשתיות תחבורה נוחות במרחב העיר. מכאן, שהרווח לתושבים הוא כפול, לא רק שמירה על הסביבה, אלא גם סביבת מגורים מלאת פארקים טבעיים, בעלת תשתיות ברמה גבוה, ועידוד לשימוש בתחבורה ציבורית באופן קבוע.

לצד המרחב הציבורי הירוק, גם בניית הדירות עצמן בחריש מתוכננת על פי ערכי הקיימות. שימוש בחומרים קלי משקל, בעלי תכונות מבודדות טמפרטורות, לצד תכנון אדריכלי נכון, מניב חיסכון בהוצאות החשמל ומיזוג האוויר לתושבי העיר. בנייה תוך שימת לב לקיימות מקומית מפחיתה משמעותית את רמות הזיהום ופליטת החומרים המסוכנים לאוויר ומאפשר סביבת מגורים בריאה יותר לתושבים.

הבחירה לרכוש בית בפרויקט מחיר למשתכן בחריש לאור תוכנויות הבניה, מבטיחה לקונים שכונות מגורים נקיות, שקטות ובהחלט ירוקות.

פרויקטים בחריש למכירה

רכישה ירוקה בפרויקט מחיר למשתכן בחריש

בעלי זכאות לפרויקט מחיר למשתכן, המעוניינת למצוא מיקום אידיאלי לרכישת דירה ראשונה, פונים תכופות לפרויקטים בחריש בשל העניין ההולך וגובר בעיר החדשה.

חברת High Group מוציאה לפעול פרויקט חדש במזרח העיר חריש, הצופה לנוף עוצר הנשימה של מצפה אילן, ונכלל בתוכנית מחיר למשתכן. המגדלים, תשעה במספר, כוללים 223 יחידות דיור בגדלים המותאמים לדרישות המכרזים, ומספקים אווירה צעירה ומרעננת, בתכנון אדריכלי מודרני ומזמין. פרויקט "HIGH אור המזרח" מושך משפחות וזוגות צעירים רבים בעלי זכאות, ומהווה חלק משמעותי בהציע הדירות בעיר החדשה חריש.

חריש דירות למכירה במחירים שמתאימים לכולם

דירות למכירה בחריש גם במחיר למשתכן

פרויקט הדיור הכי גדול של מדינת ישראל בשנים האחרונות, הוא לא פרויקט מחיר למשתכן. באופן ממש מפתיע, הפרויקט הכי גדול והכי משמעותי עליו אנחנו, כאומה, עובדים בשנים האחרונות הוא הפרויקט של העיר החדשה של הצפון, העיר חריש. כחלק מההתפתחות, בעיר חריש דירות למכירה הן מצרך שקיים בשפע, כחלק ממגוון רחב של פרויקטים בסדרי גודל שונים. כך שאתם יכולים למצוא לעצמכם נכס חדש למגורים, איתו אפשר להקים בית בישראל על הצד הטוב ביותר. כל מה שאתם צריכים לעשות בשביל למצוא בעיר חריש דירות למכירה, הוא למצוא את הפרויקט המתאים ביותר לכם מתוך מגוון הפרויקטים של קבוצת היי גרופ. אנחנו כבר נעזור לכם להתמקם בתוך הפרויקט ולבחור את הנכס המתאים ביותר לצרכים של כל בני המשפחה שלכם.

חריש דירות למכירה – העיר החדשה של הצפון

בתחילת המאה ה-21, כאשר הבינו כל גופי הנדל"ן של מדינת ישראל כי השנים הבאות הולכות להיות שנים מאתגרות מבחינת צפיפות אוכלוסין במדינה, הוחלט על הקמת עיר חדשה בישראל – העיר חריש. המיקום  האקסקלוסיבי של חריש הפך אותה במהרה לאחת מן הערים הכי פופולריות בקרב זוגות צעירים. ובנוסף לכך, האפשרות למצוא בעיר חריש דירות למכירה בעלויות נוחות למשפחות הצעירות, הפכה את המותג העולה לפופולרי הרבה יותר. שלא נאמר, הביקוש לדירות מחיר למשתכן, אשר העצים עוד יותר את הבאזז התקשורתי שלו זכתה העיר חריש.

גם היום, העיר חריש לא מפסיקה להתפתח ועדיין אפשר לחוש בתנופת הבנייה אשר הולכת וצוברת תאוצה מידי שנה. זוהי עיר אשר חרטה על דגלה את ערך הקיימות והבנייה הירוקה, כך שכל העיר בנויה סביב מרכזים ירוקים והאווירה היא אווירה נעימה ומזמינה. כמובן שיש לכם אפשרויות תחבורה נוחות יחסית, עם חיבור ישיר אל צירי התחבורה המרכזיים של מדינת ישראל. לכל הדעות, חריש היא העיר העתידנית של מדינת ישראל והיא בהחלט הופכת לאחת מהערים הכי אטרקטיביות שאנחנו יכולים לחשוב עליהם לטובת מגורים למשפחה צעירה.

חווית מגורים בקהילה מתפתחת

כל מה שאתם צריכים לעשות בשביל להיות חלק מהקהילה המיוחדת והמגוונת של חריש, הוא למצוא מתוך מגוון הדירות שקיימות בחריש את הדירה המתאימה ביותר לצרכי המשפחה שלכם. לשם כך אתם יכולים לפנות לעזרתם של אנשי המקצוע המיומנים בקבוצת היי גרופ. אנו נסייע לכם באיתור הנכס שיהיה לחוויה בלתי נשכחת של מגורים.