פרויקטים חדשים בדרום

בשנה האחרונה מכירות דירות בדרום זכו לעידוד מכיוון בלתי צפוי. מיצוי אפשרויות השקעה בנדל”ן מניב בחלקים אחרים של הארץ הביא את משקיעי הנדל”ן לבחון אפשרויות השקעה בדרום הארץ והתוצאה היא תופעה נדל”נית שטרם הכרנו: פרויקטים להשקעה בדרום.

חדש: פרויקטים להשקעה בדרום

במשך שנים ארוכות כמעט ולא קרה שפרויקט בדרום יצוץ על הרדאר של המשקיעים. אבל בסוף זה התחיל לחלחל ולהגיע לתודעת המשקיעים. מה עשה את ההבדל? התחושה שהמחירים באזורי הביקוש הגיעו לשיא וההכרה שהדרום אינו מקשה אחת ושיש בו אזורי ביקוש שעוד עתידים להתגלות. במקומות כמו אשקלון ואילת כבר מרגישים את זה בשטח. אם בעבר מדובר היה במחזה נדיר הרי שהיום פרויקטים להשקעה באשקלון או אילת מתחילים לצוץ כמו פטריות אחרי הגשם.

כאמור, העלייה במכירת דירות בדרום היא כבר עובדה נוכחת ואין מקום בדרום בו המגמה הזו מורגשת כמו שהיא מורגשת באשקלון. אם בעבר דיבור על פרויקטים להשקעה באשקלון היה נשמע כמו מדע בדיוני הרי שהיום כמעט כל פרויקט בדרום אשקלון ממותג על ידי המתווכים המקומיים ככזה.

על שני פרויקטי בנייה באשקלון שיוצאים בימים אלו לדרך, ונחשבים לבולטים מבין הפרויקטים להשקעה בדרום, אחראית חברת HIGH GROUP, זרוע הנדל”ן של ‘קבוצת חי נחמיאס מגורים והשקעות’.

,HIGH GROUPשבנייה של פרויקטים להשקעה בדרום היא כבר מרכיב ב-DNA שלה, היא הדוגמה ליזם שעושה את ההבדל. תחילה עם ההחלטה להקים את ‘HIGH בכוכב הצפון’, שמציב רף חדש של יוקרה בעיר הדרומית עם תכנון אדריכלי מרהיב, שפע של דירות מיוחדות ומפרט נדיב בסטנדרט סופר פרמיום; ו-‘HIGH CENTER’ פרויקט מודרני אלגנטי שמביא לאשקלון את בשורת ‘עירוב השימושים’ ועתיד להיות אחד הפרויקטים הראשונים בעיר שמצליח לשלב באופן חכם וסינרגטי בין מגורי יוקרה למסחר אקסקלוסיבי.

נכון שלעיר אשקלון יש פוטנציאל אדיר שבשנים האחרונות הולך ומתממש עם המשאב החופי האדיר, תנופת הפיתוח, מרכזי התעסוקה וקו הרכבת שמקרב אותה למרכז הארץ, בלי זה גם גזרת הנדל”ן לא הייתה מתחממת. אבל בשביל להעיר את גזרת הנדל”ן היה דרוש היזם הנכון. והיזם הנכון הגיע.

בעקבות מצוקת הדיור הגוברת בישראל, משרד הבינוי והשיכון יוזם בשנים האחרונות פרויקטים חדשים בדרום הארץ בקצב מסחרר. שיווק הקרקעות ליזמים באזור הדרום מקודם בעזרת הסכמי גג שמגדירים את היקף הבניה על ידי המדינה, ומעודדים בנייה של שכונות חדשות בערי הדרום. המרחבים הפתוחים באזור דרום הארץ מאפשרים בנייה מרווחת יותר של דירות מגורים ומאפשרת להכיל אוכלוסיות מגוונות בשכונות. עלויות הבניה בפרויקטים החדשים בדרום הארץ זולות יותר מאשר במרכז ומעודדות קונים רבים לשקול את האפשרות לרכוש דירה בדרום. לקבוצת High Group פרויקטים באזורים אלו בשלבי בניה שונים.

פרויקטים חדשים בדרום

פרויקטים חדשים בדרום – יתרונות כלכליים

פיתוח של תשתיות, מרכזי מסחר ומרכזי תעסוקה בדרום הארץ מלווה את האצת הבניה באזורים רבים בדרום. הרוכשים מוצאים שניתן להעתיק מגורים בקלות לאזורים לו גם בשל היתרונות הכלכליים ברכישות דירה בדרום:

  • עלות הקרקעות זולה משמעותית ממרכז הארץ, מה שמוזיל על עלות הבניה הכללית.
  • ביקוש יחסית נמוך, והיצע רחב מאוד מביאים למחירי קניה נוחים, כמו גם מבצעים והטבות למשיכה של רוכשים חדשים לאזור.
  • עלות הנכס הסופית, לאחר ההתאמות והשדרוגים, צפויה להיות נמוכה יחסית וזולה מדירות במרכז הארץ.
  • עלות מחיה זולה יותר מאשר במרכז הארץ.
  • הנכסים בדרום מוגבלים פחות בשטח הבניה ולכן ניתן למצוא נכסים בשטחים גדולים יותר מדירה ממוצעת במרכז.

פרויקטים חדשים בדרום – רכישה לכל המשפחה

רשויות רבות בדרום משקיעות כיום משאבים משמעותיים על מנת לשפר את השירותים לתושב ולהתאים את עצמן למשפחות צעירות, בעיקר בשל תנופת הבניה החדשה בדרום.

אז, כבר החלטתם לרכוש דירה באחד מהפרויקטים החדשים בדרום, וכל שנותר לכם הוא למצוא את המקום המושלם? לקבוצת High Group מגוון פרויקטים באזור הדרום שמותאמים למגוון רחב של אוכלוסיות וצרכים. בין אם מגורים באילת השמשית, או באשקלון המתחדשת, הפרויקטים נבנים בעיצוב חדשני ובסטנדרט הבניה האיכותי והגבוה יותר בשוק.

לפרטים נוספים, צרו קשר עם נציגי החברה והתחילו בתהליך החיפוש.

פרויקטים חדשים בדרום הארץ

פרויקטים חדשים בדרום הארץ

רק מי שמגיע מהשכונות הכי פופולריות של הערים הגדולות בדרום, יכול להבין מה היא המשמעות של מגורים בסביבת אוכלוסייה מחבקת ותומכת. החיים של משפחות וקהילות בדרום הארץ הם בדרך כלל חיים בהילוך נמוך יותר, ולא במובן השלילי של המילה, מאשר החיים בגוש דן והמרכז הארץ. זו היא אחת מן הסיבות שגורמות לביקוש הגדול של זוגות צעירים, בכל מה שנוגע לחיפוש אחרי פרויקטים חדשים בדרום למגורים. אם גם אתם מחפשים פרויקטים חדשים בדרום, אשר יכולים להפוך לכם לבית מגורים קבוע למשפחה, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לפנות לעזרת אנשי הצוות של קבוצת היי גרופ, ואנחנו נסייע לכם למצוא את הנכס המושלם.

איך למצוא פרויקטים חדשים בדרום הארץ למגורים?

אם חשוב לכם להשקיע את כל המשאבים שלכם בחיפוש אחרי פרויקטים חדשים בדרום, ואתם לא רוצים להתפשר על פחות מהנכס הכי טוב שיש, חשוב לתת את הדעת על פרמטרים כמו:

  • מיקום הדירה ביחס מרכזי התעסוקה והמסחר של העיר. ככל שאתם נמצאים במקום טוב יותר, כך מדובר על נכס בעל ערך גבוה יותר, אשר יכול ברבות השנים להעניק לכם תשואה גבוהה לצד איכות חיים ברמה טובה הרבה יותר.
  • גודל הנכס והתאמה לכמות הילדים במשפחה שלכם. גם אם אתם זוג צעיר עם ילד אחד, רצוי לחשוב על כל האפשרויות שעומדות לפניכם, ולהשאיר את כל האופציות פתוחות בשביל להרחיב את המשפחה בעתיד. על כן, משפחות רבות בוחרות לרכוש בהווה נכס שיכול להכיל גם את המשפחה המתרחבת שלהם.
  • סביבת המגורים והמצב הסוציו-אקונומי של השכנים שלכם. אם אתם מעוניינים לגור בשכונה אחת עם כל האנשים הכי טובים שיש, חשוב לבחון את המצב הסוציו-אקונומי של תושבי השכונה, או תושבי השכונות הסמוכות לכם. רק כך תוכלו לקבל נקודת מבט אמיתית על טיב השכונה ועל איכות החיים הצפויה לכם.

שומרים על האווירה המשפחתית, בעיר בה גדלתם

במיוחד אם אתם תושבים חוזרים, אשר בוחרים ליישב את המשפחה הצעירה שלהם באזור הדרום, החיפוש אחרי פרויקטים חדשים בדרום הארץ הוא חיפוש מרגש במיוחד. בעזרת אנשי הצוות המקצועיים והמיומנים של קבוצת היי גרופ, אתם תוכלו לחזור לעיר או לשכונה שממנה הגעתם ולהקים בית חדש לטובת המשפחה הצעירה והחשובה שלכם.