נכסים באשקלון

אם חשבתם שרעיון "מחיר למשתכן" או "חוק הדירה השלישית" (למרות שהוא לא אושר בסופו של דבר) סתמו את הגולל על טרנד השקעות הנדל"ן – אתם מוזמנים לבקר באשקלון.

בזמן האחרון אשקלון הופכת מעיר קיט ישנונית לפנינה נדל"נית שמעוררת עניין בקרב יודעי דבר – מה שאומר שנכסים באשקלון נחטפים במהירות שמפתיעה את כולם.

הסיבה לכך דווקא טריוויאלית לחלוטין – הודות למיקומה של אשקלון בדרום הארץ היא ממשיכה ליהנות ממחירים נמוכים יחסית לאזורי הביקוש. המשמעות היא שאשקלון היא מתפתחת בכיוון הנכון.

העיר אמנם שוכנת לחוף הים התיכון, אבל מאז שנפתח קו רכבת לגוש דן המרחק בינה למרכז התקצר, הן תפיסתית והן מעשית – מה שהופך נכסים באשקלון למבוקשים במיוחד.

המומחים ממליצים להזדרז

העניין שמעוררת אשקלון בקרב משקיעים תפסה את עיניהם של המומחים, למשל אנשי נדל"ן ושמאי מקרקעין. כולם תמימי דעים שרכישת נכסים באשקלון היא השקעה בטוחה מסיבה אחת – כיום הנכסים בעיר מתומחרים פחות משווים האמיתי, כך שעליות ערך הן עניין של זמן.

אחת מהחברות שזיהו את הפוטנציאל הגלום באשקלון היא חברת HIGH GROUP, חברה שמתמחה בהקמת פרויקטים יוקרתיים בדרום הארץ ומקימה שני פרויקטים בעיר.

  • פרויקט High מול הים – פרויקט להשקעה באשקלון שמוקם ע"פ תכנון אדריכלי קפדני במפרט טכני עשיר במיוחד. פרויקט זה כולל 2 מגדלי יוקרה בשדרות בן גוריון באזור הסיטי העירוני

המשמעות היא שהפרויקט לא רק משקיף לאחד מחופי הים המרהיבים בישראל, אלא גם ממוקם בסמוך למוסדות חינוך, בריאות, פנאי ותרבות.

הפרויקט כולל דירות בגודל 4-5 חדרים, פנטהאוזים ודירות גן ומביא לעיר סטנדרטים חדשים של נוחות, עיצוב וטכנולוגיה מתקדמת. למשל, לובי הכניסה מרווח במיוחד וכולל 3 מעליות ולרשות הדיירים עומד ספא פרטי.

  • פרויקט נוסף של החברה באשקלון הוא פרויקט HIGH CENTER – פרויקט להשקעה באשקלון שיכלול קומה מסחרית שתעניק לו אופי אורבני מיוחד במינו.

הפרויקט מתוכנן בקפידה ע"י אדריכלים, כל משרד בו ייהנה מחנייה ויוכל אפילו לקבל ייעוץ בתחום עיצוב הפנים.

הפרויקט מוקם בשדרות בן גוריון וישתרע על 2000 מ"ר, ממש מול הים והפארק הלאומי – מה שמבטיח גישה נוחה מצד אחד וסביבה מתחדשת מצד שני.

פרויקט זה בא לענות על הצורך ההולך וגובר בעיר לשטחי מסחר, כך שכבר עכשיו הקומה המסחרית העתידית בפרויקט מעוררת עניין בקרב בעלי עסקים ולא בכדי.

קומה זו יכולה להיות מחולקת לפי הצרכים של כל משרד, לכלול שטחים פתוחים בסגנון Open Space ועוד – מה שאומר שהודות לחלוקה הגמישה היא מתאימה לרשתות, בעלי משרדים עצמאיים, למוקדי שירות ומכירה וכמעט לכל צורך.

 

רכישת דירות בפרויקט להשקעה בדרום זה רק HIGH GROUP

אם אתם מחפשים לרכוש דירה או לשכור שטח מסחר בפרויקט להשקעה בדרום – חברת HIGH GROUP היא הכתובת שלכם.

החברה נוסדה בשנת 2011 כזרוע הנדל"נית של קבוצת חי נחמיאס מגורים והשקעות. כל הפרויקטים של החברה מאופיינים בסטנדרט בנייה יוקרתי – מה שהופך כל פרויקט להצלחה מידית ולחוויה אמיתית, הן כאשר מדובר בפרויקט להשקעה והן כאשר מדובר בפרויקט למגורים.

למשל, כל הפרויקטים של החברה למגורים נבחרים הודות למיקומם שחייב להיות אחד מהשניים: מיקום שצופה לים או מיקום בסביבה נופית מרהיבה שמבטיחה טבע ומרחבים.

בנוסף, כל הפרויקטים מוקמים בשכונות מגורים איכותיות תוך שמירה על קרבה למוסדות חינוך, תרבות ומסחר. לכל הפרויקטים לובי מפואר, מועדון דיירים, מפרט טכני עשיר ועיצוב ייחודי שמבטיחים חווית מגורים, רמת חיים ואיכות חיים.

מדרום תיפתח ההשקעה

לחברה אמנם יש ניסיון עשיר בבנייה של פרויקטים למגורים ולמסחר בכל רחבי הארץ, אבל הדרום הוא הבייבי שלה ומבחינתה בנייה של פרויקט בדרום להשקעה הוא עניין יומיומי.

למשל, החברה יזמה ובנתה מספר פרויקטים יוקרתיים באילת להשקעה, בעיקר לצורך השכרת דירות לטווח קצר בתחום התיירות.

ורק לידיעה, מדובר באחד הטרנדים המשמעותיים ביותר בתחום התיירות והנדל"ן העולמי ורק אם נגיד מילה אחת – Airbnb.

העיר אילת אידיאלית לצורך השכרת דירות תיירות לטווח קצר הודות להיותה עיר קיט רב-שנתית. המשמעות היא שגם בתחום הצפוף לעייפה של הנדל"ן בישראל ניתן לחדש ולהפתיע, למשל מי חשב לפני 10 שנים למתג פרויקט בדרום בתור פרויקט להשקעה?

עוד על נכסים באשקלון 072-33-80-908