מאמרים

מכירת נדל”ן

מכירת נדל”ן היא אולי עוד פעולה נדל”נית של היזם, אבל עבורכם מדובר בעסקה הכי גדולה שתעשו בחיים שעתידה להשפיע עליכם ועל משפחתכם לתמיד.

המשמעות היא שחוויית השירות, האמינות והמוניטין של היזם הופכת למרכיב מהותי בהחלטת הקנייה, בעיקר כאשר מדובר בפרויקטים של נדל”ן בדרום הארץ.

רכישת דירה בדרום – לא מה שהכרתם

באופן מסורתי ענף הבנייה בדרום הארץ התמקד בפרויקטים נדל”ניים חסכוניים ופשוטים – מה שאומר שחווית השירות נדחקה לאחור. למזלכם בשנים האחרונות המצב משתנה לטובה.  

אחת החברות שמייצגת את המגמה בהצלחה היא חברת ‘HIGH GROUP’ – זרוע הנדל”ן של ‘קבוצת חי נחמיאס מגורים והשקעות’.

החברה לא רק מבצעת פרויקטים בדרום ומוכרת נכסים בדרום הארץ כמו חברות אחרות, אלא יוצאת דופן בהקפדה על איכות התכנון האדריכלי, מפרט הדירה בפרט והבניין בכלל וכן ההשקעה בשטחים הציבורים בכל מקום.

החברה חרטה על דגלה להביא את המגמות הנדל”ניות ממרכז הארץ לדרום, כך שגם בפריפריה יוכלו ליהנות ממגורים ברמה יוקרתית, מחוויית שירות ומחבילה נדל”נית שהיא לא פחות ממהפכה.

לא בכדי הפרויקטים בדרום הארץ של החברה הפכו לפופולריים ביותר בקרב רוכשי הדירות. ובמילים אחרות – מכירת נדל”ן ברמה שטרם הכרתם.

אילת ואשקלון – הערים שעושות את ההבדל

הערים העיקריות שבהן פועלות חברת HIGH GROUP’ כרגע הן אילת ואשקלון. הבחירה אינה מקרית כי בניגוד לערים אחרות בדרום לאילת ולאשקלון חופים מטופחים – מה שהופך אותן לאידיאליות לאנשים מכל רחבי הארץ שמעוניינים בשיפור דיור.

מבחינת חברת HIGH GROUP’ אילת ואשקלון מהוות מקום טוב לשינוי תפיסתי, הן לגבי נדל”ן בדרום והן לגבי רכישת נכסים בדרום.

המשמעות היא שמכירת נדל”ן בערים אלו ע”י החברה מאפשרת לכם ליהנות מיותר, כלומר לגור בדרום ולהרגיש בחו”ל.

רוצים דוגמאות? בבקשה

  • אשקלון

אחת הדוגמאות הטובות לפרויקטים היוקרתיים של החברה הוא ‘HIGH מול הים’ באשקלון. מדובר ב-2 מגדלי יוקרה מעוצבים ממש כמו בתל אביב, כאלו שהגימור האדריכלי, המפרט העשיר והמותגים שבהם עושים שימוש יגרמו לכם להישאר בבית כל הזמן.

המגדלים נמצאים באזור הסיטי באשקלון וכוללים דירות 4 ו-5 חדרים וכן פנטהאוזים ודירות גן – כולם מתוכננים בקפידה עד אחרון הפרטים הכי קטנים ע”י מיטב האדריכלים והמעצבים בישראל.

וזה לא הכל כי מגדלי היוקרה צופים לאחד מהחופים היפים בארץ ונמצאים בקרבת מוסדות חינוך, פנאי, רפואה ותרבות וכוללים מתחם ספא פרטי.

ובכמה מילים – סטנדרט חדש של נוחות, עיצוב וטכנולוגיה שנמצאים בהישג ידכם. למשל, 3 מעליות שיוצאות לדרכן מהלובי הכפול, המרווח והמפואר.

פרויקט זה כמו פרויקטים אחרים של החברה כולל ליווי בנקאי צמוד ושקיפות מלאה. המשמעות היא שאתם מקבלים מידע מלא על כל אחד משלבי הבנייה, מעודכנים לגבי צפי הסיום ונהנים מעדכונים שוטפים.

  • אילת

באילת מקימה החברה שלושה פרויקטים למגורים: פרויקט HIGH’  על הים’, פרויקט אלמוגים ופרויקט  ‘HIGH מול הים’.

  • פרויקט HIGH’  על הים’ מעורר עניין בקרב משקיעים, בעיקר לצורך השכרת לטווח קצר לתיירים.

הפרויקט נמצא בשכונת שחמון הפופולרית במרומי צוק שמשקיף על הים האדום ומפרץ אילת. הפרויקט כולל תכנון אדריכלי קפדני וכולל דירות בגודל 2-3-4-5 חדרים וכן דירות גן, מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים.

  • לעומתו פרויקט אלמוגים מוקם בלב שכונת המאפייה המתחדשת שמתעתדת להיות המרכז העירוני הפועם והשוקק.

הפרויקט ייבנה ברחוב האלמוגים – הציר המרכזי בשכונה שיהפוך למדרחוב. הרחוב ישלב בתוכו מרכזי מסחר ובילוי לצד בתי מלון ובנייני מגורים, כך שרכישת דירה בו היא השקעה בטוחה.

הפרויקט כולל 3 בניינים מרווחים, מפוארים, מעוצבים ומתוכננים בקפידה עם דירות בגודל 3-4-5 חדרים וכן פנטהאוזים ודירות גן.

  • הפרויקט השלישי הוא ‘HIGH מול הים’ שמהווה את גולת הכותרת. הפרויקט כולל 2 בנייני בוטיק מעוצבים בשדרות ששת הימים שנמצאות בשכונת שחמון- מה שמבטיח נוף פתוח עוצר נשימה של מפרץ אילת.

בפרויקט מוצעות למכירה דירות בגודל 2-3-4-5 חדרים וכן מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים. לאחרונים יש אפילו בריכה פרטית, אבל כל הדירות כוללת מרפסות שמש ותכנון אדריכלי מרהיב – מה שאומר שאין לכם מה לדאוג.

בנוסף, הפרויקט כולל לובי מפואר וחניות מרווחות, כך שהוא שילוב יוצא דופן של חוויה טכנולוגית, עיצוב אדריכלי מתקדם ויופי ויזואלי שאי אפשר לעמוד בפניו.