מאמרים

נדלן להשקעה

נדלן להשקעה

מכירת נדל”ן היא אולי עוד פעולה נדל”נית של היזם, אבל עבורכם מדובר בעסקה הכי גדולה שתעשו בחיים שעתידה להשפיע עליכם ועל משפחתכם לתמיד.

המשמעות היא שחוויית השירות, האמינות והמוניטין של היזם הופכת למרכיב מהותי בהחלטת הקנייה, בעיקר כאשר מדובר בפרויקטים של נדל”ן בדרום הארץ.

נדלן להשקעה בדרום – לא מה שהכרתם

באופן מסורתי ענף הבנייה בדרום הארץ התמקד בפרויקטים נדל”ניים חסכוניים ופשוטים – מה שאומר שחווית השירות נדחקה לאחור. למזלכם בשנים האחרונות המצב משתנה לטובה.

אחת החברות שמייצגת את המגמה בהצלחה היא חברת ‘HIGH GROUP’ – זרוע הנדל”ן של ‘קבוצת חי נחמיאס מגורים והשקעות’.

החברה לא רק מבצעת פרויקטים בדרום ומוכרת נכסים בדרום הארץ כמו חברות אחרות, אלא יוצאת דופן בהקפדה על איכות התכנון האדריכלי, מפרט הדירה בפרט והבניין בכלל וכן ההשקעה בשטחים הציבורים בכל מקום.

החברה חרטה על דגלה להביא את המגמות הנדל”ניות ממרכז הארץ לדרום, כך שגם בפריפריה יוכלו ליהנות ממגורים ברמה יוקרתית, מחוויית שירות ומחבילה נדל”נית שהיא לא פחות ממהפכה.

לא בכדי הפרויקטים בדרום הארץ של החברה הפכו לפופולריים ביותר בקרב רוכשי הדירות. ובמילים אחרות – מכירת נדל”ן ברמה שטרם הכרתם.

אילת ואשקלון – הערים שעושות את ההבדל

הערים העיקריות שבהן פועלות חברת HIGH GROUP’ כרגע הן אילת ואשקלון. הבחירה אינה מקרית כי בניגוד לערים אחרות בדרום לאילת ולאשקלון חופים מטופחים – מה שהופך אותן לאידאליות לאנשים מכל רחבי הארץ שמעוניינים בשיפור דיור.

מבחינת חברת HIGH GROUP’ אילת ואשקלון מהוות מקום טוב לשינוי תפיסתי, הן לגבי נדל”ן בדרום והן לגבי רכישת נכסים בדרום.

המשמעות היא שמכירת נדל”ן בערים אלו ע”י החברה מאפשרת לכם ליהנות מיותר, כלומר לגור בדרום ולהרגיש בחו”ל.

רוצים דוגמאות? בבקשה

  • אשקלון

אחת הדוגמאות הטובות לפרויקטים היוקרתיים של החברה הוא ‘HIGH מול הים’ באשקלון. מדובר ב-2 מגדלי יוקרה מעוצבים ממש כמו בתל אביב, כאלו שהגימור האדריכלי, המפרט העשיר והמותגים שבהם עושים שימוש יגרמו לכם להישאר בבית כל הזמן.

המגדלים נמצאים באזור הסיטי באשקלון וכוללים דירות 4 ו-5 חדרים וכן פנטהאוזים ודירות גן – כולם מתוכננים בקפידה עד אחרון הפרטים הכי קטנים ע”י מיטב האדריכלים והמעצבים בישראל.

וזה לא הכל כי מגדלי היוקרה צופים לאחד מהחופים היפים בארץ ונמצאים בקרבת מוסדות חינוך, פנאי, רפואה ותרבות וכוללים מתחם ספא פרטי.

ובכמה מילים – סטנדרט חדש של נוחות, עיצוב וטכנולוגיה שנמצאים בהישג ידכם. למשל, 3 מעליות שיוצאות לדרכן מהלובי הכפול, המרווח והמפואר.

פרויקט זה כמו פרויקטים אחרים של החברה כולל ליווי בנקאי צמוד ושקיפות מלאה. המשמעות היא שאתם מקבלים מידע מלא על כל אחד משלבי הבנייה, מעודכנים לגבי צפי הסיום ונהנים מעדכונים שוטפים.

  • אילת

באילת מקימה החברה שלושה פרויקטים למגורים: פרויקט HIGH’  על הים’, פרויקט אלמוגים ופרויקט  ‘HIGH מול הים’.

  • פרויקט HIGH’  על הים’ מעורר עניין בקרב משקיעים, בעיקר לצורך השכרת לטווח קצר לתיירים.

הפרויקט נמצא בשכונת שחמון הפופולרית במרומי צוק שמשקיף על הים האדום ומפרץ אילת. הפרויקט כולל תכנון אדריכלי קפדני וכולל דירות בגודל 2-3-4-5 חדרים וכן דירות גן, מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים.

  • לעומתו פרויקט אלמוגים מוקם בלב שכונת המאפייה המתחדשת שמתעתדת להיות המרכז העירוני הפועם והשוקק.

הפרויקט ייבנה ברחוב האלמוגים – הציר המרכזי בשכונה שיהפוך למדרחוב. הרחוב ישלב בתוכו מרכזי מסחר ובילוי לצד בתי מלון ובנייני מגורים, כך שרכישת דירה בו היא השקעה בטוחה.

הפרויקט כולל 3 בניינים מרווחים, מפוארים, מעוצבים ומתוכננים בקפידה עם דירות בגודל 3-4-5 חדרים וכן פנטהאוזים ודירות גן.

  • הפרויקט השלישי הוא ‘HIGH מול הים’ שמהווה את גולת הכותרת. הפרויקט כולל 2 בנייני בוטיק מעוצבים בשדרות ששת הימים שנמצאות בשכונת שחמון- מה שמבטיח נוף פתוח עוצר נשימה של מפרץ אילת.

בפרויקט מוצעות למכירה דירות בגודל 2-3-4-5 חדרים וכן מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים. לאחרונים יש אפילו בריכה פרטית, אבל כל הדירות כוללת מרפסות שמש ותכנון אדריכלי מרהיב – מה שאומר שאין לכם מה לדאוג.

בנוסף, הפרויקט כולל לובי מפואר וחניות מרווחות, כך שהוא שילוב יוצא דופן של חוויה טכנולוגית, עיצוב אדריכלי מתקדם ויופי ויזואלי שאי אפשר לעמוד בפניו.

רכישת נדלן להשקעה מהווה בשוק הנוכחי אפיק השקעה שאין שני לו בביטחון ההשקה וביציבות התשואות. לא בכדי זהו האפיק הפופולרי ביותר להשקעה, למרות עליית מחירי הדיור המתמשכת בעשורים האחרונים בישראל. ההכנסה הקבועה מתשלומי השכירות לצד הסבירות למכירת הנכס ברווח, מפתים משקיעים רבים לבחור בנדל”ן להשקעה. הנכס הפיזי מביא למשקיע לא רק הכנסות קבועות אלא גם “תעודת ביטוח” של נכס פיזי העומד על תילו. חברת High Group, מקדמת את רוכשי הנדל”ן להשכרה ומספקת שירותים למשקיעים באפיק זה.

נדלן להשקעה

איך לבחור נדלן להשקעה?

בעת רכישת דירה להשקעה יש כמה פרמטרים מהותיים שהמשקיע חייב לקחת בחשבון. על מנת לבחור את הנכס הראוי ביותר להשקעה, בעל התשואה הטובה ביותר חשוב לבחון את:

  • המרחק מהנכס – המשקיע צריך לטפל בנכס ולשם כן עדיף להיות נגיש וזמין לטיפול בבעיות בזמן הקצר ביותר.
  • התשואה מהנכס – זו הרכיב העיקרי שמשקיעים מחפשים – כמה ניתן להרוויח מהנכס הנדלני? האם יש סיכון להפסד? כמה הסיכון משמעותי?
  • סביבת הנכס – האם העיר בה נקנה הנכס נחשבת בשוק הנדל”ן? האם יהיה קושי להשכיר את הדירה בשל תנאים חיצוניים כמו שכנים או תשתיות?
  • ההון העצמי הדרוש לקניית הנכס – כמה מוכן המשקיע לתרום לטובת קניית הנכס? האם ניתן יהיה לכסות את ההשקעה בפרק זמן סביר?

בירור הנקודות האלו עשוי להביא לכדי רכישה של נדל”ן להשקעה בעל תשואות רווחיות ביותר לבעל הנכס, ולכן קיימת משמעות רבה לבירור המקדים לרכישה.

 

מעוניין לרכוש נדלן להשקעה?

מעוניין למקסם את אפיק ההשקעה של נדלן להשכרה? להביא את ההשקעה שלך למקסימום רווח? תחום הנדל”ן להשקעה הוא פתרון כלכלי פנטסטי למשקיעים. חברת High Group עוסקת בתחום הנדל”ן להשקעה ומלווה משקיעים בתהליך הרכישה. לחברה מגוון פרויקטים להשקעה במיקומים אטרקטיביים, שכונות איכותיות ורמת בניה מהגבוהות בישראל.

אנשי חברת High Group מתמחים בנדלן להשקעה, בעלי ידע רב בתחום וניסיון של שנים רבות. צוות החברה יסייע למשקיע לבחון את מגון האפשרויות העומדות בפניו עד למציאת הנכס המושלם להשקעה במינימום סיכון ובמקסימום רווח.