מאמרים

מחיר למשתכן פרויקטים

מחיר למשתכן פרויקטים

מחפשים אחר מחיר למשתכן פרויקטים? תכנית זו במתכונתה הנוכחית הורחבה בשנת 2015. כיום עולה מספר הפרויקטים בתכנית ומשפחות רבות זוכות להיכנס למכרזים ולזכות בדירה בעלות נמוכה. פרויקטים של מחיר למשתכן פרושים בכל רחבי הארץ והתקדמות הבניה והגדלת המכרזים שעורכת המדינה מחייבים בניה מהירה ואיכותית. הזוכים במחיר למשתכן מקבלים דירה במפרט שהוגדר על ידי הממשלה, בעלות מוזלת מהשוק ובמיקומים גאוגרפיים אטרקטיביים למחיה. חברת High Group משווקת מספר פרויקטים בתכנית.

מחיר למשתכן פרויקטים: מי זכאי להשתתף בתכנית?

תוכנית מחיר למשתכן מאפשרת לזכאים לקבל דיור בר השגה בשכונות חדשות ובאזורי ביקוש. בשל הביקוש הרב יצר משרד הבינוי והשיכון מספר תנאי סף לחסרי דיור על מנת לוודא שהמתאימים ביותר לתוכנית יזכו להשתתף בהגרלות. חלק מתנאי התוכנית הם:

  • אדם שלא היה רשום כבעל דירה או חלק ממנה בשלוש השנים האחרונות.
  • אדם שלא שכר דירה בדמי מפתח בשלוש השנים האחרונות.
  • אדם שאינו מוגדר כ"בן רשות" ליחידת דיור במשק חקלאי ביישוב קהילתי.
  • אדם שלא מחזיק זכויות על דירה בשלבי בניה.
  • אדם שאין לו זכויות בקרקע המיועדת למגורים שניתן להוציא בה היתר בניה.

אדם שעומד בכל התנאים, זכאי להגיש מועמדות להגרלת מחיר למשתכן בתור מחוסר דיור באזור בו ירצה לגור.

 

לחברת High Group מספר פרויקטים בחברי הארץ שנכללים בתוכנית מחיר למשתכן. המבנים בנויים במפרט הטכני הנדרש לתוכנית, תוך שמירה על רמת גימור וסטנדרט עבודה גבוה. קבוצת High Group לוקחת חלק בתוכנית מחיר למשתכן באשקלון ובחריש, הפרויקטים מחולקים לשלוש שכונות חדשות באזורי הביקוש של הערים הנמצאות בתהליך אישורים ובניה. סך כל הדירות המוצעות בתוכנית ושייכות לחברה נמנה על 473 דירות.

מעוניינים להגיש בקשת למחיר למשתכן, ובטוחים שאתם זכאים לה? כל שנותר לכם הוא לחפש את קבוצת הבניה בה את מעוניינים לגור ולהגיש בקשה מתאימה.

צרו קשר עוד היום עם נציגי חברת High Group על מנת לשמוע פרטים נוספים על המפרט הטכני ושאלות הנוגעות לפרויקטים. מומחי High Group ישמחו לסייע לכם ולספק את כל המידע הנדרש להצלחתכם.

דירות מחיר למשתכן

דירות מחיר למשתכן מהוות פתרון דיור הולם לזוגות צעירים רבים. אזרחים הזכאים להשתתף בהגרלות מחיר למשתכן, מקבלים הזדמנות לרכוש דירה חדשה מקבלן, במחיר מסובסד, הממוקמת באזורי ביקוש. הדירות מתוכננות בידי יזמים שזכו במכרז ממשלתי מהמדינה, ועומדות בתנאי המפרט הטכני של התוכנית. תוכנית מחיר למשתכן צברה תאוצה ותהודה ציבורית רבה בשנים האחרונות עם עליות המחירים בשוק הדיור. חברת High Group זכתה במכרזים בתוכנית מחיר למשתכן ומוציאה לפועל מספר פרויקטים בתחום.

מחיר למשתכן פרויקטים

דירות מחיר למשתכן – המפרט הטכני

בשנת 2015, הורחבה תוכנית מחיר למשתכן והתנאים לכניסה להגרלות הוגדרו מחדש. יחד עם השינויים בהגדרות, עודכן גם המפרט הטכני המחייב את היזמים לבנות לפיו. כחלק מהמפרט הטכני של דירות מחיר למשתכן הגדיר משרד הבינוי והשיכון קווים מנחים לבניה:

  • הגדרת שטח דירה מינימלי בהתאם למספר החדרים בכל דירה.
  • חלוקת חללי הפנים של הבית – נקבע שטח מינימלי לכל חדר בבית על למנוע שימוש שאינו למגורים בדירות מחיר למשתכן.
  • סטנדרט גימור אחיד – לשמר נראות ורמת בניה אחידה בין כל דירות הפרויקט.
  • קווים מנחים להנחת קווי חשמל ולמערכת מיזוג האוויר.
  • נראות כללית של בניין המגורים – לובי, מעליות ומדרגות.

מעצם הגדרת תוכנית מחיר למשתכן כתכנית ממשלתית, משרד הבינוי והשיכון הוא זה שאחראי לשמור על רמת בניה ואיכות התוצר הסופי לרוכשים. בעזרת הגדרות אלו, האזרחים הניגשים להגרלה מקבלים מראש את כל המידע הדרוש בנוגע לנכס הפוטנציאלי שלהם.

רכישת דירות ביעילות

רכישה של דירה פרויקט מחיר למשתכן פונה לקהל ייעד מסוים, המוגדר בתוכנית. יחד עם זאת, לפני שניגשים להגרלה, חשוב לבחון באיזה פרויקט ספציפי הקונה מעוניין להתמקד. התפוצה הנרחבת של שכונות מחיר למשתכן מהווה ירון לקונים שיכולים למצוא נכס חדש מקבלן במחיר נמוך ממחיר השוק בערי ביקוש מרכזיות כמו ראשון לציון, שעל פי רוב, נחשבות יקרות למגורים.

לקבוצת High Group שלושה פרויקטים הפועלים תחת תוכנית מחיר למשתכן – שניים בעיר אשקלון ואחד בחריש. החברה שמה לעצמה מטרה להיות חברה מובילה ברמת הגימור והתמורה ללקוח, ומייצרת דירות מגורים יוקרתיות.