מגורי יוקרה על הים

למרות שישראל שייכת לאיחוד האירופי היא נשארת באופייה בראש ובראשונה מדינה ים תיכונית. המשמעות היא שקצב וסגנון החיים פה מוגדרים ע"י הים התיכון.

עם זאת, סגנון החיים הים-תיכוני לא רק מוגדר ע"י הים אלא קשור גם למגורים מולו ובקרבתו. בישראל להבדיל משכנותיה הים הוא משאב מוגבל – מה שאומר שדירה עם נוף לים היא מצרך מבוקש אך נדיר.

לכן, מרבית הפרויקטים שמוקמים על קו המים (קו ראשון לים) נחשבים למגורי יוקרה על הים – מה שאומר שרק מעטים יכולים להרשות זאת לעצמם.

כל אחד יכול

עם זאת, מגורי יוקרה על הים אינם עניין למיליונרים בלבד וכיום כל אחד יכול להגשים חלום. למשל, לרכוש דירה בפרויקט למגורי יוקרה בדרום הארץ.

עם זאת, מכיוון שלא כל מודעה שמציעה מכירת דירה באזור הדרום מתייחסת למכירה של דירת יוקרה – חשוב לשים לב לפרטים הקטנים שעושים את ההבדל הגדול.

למשל, המפרט הטכני לרבות האיכות של הברזים, הריצוף, דלתות הפנים, המטבח, אביזרי הסניטציה ועוד. חשוב גם לשים לב לרמת התכנון של השטחים הציבוריים, ללובי, למיקום הדירה ועוד.

אם המודעה שראיתם למכירת דירה באזור הדרום לא עונה על הקריטריונים האלו- אתם מוזמנים להמשיך לקרוא ולגלות את הפרויקטים שאצלם הפרמטרים האלו הם רק ההתחלה.

הפרויקטים של HIGH GROUP בדרום

זה לא סוד שקשה למצוא מגורי יוקרה על הים בדרום הארץ וזאת מסיבה אחת – מעט מאוד יזמים מרימים את הכפפה ובונים מגורים בסטנדרט יוקרתי בדרום.

אחת החברות שעושה זאת ובהצלחה היא חברת HIGH GROUP – חברה שמשמשת כזרוע הנדלנ"ית של קבוצת חי נחמיאס מגורים והשקעות מאז הקמתה ב-2011, מה שמבטיח שכל דירה היא היוקרה במיטבה.

כל הפרויקטים של הדירה מאופיינים בחשיבה יצירתית, תכנון אדריכלי מוקפד, בסטנדרט יוקרתי ובמפרט טכני עשיר במיוחד. לא פלא לכן שמגורים בדירות שבונה החברה מבטיחים לא רק רמת חיים אלא גם איכות חיים.

למשל, כל הפרויקטים של החברה מוקמים מול הים או בסביבה נופית מרהיבה וליד מוסדות חינוך, תרבות ומרכזי קניות – מה שמבטיח חווית מגורים שמערבת את כל החושים. לפניכם דוגמאות על קצה המזלג לפרויקטים שבונה החברה באשקלון ובאילת.

בניית הדירות של החברה כוללת ליווי בנקאי ונעשית בשקיפות מלאה – מה שמבטיח שאתם כלקוחות מקבלים מידע שוטף על התקדמות התהליך ומעודכנים כל העת.

מגורי יוקרה באשקלון

מגורי יוקרה על הים נגישים מבחינה כלכלית ניתן למצוא היום בעיקר באשקלון. מדובר בעיר קיט שהיא פשוט אידיאלית למי שמחפש מגורי יוקרה.

העיר היא אמנם עיר ים תיכונית פר-אקסלנס- מה שאומר שאם אתם מחפשים מגורי יוקרה בדרום עם אווירה ים תיכונית מצאתם את מבוקשכם.

אחת האופציות היחידות למגורי יוקרה בעיר הוא פרויקט 'HIGH מול הים' שממוקם מול אחת מרצועות החוף היפות בישראל.

הפרויקט כולל שני מגדלי מגורים באזור הסיטי העירוני עם דירות בגודל 4-5 חדרים, פנטהאוזים ודירות גן שבכל אחד מהם לובי מרווח עם 3 מעליות וספא פרטי.

מגורי יוקרה באילת

אמנם אילת אינה שוכנת לחוף הים התיכון אלא לחוף ים סוף, אבל רכישת דירה בעיר מאפשרת לכם ליהנות גם מנוף לים וגם מנוף למפרץ אילת – שתי אטרקציות שלא ניתן למצוא בשום מקום אחר בארץ.

עם זאת, אם אתם מחפשים מגורי יוקרה באילת הבחירה קשה כי עומדים לרשותכם 3 פרויקטים שונים: פרויקט 'HIGH מול הים', פרויקט אלמוגים ופרויקט 'HIGH על הים'.

  • פרויקט 'HIGH מול הים' כולל 2 בנייני בוטיק מעוצבים עם דירות בגדלים שונים (2 עד 5 חדרים), מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים. לכל הדירות מרפסת שמש והפנטהאוזים אפילו מתהדרים בבריכה פרטית.
  • פרויקט אלמוגים כולל 3 בנייני מגורים עם דירות בגדלים שונים (3 עד 5 חדרים), פנטהאוזים ודירות גן.
  • פרויקט 'HIGH על הים' הוא לא פחות מיצירת פאר נדלנ"ית. מדובר בדירות בגדלים של 2,3,4 ו-5 חדרים וכן בדירות גן, מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים שנמצאים על צוק במרומי מפרץ אילת.