דירות להשקעה באילת

כמה פעמים ראיתם מודעה בעיתון או באנר באינטרנט עם הכיתוב ‘למכירה דירה באילת’ והמשכתם לדפדף בלי להקדיש לעניין מחשבה? אם אתם משקיעים שמחפשים השקעות נדל”ן מעניינות ייתכן ופיספסתם הזדמנות עסקית מצוינת.

העשור האחרון היה העשור של משקיעי הנדל”ן בישראל. המציאות של ריבית אפסית, ביקוש גבוה לדירות ומגמת עלייה קבועה בערך הנכסים הבטיחה לרוכשי הדירות להשקעה תשואה יפה על כספם. אבל בשנה האחרונה עושה רושם שהחגיגה הסתיימה. העליות במחירי הדירות נבלמו והגיעו כנראה למקסימום בעתיד הנראה לעין. מחיר הנכסים עדיין גבוה מאוד, כך שגם התשואה השנתית מהשכרת הנכס מסתכמת באחוזים בודדים שאינם קורצים למשקיעים. חלק ממשקיעי הנדל”ן נושאים עיניהם לשווקי נדל”ן בחו”ל במדינות כמו צ’כיה או ארה”ב. חלק אחר גילה פלח בשוק הנדל”ן הישראלי שעדיין יכול לספק הזדמנויות השקעה אמיתיות. אנחנו מדברים על השקעה בדרום.

אילת, בירת ה-Airbnb של ישראל

זוכרים את המודעה – ‘למכירה דירה באילת’? ובכן, בגלל האופי התיירותי של העיר יש בה ביקוש גדול לדירות שמיועדות להשקעה לטווח קצר. דירה כזו המנוהלת באופן נכון ומפורסמת באתרים דוגמת Airbnb עשויה להניב תשואה ראלית שגבוהה בעשרות אחוזים מדירה המושכרת לטווח ארוך. באילת כבר פועלות מאות דירות להשכרה בקונספט הזה והעובדה שיותר ויותר תיירים בעולם מעדיפים אירוח כזה על בתי המלון המסורתיים מרמזת על כך שהקונספט הזה רק מתחיל את הזינוק. אז בפעם הבאה שאתם נתקלים בנוסח ‘למכירה דירה באילת’, תבדקו במה מדובר.

חשוב לזכור כי מדירת Airbnb מצופה לעמוד בסטנדרט איכותי ומפנק במיוחד. לכן, כשבוחנים נכס להשקעה מסוג זה חשוב לבחור בדירה במפרט גבוה בבניין חדש שמתוחזק היטב. המלצה שלנו, בדקו את הפרויקטים שבונה באילת חברת HIGH GROUP כמו למשל פרויקט ‘HIGH מול הים’.

בשוק הדיור הישראלי, דירות להשקעה באילת הן אפיק השקעה אידיאלי. עיר הנופש הדרומית מתהדרת בנכסים להשקעה הזולים באופן משמעותי מנכסים במרכז הארץ, לצד דרישה קבועה לדירות שכורות ברחבי העיר. משקיעים רבים, מוצאים כי השקעה בנכס באילת מהווה אם כך, פתרון כלכלי מצוין ליצירת תשואה נוחה. חברת High Group  מנהלת פרויקטים של דירות להשקעה באילת.

דירות להשקעה באילת – לפרקי זמן שונים

בעיר תיירות ונופש כמו אילת, יש דרישה הולכת וגוברת לדירות להשכרה. באופן טבעי, תושבים החיים באילת, סטודנטים המגיעים ללמוד בעיר וגם עובדי המלונות הגדולים, מעוניינים למצוא דירה ראויה למגורים בעיר. דירה להשקעה בעיר והשכרתה לטווח ארוך, יכולה להניב כך רווח מכובד למשקיע לאורך זמן.

יחד עם זאת, אוכלוסיות אלו הן רק חלק מקהל היעד המשכיר דירות באילת. תיירים רבים, המגיעים לאילת ורוצים למצוא חלופה לבית המלון היקרים, מעוניינים למצוא דירות להשכרה לטווח קצר. פוטנציאל הרווח בהשכרת הנכס לטווח של ימים ספורים, הוא גבוה ביותר והתשואה הצפויה יכולה אף להיות רווחית יותר מהשכרה לטווח ארוך.

מחירי הנכסים הזולים יחסית במרחב העיר, מאפשרים למשקיעים רבים למצוא דירות רווחיות להשקעה, בעיקר בשכונות הישנות של אילת. הכדאיות לעסקת נדל"ן להשקעה בעיר הופכת ממשית עוד יותר, כאשר המשקיע מוכן לקחת בחשבון את השכרת הנכס לטווח קצר.

מבין כל אפיקי ההשקעה הקיימים כיום, השקעה בנדל"ן היא בעלת התשואה הגדולה ביותר. השקעה ממוצעת בדירת שלושה חדרים באילת יכולה להסתכם לעיתים בעלות הנמוכה ממילון שקלים לנכס. בשילוב עם תכנון עתידי להחזרת ההשקעה, ויצירת תשואה מקסימלית, אילת ממוקמת גבוה בטבלת הערים הכדאיות לרכישת נכס להשכרה.

חברת High Group מחזיקה בפרויקט "HIGH מול הים" ומציעה שירותים למשקיעים פוטנציאליים. הפרויקט נבנה בסטנדרט בנייה מתקדם, עיצוב צעיר וייחודי, בשכונת שחמון הפופולרית בעיר. בפרויקט שני בנייני בוטיק המשקיפים על הנוף עוצר הנשימה של מפרץ אילת. החשיבה האדריכלית מותאמת לעיר השמשית – ובכל דירה נבנתה מרפסת שמש בעיצוב ייחודי וזאת כחלק מחוויית מגורים מפנקת וחלומית לדיירים.

בשנים האחרונות מקדמת מדינת ישראל הקמה של פרויקטים חדשים באילת. תנופת הפיתוח העירוני מביאה רוכשים רבים לבחון השקעה בדירה חדשה באילת. הבנייה מצטרפת לשורת צעדים נוספים לשיווק העיר כעיר אטרקטיבית למגורים והשקעה כמו למשל שיפור תשתיות ויצירת אטרקציות תיירותיות חדשות בעיר. פרויקטים חדשים בעיר אילת מתרכזים בעיקר בשכונות חדשות, אולם ישנם מספר פרויקטים שנבנים בחלקים הישנים יותר בעיר. פרויקט "HIGH מול הים" השייך לקבוצת High Group מוביל את תנופת הבניה בשכונת שחמון בעיר.

 

פרויקטים חדשים באילת – השקעה חכמה!

קניית דירה בפרויקטים חדשים באילת, משווקת הן למטרות מגורים והן למטרות רכישה להשקעה. קונים עתידיים רבים, מוצאים שרכישות בעיר אילת מניבות פרי ועתידות להביא תשואות יפות. ישנן מספר סיבות לכן שהשקעה בפרויקטים בעיר אילת היא השקעה חכמה:

  • עלות הדירות באילת זולה משמעותית משאר חלקי הארץ – ההשקעה הנמוכה מפתה משקיעים רבים.
  • פוטנציאל השכרה גבוה – קיימת דרישה להשכרת דירות בעיר ולכן החזרת ההשקעה היא כמעט ודאית.
  • אפיק השקעה רווחי – התשואות המניבות דירות באילת הן גבוהות ולכן זו החלטה כלכלית נבונה.
  • השכרה לצרכי תיירות – השכרת נכסים לפרקי זמן קצרים לתיירים בעיר מכוחה להגדיל משמעותית את ההכנסות מהנכס.
  • בנייה חדשה המועדת בכל התנאים המחמירים ביותר – המשקיע לא צריך לטפל בדירה בתדירות גבוה.

רכישת דירה למטרות השכרה בעיר אילת אם כך, היא אפיק השקעה צומח שמושך רבים ומקדם את מעמדה של העיר.

רכישת דירה במיקום משגע, עם חלון לחוף ימה של אילת, באווירה צעירה, היא לא חלום. אם כבר החלטת שההשקעה הבאה שלכם תהיה באילת, כל שנותר לכם הוא למצוא את הדירה המושלמת.

פרויקט "HIGH מול הים" של חברת High Group הנבנה בשכונת שחמון היוקרתית, כולל שני בניינים מגורים יוקרתיים, המעוצבים בחשיבה פורצת, ומשדרים אווירה של חופש ובשילוב עם נוף מהפנט למפרץ אילת. הפרויקט נבנה בעיצוב אדריכלי מנצח, ויזואליות מרשימה ועמידה בסטנדרטים גבוהים. לפרטים נוספים פנו לצוות High Group ואנחנו נסייע לכם למצוא את הדירה המתאימה לצרכים שלכם באילת.

מגמת ההתחדשות העירונית הביאה לעלייה במספר דירות חדשות באילת בשנים האחרונות. הקמה של שכונות מגורים חדשות ברחבי העיר ופיתוח של פרויקטים חדשים לבניה הביאה גל רענן של אפשרויות לעיר הדרומית. בכל האמור לתנופת בנייה, אילת לא עוצרת לרגע – בזמן שדיירים מתחילים לאכלס פרויקטים כאלו ואחרים, פרויקטים נוספים ממשיכים לבנות, לשדרג ולפנק את הלקוחות. דירות חדשות בעיר משמשות הן למטרות מגורים והן למטרות השקעה והשכרה – האופי התיירותי של העיר מעודד השכרת דירות לתיירים לטווח קצר, מה שמביא למשקיעים תשואות גבוהות. חברת High Group בונה בימים אלו פרויקט חדש בשכונת שחמון הנמצא בשלבי בניה.

דירות חדשות להשקעה באילת

דירות חדשות באילת – סביבת מגורים מרעננת

רוכשי דירות חדשות באילת לרוב מעוניינים למצוא נכס בשכונות החדשות של העיר. בין אם מדובר במשפחות וזוגות צעירים, תושבים ותיקים של העיר או באנשים שהעתיקו את מקום המגורים שלהם לאילת בשל עבודה, השכונות החדשות הן מוקד עניין נדל"ני. כמו כן, משקיעים רבים מוצאים שהשכונות החדשות מאפשרות קניה זולה של נכס שיכול להניב רווחים בזכות הביקוש באזור.

ההשקעה בתשתיות חדשות, הקמת מתחמי בילוי ותיירות תוך שיפור של השירותים לאזרחי העיר, מוסיפה פן חיובי נוסף לעסקות הנדל"ן בעיר. לצד הנוף המשגע, האווירה הצעירה והתוססת בעיר וזרם התיירים הכמעט קבוע שפוקד את העיר, אין ספק כי דירות חדשות באילת הן מוצר פופולרי ביותר כיום.

מוכנים לרכוש את הנכס הנדל"ני הבא שלכם, והעיר אילת היא המטרה? מעולה, אנחנו כאן כדי לסייע. חברת High Group משווקת פרויקטים בעיר אילת. הבנייה בעיר מאופיינת באווירה של חופש, שחרור ויוקרתיות אל מול הטבע עוצר הנשימה. בנייני המגורים בפרויקט "HIGH מול הים" בנויים בסטנדרט משודרג, בדיוק כמו שהישראלים הכי אוהבים, בעיצוב מודולרי והתאמה לצרכי הלקוח. יועצי החברה מלווים את הרוכשים לאורך כל התהליך הבנייה עד להבאת הפרויקט לידי שלמות, תוך מתן עצות מקצועיות ומבוססות ללקוחות. גולת הכותרת של המבנים הן מפרסות השמש המפנקות, עם הנוף למפרץ אילת ולים האדום, המייצרות תחושה של חופש אמתי לדיירים.

מגוון דירות להשקעה באילת

דירות חדשות מקבלן להשקעה באילת

העיר הכי יפה והכי מיוחדת שיש לנו בישראל, היא גם העיר הכי דרומית במדינה – אילת. זה הוא מרכז עסקי שוקק חיים, עם מגוון רחב של מלונות ואתרי נופש, לצד אתרי בילוי וחופי ים מהממים. ואומנם, לצד כל אפשרויות הנופש והבילוי, בשנים האחרונות צומחת תעשיה מקבילה באילת והיא תעשיית הנדל"ן. רכישת דירות להשקעה באילת היא אחת מהפעולות הכי חכמות שאתם יכולים לבצע במהלך החיים שלכם, בעיקר מפני שמדובר על נכסים זולים בצורה משמעותית, מאשר כל שאר הנכסים באזורי הביקוש החמים ביותר בישראל. בדיוק מסיבה זו, בשנים האחרונות אנו שומעים על עלייה בכמות האפשרויות של דירות להשקעה בעיר, שיכולות להיות אפשרויות פוטנציאליות לקניה. קבוצת היי גרופ עוסקת גם היא בהקמת פרויקטים עם דירות להשקעה, שיכולות לענות על הדרישות שלכם לנכס חדש.

למה אתם ממש רוצים לקנות דירות להשקעה באילת?

דירות להשכרה באילת הן קודם כל ולפני הכול עניין עסקי. אם כבר יש לכם נכס אחד, אתם בוודאי יודעים מה היא המשמעות של תשואת הכספים בעולם הנדל"ן ולמה אתם רוצים למצוא נכס עם תשואה שרק הולכת וגדלה. כפי שבוודאי הצלחתם להבין, מחירי הדיור באילת הם זולים בצורה משמעותית אל מול מחירי הדיור במרכז, מה שהופך רכישה של דירות להשכרה באילת לרכישה אטרקטיבית במיוחד. בנוסף לכך, יש עוד יתרון אחד מהותי לרכישת הדירות להשקעה באילת, והוא היכולת לבצע השכרות של הנכס לטווח קצר. כאשר אתם בוחרים להשכיר דירה בתור נכס לטווח קצר, יש אפשרות להעלות את עלות השכירות וכך ליצור תשואה גבוהה יותר לאורך זמן ולבצע החזר מהיר יותר של ההשקעה. וזה הוא ההבדל הקטן, מבחינה מתמטית ופיננסית, שהופך את הרכישה של הדירות באילת לכל כך אטרקטיבית מבחינתם של המשקיעים. נכון שאתם צריכים להשקיע יותר בנכס, מבחינת תחזוקה שוטפת. אבל עדיין בהסתכלות הכללית אפשר להגיע לרווחים הרבה יותר גבוהים כאשר אתם בוחרים לרכוש נכס באילת.

עיר הנופש המושלמת למשקיעים 

עיר נופש היא המקום הכי אטרקטיבי לרכישה של דירות להשכרה, בוודאי במדינה שבה התיירות הופכת בשנים האחרונות לנדבך מרכזי בכלכלה. אם גם אתם רואים את הפוטנציאל הגלום בדירות להשקעה בעיר אילת, ייתכן מאוד שאתם תרצו להתעניין באחד מהפרויקטים של קבוצת היי גרופ, העוסקת בתחום יזמות ונדל"ן ומשמשת גם כקבלן. 

פרויקטים חדשים באילת עם מחירים משתלמים במיוחד

פרויקטים חדשים באילת עם מחירים משתלמים במיוחד

יש רק עיר אחת במדינת ישראל שהיא לחלוטין עיר של נופש וחופש, עיר עם אווירה שהיא כל כולה אווירה משוחררת, הכוללת חוויית מגורים ים-תיכונית אמיתית. אנחנו כמובן מדברים על המגורים בתוך פרויקטים חדשים באילת, אשר קמים חדשות לבקרים ומפתחים את העיר הדרומית לממדים גדולים לאין שיעור, כמעט מדי שנה. נכון להיום, אילת היא עיר של השקעות לטובת צמיחה בתיירות, כך שאנחנו רואים יותר ויותר משקיעים שבוחרים להיכנס ולמצוא לעצמם נכסים עם תשואות מניבות. אם גם אתם מעוניינים לפנות לאפיק השקעה בעיר אילת, ולחפש לעצמכם פרויקטים חדשים באילת, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לפנות לעזרת אנשי הצוות המקצועי של קבוצת היי גרופ, אשר מחזיקה בכמה פרויקטים מיוחדים וייחודיים בסביבת העיר אילת.

רכישת דירה בתוך פרויקטים חדשים באילת – החלטה מושלמת למשקיעים

היתרון הכי גדול של רכישת דירה בתוך פרויקטים חדשים באילת, הוא קודם כל היתרון הכספי. הרי כולנו יודעים שעלויות של נכסים בעיר אילת הן עלויות זולות הרבה יותר, ולא רק בגלל הפטור המוכר לכל ממס ערך מוסף. בשל העובדה אילת היא עיר דרומית מבודדת ומרוחקת באופן יחסי, היא מושפעת פחות מהעליות הקבועות של מחירי הדיור, אותן אנו מכירים במרכז הארץ. גם אם מדובר על דירות פאר, או דירות גדולות למשפחות, עדיין יש אפשרות אמיתית למצוא נכסים שמתאימים לכל קונה בעלויות הגיוניות. 

לצד זאת, ההשקעה ברכישת דירות בתוך פרויקטים חדשים באילת, היא השקעה עם תשואה גבוהה לטווח ארוך. המשמעות היא שאתם יכולים להחזיר את ההשקעה שלכם על הנכס, במהירות יחסית ואף לזכות ברווחים גבוהים לאורך זמן. זו היא תולדה של מדיניות השכרת הדירות בעיר אילת תפסיק אשר הפכה בשנים האחרונות ברובה למדיניות של השכרה לטווח קצר. בהשכרה לטווח קצר, אתם יכולים להעלות את מחירי הנכס וכך להעלות לאורך השנה את אחוז התשואה על הנכס אותו רכשתם.

דווקא עכשיו ודווקא אילת

ככל שתרבות תיירות הפנים במדינת ישראל הולכת ומתחזקת, כך גם עולה מעמדה של העיר אילת בקרב הישראלים שיוצאים לטייל. כתוצאה מכך, גם המשקיעים המקומיים מבינים את המשמעות של רכישת דירות בפרויקטים שונים ברחבי העיר אילת, ועושים הכול על מנת למצוא את הנכס המתאים להם ביותר, מתוך ההיצע הקיים. לפרטים נוספים או למידע אודות רכישת דירה, ניתן לפנות לעזרת אנשי הצוות המקצועיים של קבוצת היי גרופ

פרויקטים ודירות חדשות באילת

פרויקטים ודירות חדשות באילת

העיר אילת היא בעייני רבים מאוד עיר של חופש, עיר של תיירות ועיר של מסחר ללא מס ערך מוסף. אבל אלו מכם אשר מוכנים להסתכל בקנקן לעומק, יכולים למצוא בעיר הדרומית של מדינת ישראל עוד כמה יתרונות משמעותיים שיכולים לשרת את הצרכים האישיים שלכם בתור משקיעים. נכון להיום, אילת היא אחת מן הערים שעוברות את תנופת הבנייה הכי גדולה בשוק הישראלי, עם עשרות יחידות דיור שנבנו תמיד ישנה. ישנו מספר רב של דירות חדשות באילת אותן אתם יכולים להפוך לבית פוטנציאלי או לנכס פוטנציאלי. כל מה שאתם צריכים לעשות בשביל למצוא דירות חדשות באילת, הוא לפנות המחברות היזמות, כמו למשל אל קבוצת היי גרופ, המשמשת גם כקבלן, בשביל לבחון את הפרויקטים הקיימים ומתוכם למצוא את הדירה שלכם.

ההזדמנות שתמיד חיכיתם לה – דירות חדשות באילת

אם אתם משפחה צעירה שרק מנסה למצוא את מקום הקבע הראשון שלה, יכול להיות שהעיר אילת היא המקום הנכון ביותר בשבילכם. מידי שנה עולה כמות דירות חדשות באילת, כאשר המחיר הממוצע בעיר נמוך מאוד אל מול את זה המחירים הממוצע ברחבי גוש דן והמרכז. מבחינתם של הורים רבים, אילת היא הזדמנות להתחיל את החיים ברגל ימין מבחינה כלכלית, מבלי לפגוע בסיכויים לרכוש נכס שיכול להפוך היתרון הכלכלי הכי גדול שלכם. נכון שלא פשוט לעבור לעיר הכי רחוקה בישראל, במיוחד אם אין לכם תמיכה של בני משפחה וחברים. אך יחד עם זאת, כאשר אתם זוכים לקבל נכס יד ראשונה, בתוך פרויקט יוקרתי עם נוף לים האדום, כל הצרות מתגמדות ואתם יכולים ליהנות מקצת שקט ושלווה בבית החדש שלכם. ככל ואתם מצליחים לגייס את ההון הראשוני הדרוש לרכישת דירה בתוך פרויקט דירות חדשות באילת, זו היא ההצלחה האמיתית שלכם ושל משפחתכם בשנים הראשונות לחיים. ולכן שווה לכם להשקיע את כל המשאבים על מנת לנצל את ההזדמנות הזו ולרכוש את דירת החלומות שלכם כבר היום.

להשקעה או למגורים – אילת היא המקום בשבילכם

באילת אפשר למצוא לא רק דירות חדשות לטובת מגורים של משפחות צעירות, אלא גם טרנד הולך וגדל של דירות חדשות באילת להשקעה. כך או כך, כל מה שאתם צריכים לעשות על מנת למצוא דירות חדשות באילת, הוא לפנות לעזרת הצוות המקצועי של קבוצת היי גרופ, אשר יכול לעזור לכם למצוא את הנכס שאתם רוצים לקנות.