מאמרים

דירות להשקעה באילת

דירות חדשות להשקעה באילת

כמה פעמים ראיתם מודעה בעיתון או באנר באינטרנט עם הכיתוב ‘למכירה דירה באילת’ והמשכתם לדפדף בלי להקדיש לעניין מחשבה? אם אתם משקיעים שמחפשים השקעות נדל”ן מעניינות ייתכן ופיספסתם הזדמנות עסקית מצוינת.

העשור האחרון היה העשור של משקיעי הנדל”ן בישראל. המציאות של ריבית אפסית, ביקוש גבוה לדירות ומגמת עלייה קבועה בערך הנכסים הבטיחה לרוכשי הדירות להשקעה תשואה יפה על כספם. אבל בשנה האחרונה עושה רושם שהחגיגה הסתיימה. העליות במחירי הדירות נבלמו והגיעו כנראה למקסימום בעתיד הנראה לעין. מחיר הנכסים עדיין גבוה מאוד, כך שגם התשואה השנתית מהשכרת הנכס מסתכמת באחוזים בודדים שאינם קורצים למשקיעים. חלק ממשקיעי הנדל”ן נושאים עיניהם לשווקי נדל”ן בחו”ל במדינות כמו צ’כיה או ארה”ב. חלק אחר גילה פלח בשוק הנדל”ן הישראלי שעדיין יכול לספק הזדמנויות השקעה אמיתיות. אנחנו מדברים על השקעה בדרום.

אילת, בירת ה-Airbnb של ישראל

זוכרים את המודעה – ‘למכירה דירה באילת’? ובכן, בגלל האופי התיירותי של העיר יש בה ביקוש גדול לדירות שמיועדות להשקעה לטווח קצר. דירה כזו המנוהלת באופן נכון ומפורסמת באתרים דוגמת Airbnb עשויה להניב תשואה ראלית שגבוהה בעשרות אחוזים מדירה המושכרת לטווח ארוך. באילת כבר פועלות מאות דירות להשכרה בקונספט הזה והעובדה שיותר ויותר תיירים בעולם מעדיפים אירוח כזה על בתי המלון המסורתיים מרמזת על כך שהקונספט הזה רק מתחיל את הזינוק. אז בפעם הבאה שאתם נתקלים בנוסח ‘למכירה דירה באילת’, תבדקו במה מדובר.

חשוב לזכור כי מדירת Airbnb מצופה לעמוד בסטנדרט איכותי ומפנק במיוחד. לכן, כשבוחנים נכס להשקעה מסוג זה חשוב לבחור בדירה במפרט גבוה בבניין חדש שמתוחזק היטב. המלצה שלנו, בדקו את הפרויקטים שבונה באילת חברת HIGH GROUP כמו למשל פרויקט ‘HIGH מול הים’.

בשוק הדיור הישראלי, דירות להשקעה באילת הן אפיק השקעה אידיאלי. עיר הנופש הדרומית מתהדרת בנכסים להשקעה הזולים באופן משמעותי מנכסים במרכז הארץ, לצד דרישה קבועה לדירות שכורות ברחבי העיר. משקיעים רבים, מוצאים כי השקעה בנכס באילת מהווה אם כך, פתרון כלכלי מצוין ליצירת תשואה נוחה. חברת High Group  מנהלת פרויקטים של דירות להשקעה באילת.

דירות להשקעה באילת – לפרקי זמן שונים

בעיר תיירות ונופש כמו אילת, יש דרישה הולכת וגוברת לדירות להשכרה. באופן טבעי, תושבים החיים באילת, סטודנטים המגיעים ללמוד בעיר וגם עובדי המלונות הגדולים, מעוניינים למצוא דירה ראויה למגורים בעיר. דירה להשקעה בעיר והשכרתה לטווח ארוך, יכולה להניב כך רווח מכובד למשקיע לאורך זמן.

יחד עם זאת, אוכלוסיות אלו הן רק חלק מקהל היעד המשכיר דירות באילת. תיירים רבים, המגיעים לאילת ורוצים למצוא חלופה לבית המלון היקרים, מעוניינים למצוא דירות להשכרה לטווח קצר. פוטנציאל הרווח בהשכרת הנכס לטווח של ימים ספורים, הוא גבוה ביותר והתשואה הצפויה יכולה אף להיות רווחית יותר מהשכרה לטווח ארוך.

מחירי הנכסים הזולים יחסית במרחב העיר, מאפשרים למשקיעים רבים למצוא דירות רווחיות להשקעה, בעיקר בשכונות הישנות של אילת. הכדאיות לעסקת נדל”ן להשקעה בעיר הופכת ממשית עוד יותר, כאשר המשקיע מוכן לקחת בחשבון את השכרת הנכס לטווח קצר.

מבין כל אפיקי ההשקעה הקיימים כיום, השקעה בנדל”ן היא בעלת התשואה הגדולה ביותר. השקעה ממוצעת בדירת שלושה חדרים באילת יכולה להסתכם לעיתים בעלות הנמוכה ממילון שקלים לנכס. בשילוב עם תכנון עתידי להחזרת ההשקעה, ויצירת תשואה מקסימלית, אילת ממוקמת גבוה בטבלת הערים הכדאיות לרכישת נכס להשכרה.

חברת High Group מחזיקה בפרויקט “HIGH מול הים” ומציעה שירותים למשקיעים פוטנציאליים. הפרויקט נבנה בסטנדרט בנייה מתקדם, עיצוב צעיר וייחודי, בשכונת שחמון הפופולרית בעיר. בפרויקט שני בנייני בוטיק המשקיפים על הנוף עוצר הנשימה של מפרץ אילת. החשיבה האדריכלית מותאמת לעיר השמשית – ובכל דירה נבנתה מרפסת שמש בעיצוב ייחודי וזאת כחלק מחוויית מגורים מפנקת וחלומית לדיירים.

בשנים האחרונות מקדמת מדינת ישראל הקמה של פרויקטים חדשים באילת. תנופת הפיתוח העירוני מביאה רוכשים רבים לבחון השקעה בדירה חדשה באילת. הבנייה מצטרפת לשורת צעדים נוספים לשיווק העיר כעיר אטרקטיבית למגורים והשקעה כמו למשל שיפור תשתיות ויצירת אטרקציות תיירותיות חדשות בעיר. פרויקטים חדשים בעיר אילת מתרכזים בעיקר בשכונות חדשות, אולם ישנם מספר פרויקטים שנבנים בחלקים הישנים יותר בעיר. פרויקט “HIGH מול הים” השייך לקבוצת High Group מוביל את תנופת הבניה בשכונת שחמון בעיר.

 

פרויקטים חדשים באילת – השקעה חכמה!

קניית דירה בפרויקטים חדשים באילת, משווקת הן למטרות מגורים והן למטרות רכישה להשקעה. קונים עתידיים רבים, מוצאים שרכישות בעיר אילת מניבות פרי ועתידות להביא תשואות יפות. ישנן מספר סיבות לכן שהשקעה בפרויקטים בעיר אילת היא השקעה חכמה:

  • עלות הדירות באילת זולה משמעותית משאר חלקי הארץ – ההשקעה הנמוכה מפתה משקיעים רבים.
  • פוטנציאל השכרה גבוה – קיימת דרישה להשכרת דירות בעיר ולכן החזרת ההשקעה היא כמעט ודאית.
  • אפיק השקעה רווחי – התשואות המניבות דירות באילת הן גבוהות ולכן זו החלטה כלכלית נבונה.
  • השכרה לצרכי תיירות – השכרת נכסים לפרקי זמן קצרים לתיירים בעיר מכוחה להגדיל משמעותית את ההכנסות מהנכס.
  • בנייה חדשה המועדת בכל התנאים המחמירים ביותר – המשקיע לא צריך לטפל בדירה בתדירות גבוה.

רכישת דירה למטרות השכרה בעיר אילת אם כך, היא אפיק השקעה צומח שמושך רבים ומקדם את מעמדה של העיר.

רכישת דירה במיקום משגע, עם חלון לחוף ימה של אילת, באווירה צעירה, היא לא חלום. אם כבר החלטת שההשקעה הבאה שלכם תהיה באילת, כל שנותר לכם הוא למצוא את הדירה המושלמת.

פרויקט “HIGH מול הים” של חברת High Group הנבנה בשכונת שחמון היוקרתית, כולל שני בניינים מגורים יוקרתיים, המעוצבים בחשיבה פורצת, ומשדרים אווירה של חופש ובשילוב עם נוף מהפנט למפרץ אילת. הפרויקט נבנה בעיצוב אדריכלי מנצח, ויזואליות מרשימה ועמידה בסטנדרטים גבוהים. לפרטים נוספים פנו לצוות High Group ואנחנו נסייע לכם למצוא את הדירה המתאימה לצרכים שלכם באילת.

מגמת ההתחדשות העירונית הביאה לעלייה במספר דירות חדשות באילת בשנים האחרונות. הקמה של שכונות מגורים חדשות ברחבי העיר ופיתוח של פרויקטים חדשים לבניה הביאה גל רענן של אפשרויות לעיר הדרומית. בכל האמור לתנופת בנייה, אילת לא עוצרת לרגע – בזמן שדיירים מתחילים לאכלס פרויקטים כאלו ואחרים, פרויקטים נוספים ממשיכים לבנות, לשדרג ולפנק את הלקוחות. דירות חדשות בעיר משמשות הן למטרות מגורים והן למטרות השקעה והשכרה – האופי התיירותי של העיר מעודד השכרת דירות לתיירים לטווח קצר, מה שמביא למשקיעים תשואות גבוהות. חברת High Group בונה בימים אלו פרויקט חדש בשכונת שחמון הנמצא בשלבי בניה.

דירות חדשות להשקעה באילת

דירות חדשות באילת – סביבת מגורים מרעננת

רוכשי דירות חדשות באילת לרוב מעוניינים למצוא נכס בשכונות החדשות של העיר. בין אם מדובר במשפחות וזוגות צעירים, תושבים ותיקים של העיר או באנשים שהעתיקו את מקום המגורים שלהם לאילת בשל עבודה, השכונות החדשות הן מוקד עניין נדל”ני. כמו כן, משקיעים רבים מוצאים שהשכונות החדשות מאפשרות קניה זולה של נכס שיכול להניב רווחים בזכות הביקוש באזור.

ההשקעה בתשתיות חדשות, הקמת מתחמי בילוי ותיירות תוך שיפור של השירותים לאזרחי העיר, מוסיפה פן חיובי נוסף לעסקות הנדל”ן בעיר. לצד הנוף המשגע, האווירה הצעירה והתוססת בעיר וזרם התיירים הכמעט קבוע שפוקד את העיר, אין ספק כי דירות חדשות באילת הן מוצר פופולרי ביותר כיום.

מוכנים לרכוש את הנכס הנדל”ני הבא שלכם, והעיר אילת היא המטרה? מעולה, אנחנו כאן כדי לסייע. חברת High Group משווקת פרויקטים בעיר אילת. הבנייה בעיר מאופיינת באווירה של חופש, שחרור ויוקרתיות אל מול הטבע עוצר הנשימה. בנייני המגורים בפרויקט “HIGH מול הים” בנויים בסטנדרט משודרג, בדיוק כמו שהישראלים הכי אוהבים, בעיצוב מודולרי והתאמה לצרכי הלקוח. יועצי החברה מלווים את הרוכשים לאורך כל התהליך הבנייה עד להבאת הפרויקט לידי שלמות, תוך מתן עצות מקצועיות ומבוססות ללקוחות. גולת הכותרת של המבנים הן מפרסות השמש המפנקות, עם הנוף למפרץ אילת ולים האדום, המייצרות תחושה של חופש אמתי לדיירים.