מאמרים

השכרת משרדים

השכרת משרדים

הטרנד המתפתח בשנים האחרונות בקרב עסקים רבים בישראל הוא השכרת משרדים. חברות רבות משלמות אלפי שקלים בחודש על שטח משרדי, שלא תמיד מנוצל באופן ראוי. לכן, שיטת השכרת המשרדים, בין אם משרד קטן באופן קבוע, או משרד להשכרה לפי שעה הוא פתרון הולם לחיסכון בהוצאות. המשרדים המוצעים להשכרה, בדרך כלל, מאובזרים בכל הציוד הבסיסי הנדרש כמו חיבור אינטרנט, פינות קפה, וציוד משרדי בסיסי, ומספקים מקום עבודה ומפגש נוח לבעלי העסקים. חברת High Group גאה להיות חברה מובילה בתחום השכרת המשרדים, המציגה שלל אופציות שיכולות להתאים לסוגים שונים של פעילויות עסקיות ובתנאי השכרה נוחים, כל זאת לצד איכות בניה גבוה ושירות מצוין.

 

השכרת משרדים – למי זה מתאים?

מרבית העסקים, למעט נותני שירות שמרכז פעילותם יכול להתרחש בבית, זקוקים למתחם עבודה מוגדר, שבו יוכלו לקבל לקוחות ולקיים פגישות. יחד עם זאת, רכישת משרד לא מהווה פתרון לכל סוגי החברות. אם כך, מיהם בעלי העסקים להם מתאימה השכרת משרדים?

  • חברות שלהן מספר עובדים קטן מאוד, ולא זקוקות לשטח משרדי גדול.
  • נותני שירות בתחילת דרכם שאינם יכולים לרכוש משרד פרטי.
  • בעלי עסקים שצריכים לקיים מפגשים המותאמים ללוחות הזמנים שלהם.
  • עצמאיים שזקוקים למקום עבודה שקט.
  • אנשים שמרבים העבודה שלהם מתנהלת בבית אולם הם זקוקים מדי פעם למשרד לצורכי עבודה שונים.

השכרת משרדים

השכרת משרדים – השכרה פשוטה

בניגוד לתהליך הבירוקרטי המתיש ועלויות הגבוהות הכרוכות בקניית שטח משרדי, השכרת משרד היא עניין פשוט למדי. אופן ההתנהלות הנוח אל מול חברות ההשכרה, מייתר את הצורך בחיפוש אחר המשרד המושלם לעסק. יותר ויותר חברות, אם כך, בוחרות כיום לפנות לפתרון השכרת המשרדים. חברת High Group הוותיקה, מתחמה בשירותי השכרת משרדים. מתחמתי השכרת המשרדים שלנו, בנויים בסטנדרט הגבוה ביותר, תוך שמירה על חלל עבודה נעים ונקי לאורך שעות היום. חללי העבודה של High Group עוצבו במיוחד כדי לספק תחושה אישית ונעימה בתוך חלל שיתופי.

לפרטים נוספים בנוגע להשכרת משרד, צרו קשר עם נציג ואנו נסייע לכם במציאת המתחם המתאים לצורכי העסק שלכם.