דירת 6 חדרים בדרום

מאז ימי השיכונים של שנות השישים והשמונים ישראל התקדמה בסטנדרט המגורים. אנחנו כבר לא מדינה עם משק ריכוזי שבונה דירות צנועות וגנריות עבור ‘מעמד הפועלים’; אנחנו מדינה עם שוק חופשי ואזרחים שמחפשים איכות חיים בסטנדרט מוקפד כמו שמקובל בעולם המערבי.

את המסר הזה הפנימו גם היזמים והקבלנים, ובעשור האחרון אנחנו עדים לשפע של פרויקטים שמציעים דירות גדולות בתכנון אדריכלי ומפרט עילי. המציאות הזו תקפה בערך עד קו אשדוד, דרומית מקו זה כמות הפרויקטים שמציעים מבחר כזה צונחת. נסו למצוא דירת 6 חדרים בדרום שעומדת בסטנדרט יוקרתי. שיהיה בהצלחה.

מחסור בדירות יוקרתיות בדרום

יש כמה סיבות שדירות חדשות למכירה באזור הדרום לא נבנות בקצב, ולעתים גם לא באיכות, שמקובלת באזורי הביקוש במרכז. הסיבה המרכזית קשורה לכלל העתיק של הכלכלה: היצע וביקוש. יש פחות אנשים בדרום אז הביקוש פוחת והמחירים יורדים. לפעמים, גם כשמנקים מהחישוב את המרכיב של עלות הקרקע (שאכן יקרה יותר במרכז הארץ) הרווח היזמי קטן יותר. יש יזמים שפשוט לא פועלים בדרום ויש כאלה שחוסכים במרכיבים במפרט. ככה שהמחסור בא לידי ביטוי בעיקר בדירות יוקרתיות בדרום. כמו שציינו, למצוא דירת 6 חדרים בדרום זו משימה לא פשוטה, למצוא דירת 6 חדרים בדרום שעומדת בסטנדרט של דירות יוקרה במרכז זה כבר באמת מאורע נדיר. אבל יש גם בשורות טובות, בשנים האחרונות התחילה לפעול בדרום הארץ ‘קבוצת חי נחמיאס מגורים והשקעות’. באמצעות זרוע הנדל”ן שלה – חברת HIGH GROUP.

אפשר למצוא דירת 6 חדרים באשקלון

חברת HIGH GROUP היא אחת היחידות שמביאה את בשורת מגורי היוקרה לדרום הארץ. החברה פועלת בערים כמו אשקלון ואילת והפרויקטים שהיא יוזמת ובונה לא נופלים ברמת המפרט והתכנון האדריכלי ממה שתמצאו בחלק ממגדלי היוקרה של גוש דן. אם אתם מחפשים דירות חדשות למכירה באזור הדרום כדאי שתשימו לב לפרויקטים כמו ‘HIGH בכוכב הצפון’ שנותנים מענה מצוין למי שמחפש דירת 6 חדרים באשקלון או לפרויקט ‘HIGH מול הים’ באילת שמציע בין היתר פנטהאוזים מפוארים במיוחד.

מחפשים דירת 6 חדרים באשקלון? התקשרו 072-33-80-908