דירת 4 חדרים באשקלון

דירת 4 חדרים נחשבת לנכס האידיאלי לזוג הצעיר. היא בגודל המתאים לאופק משפחתי של שניים ואפילו שלושה ילדים ועד לפני עשור גם נחשבה לנכס נגיש שמרבית הזוגות הצעירים בתחילת דרכם יכלו לעמוד בנטל רכישתו.

אבל בערך בשנת 2007 מחירי הנדל”ן בישראל נכנסו לסחרור, והיום דירת 4 חדרים באזורי הביקוש במרכז היא בגדר מדע בדיוני עבור מרבית הזוגות הצעירים. על רקע זה שווה לשקול להתרחק מאזורי הביקוש במרכז ולבדוק כמה עולה דירת 4 חדרים בדרום.

אשקלון פנינת הדרום

מסתבר שהפערים משמעותיים. בבדיקה שערכנו הסתבר שדירת 4 חדרים באשקלון זולה משמעותית מדירת 4 חדרים במרכז הארץ. גם כשבדקנו מחירים של דירת 5 חדרים באשקלון התגלו פערים דומים.

בכלל, אשקלון מתבררת כעיר שהיא פנינה אמיתית. חוף הים היפה בישראל, קו הרכבת ואזורי התעשייה החדשים שקמו בסביבת העיר הופכים אותה לאופציה מצוינת עבור זוגות צעירים שמעוניינים בהתחלה חדשה לחיים. ויש לעיר הזו יתרון בולט נוסף: רכישה של דירת 4 חדרים באשקלון היא בהחלט בגדר תסריט סביר ואפילו דירת 5 חדרים באשקלון אינה בגדר מדע בדיוני.

תכירו את HIGH GROUP

חברת HIGH GROUP משמשת כזרוע הנדל”ן של ‘קבוצת חי נחמיאס מגורים והשקעות’ והיא נחשבת היום לאחת מיזמות הנדל”ן הבולטות באזור. עבור משפחה שמחפשת דירת 4 חדרים בדרום או דירת 5 חדרים בדרום הפרויקטים של HIGH GROUP הם נקודת ציון מתבקשת.

לזוגות צעירים כדאי בעיקר לשים לב לפרויקטים כמו ‘HIGH בכוכב הצפון’ או ‘HIGH באינפילים’ שבהם, במסגרת מחיר למשתכן אפשר לרכוש דירת 4 חדרים באשקלון, כמו גם דירת 5 חדרים באשקלון במחיר אטרקטיבי ונגיש במיוחד.

הפרויקטים של HIGH GROUP מתאפיינים ברמת גימור גבוהה במיוחד ובמפרט נדיב של מותגים. אם אתם זוג צעיר שפתוח לחשוב מחוץ לקופסה ושלא מעוניין לגדל את ילדיו בקופסת שימורים במחיר מופקע, שווה לכם לשקול ברצינות את האופציה של רכישת דירה בדרום. תזכרו שאת הדירה הדחוסה והישנה שלכם במרכז אתם יכולים להחליף בדירת 5 חדרים בדרום – חדשה מהניילונים.

מחפשים דירת 4 חדרים באשקלון? https://high-group.co.il/