דירות חדשות למכירה באשקלון

רכישת דירה חדשה או רכישת דירות חדשות מקבלן באשקלון היא העסקה הגדולה והמשמעותית ביותר שאנחנו עושים בחיים שלנו. כאשר אנחנו בשלים לבצע את העסקה הגדולה של החיים, אסור לנו למהר. אנחנו חייבים לבדוק היטב מה אנחנו קונים כדי שלא נמצא את עצמנו עם נכס בעייתי.

 HIGH GROUP מציע לכם דירות חדשות מקבלן באשקלון, כל דירה – בונבוניירה! היא מבטיחה לכם חווית מגורים יוצאת מן הכלל!

כדי לבצע באופן הנכון את כל התהליך של רכישת דירה אנחנו חייבים לשים לב לכל הפרטים המרכיבים את הנכס. אנחנו כאן כדי לספר לכם על חוויית מגורים יוצאת דופן. דירות חדשות מקבלן באשקלון, דירות במיקום אטרקטיבי, דירות מתוכננות היטב, הרבה טבע ומרחבים מסביב ומפרט טכני עשיר שהוא הרבה מעל הסטנדרט.

דירות חדשות באשקלון מקבלן

האמת היא שכל הנקודות אותן ציינו לעיל הן כולן חשובות ומשמעותיות. אך כל אלו לא יהיו שווים כלל אם הבנייה לא תיעשה באופן איכותי. HIGH GROUP  משקיעים בחומרי גלם באיכות הגבוהה ביותר. מה שמבטיח אורך חיים ועמידות של כל מה שיש לנו בבית לאורך שנים. מובן שגם ערכו של הנכס נשמר היטב באופן כזה והוא לא יאבד מערכו בחלוף זמן. כל מי שרוכש דירות במקום נהנה מאיכות חיים ותחושת הנאה וביטחון.

כיף להיות בבית!

כאשר אנחנו רוכשים דירה כזו, דירה המתוכננת היטב, דירה עם מפרט טכני עשיר ומתקדם –  פשוט כיף לנו להיות בבית! מה יותר מבורך מזה?

חלום של טבע ושל ים

אז אם גם אתם חלמתם על דירות חדשות מול הים באשקלון ונראה היה לכם כי מדובר בחלום שלא תוכלו להגשים – אנחנו כאן כדי לספר לכם שהיום – הדבר אפשרי! HIGH GROUP המשמשת כזרוע הנדל”ן של קבוצת חי נחמיאס מגורים והשקעות – מציעה לכם פרויקטים למגורים כמו גם למסחר ולמשרדים. היא מכתיבה סטנדרטים גבוהים ביותר אשר מייצרים הצלחה בכל פרויקט ופרויקט היוצא תחת ידיה.

למידע נוסף על דירות חדשות מקבלן באשקלון, דירות חדשות מול הים באשקלון – פנו אלינו. אתם תגלו אפשרויות מגורים מדהימות שעד היום רק חלמתם עליהם.

בשוק הנדל"ן הישראלי, דירות חדשות באשקלון הן נכס משמעותי, הן להשקעה והן למגורים. בשנים האחרונות חברות בניה רבות משקיעות בפרויקטים בעיר אשקלון בשל הביקוש הגובר לפתרונות דיור ברחבי העיר. בניית דירות חדשות בעיר אשקלון מתבססת על בניה חדשנית ובטוחה, ששומרת על רמת גימור גבוהה. הסמיכות לחוף הים לצד עם התעצמות מעמדה של אשקלון בשנים האחרונות מושכת קונים פוטנציאליים רבים לחפש דירה באזור. פרויקט "HIGH מול הים" של חברת High Group הנבנה בימים אלו מוביל את נופת הבניה בעיר ומציב סטנדרט גבוה.

דירות חדשות באשקלון – בחירה נכונה להשקעה

אם בעבר אשקלון החזיקה במעמד של עיר פריפריה, כיום, ניתן לראות תנועה ערה של קונים לעבר העיר. ההתחדשות העירונית, וההשקעה בתשתיות ושירותים עירוניים, העלו את קרנה של אשקלון. בניית דירות חדשות בעיר, יחד עם שיפור באיכות החיים באזור ויצירת חיבור לערי המרכז, מאפשרות לתושבי העיר לגור בשכונות שקטות, בבניה איכותית ויוקרתית, תוך שמירה על נגישות מרבית.

הבניה החדשה בעיר, מאופיינת בעיצוב מודרני והשקעה בפרטים הקטנים. יצירת תחושה יוקרתית, תוך שמירה על שכונות שקטות מאפשרת לקונה למצוא מקום מגורים לשנים ארוכות.

היתרון המרכזי אם כן, בפרויקטים החדשים הנבנים בעיר אשקלון, הוא היכולת לשמור על סביבת מחיה נעימה בשילוב עם נגישות למרכזי מסחר ותעסוקה.

מעוניינים לקנות דירה חדשה באזור שקט, שמותאם למגוון אוכלוסיות, נגיש לתחבורה ובעל תשתיות מעולות? העיר אשקלון היא העיר שלכם. קבוצת High Group בונה בימים אלו את פרויקט "HIGH מול הים" באשקלון. בפרויקט שני בנייני יוקרה למגורים והוא ממוקם באזור הסיטי באשקלון, ממש מול הים. ניתן למצוא במגדלים דירות 4/5 חדרים, פנטהאוזים ודירות גן, ברמת תכנון גבוה, חשיבה עיצובית יוקרתית ומתוך מטרה להביא לעיר אמות מידה חדשות של נוחות ועיצוב.

הפרויקט תוכנן על ידי מיטב האדריכלים ומעצבי הפנים של חברת High Group, והם מלווים את הרוכשים ליצירת חלל מגורים מתאים לכל דרישותיהם. הפרויקט הוא פרויקט יוקרתי הפונה לקהל יעד מגוון – ממשפחות וזוגות צעירים ועד לאנשי עסקים ומשקיעים בתחום הנדל"ן.

בשנים האחרונות עלה מספר דירות באשקלון למכירה הודות לפיתוח תשתיות במרחב העירוני ושיפור דרכי התחבורה לעיר. אשקלון חווה תנופת בנייה משמעותית, ומושכת אליה תושבים חדשים מכל רחבי הארץ. בין רצועת החוף המפנקת, פתיחתה של תחנת הרכבת החדשה והקמה של מחלפים חדשים, אשקלון הצליחה למתג את עצמה כעיר איכותית למגורים. הבחירה בדירות למכירה באשקלון מתחזקת גם בשל מחירי הנכסים נמוכים ביחס לערי המרכז והפרויקטים היוקרתיים שנבנים בעיר כיום. חברת High Group  הקימה באזור הסיטי שבאשקלון את פרויקט "HIGH ליד הים", פרויקט של שני מגדלי יוקרה המתוכננים לפרטי פרטים ומשקיפים לחוף הים של אשקלון.

דירות חדשות באשקלון

דירות באשקלון למכירה – איכות בניה ומיקום שקט

חיפוש אחר דירת מגורים באשקלון מגלה כי יש יתרונות רבים למגורים בעיר זו, מה שמניע רוכשים רבים לפנות לפרויקטים בעיר. בין הסיבות להתעניינות הגוברת ברכישת נדל"ן באשקלון ניתן למצוא:

  • מחירי הנכסים בעיר זולים יותר מערים מרכזיות אחרות, בנוסף למגוון הטבות והנחות שניתנות לרוכשים דירה בעיר.
  • נגישות מלאה לכלי רכב ותחבורה ציבורית – בזכות הקמה של תחנת רכבת חדשה בעיר וחיבור לכבישים מהירים.
  • תשתיות ברמה גבוה – המבטיחות הגנה מפני רעידות אדמה לפי התקנים החדשים וממ"ד בכל דירה.
  • אוכלוסייה נעימה ואיכותית, ושכונות שקטות למגורים.
  • השקעה עירונית – עיריית אשקלון משקיעה רבות על מנת למשוך תושבים חדשים לעיר ומשפרת את רמת השירותים לתושב באופן קבוע.

קו החוף של אשקלון הוא הנכס המשמעותי של העיר, ולכן קונים רבים מעוניינים לזכות בנוף לחוף הישר ממרפסת ביתם. מרבית הדירות לרכישה כיום באשקלון נבנות תוך התייחסות לקו החוף ולפופולריות שלו.

פרויקט "HIGH מול הים" הוא פרויקט הדגל של חברת High Group באשקלון. בפרויקט שני מגדלי מגורים המעוצבים תוך חשיבה מודולרית והסתכלות עיצובית צעירה ורעננה ומביאים רמת בנייה חדשה לעיר. המגדלים תוכננו בידי האדריכלים המנוסים ביותר בקבוצת High Group, והקו העיצובי מותיר תחושה יוקרתית ומתקדמת. המגדלים ממוקמים בקו ראשון לחוף הים עוצר הנשימה של אשקלון, ובסמוך למרכזי פנאי, מוסדות חינוך ואזורים מרכזים בעיר.

הביקוש לדירות למכירה באשקלון הוא מהגבוהים במדינת ישראל. פרויקטים חדשים באשקלון מוכרזים חדשות לבקרים והקונים מביעים עניין רב בעיר. דירות למכירה באשקלון מוצעות הן למטרות מגורים והן למטרות השקעה כשהתשואה המוערכת היא 3.2%. מלבד חוף הים המקסים של אשקלון, המדד הסוציואקונומי של העיר משתפר משנה לשנה וכך גם רמת השירותים העירוניים, מה שהופך את העיר לאטרקטיבית ביותר בעייני קונים פוטנציאליים. קבוצת High Group מחזיקה בפרויקט יוקרה ייחודי בסמיכות לחוף הים של אשקלון.

נכסים למכירה באשקלון – הטבות לרוכשים

בשל הביקוש הרב לדירות למכירה באשקלון, יזמים רבים מתחרים על תשומת ליבם של הקונים. כתוצאה מכך, באזור אשקלון ניתן למצוא מבצעים, והטבות ייחודיים על מחירי הדירות. יזמים וחברות בנייה שמעוניינים להביא לתודעה את הפרויקטים שלהם בעיר, מציעים לרוכשים הנחות שיכולות לעיתים להיות משמעותיות, או הטבות כגון שדרוגים במפרט הטכני של הדירה ללא עלות נוספת. כלקוחות, מדובר במצב אידיאלי, בו ההיצע עולה על הביקוש והרווח הוא כולו שלכם.

לצד זה, חשוב לציין כי גם עיריית אשקלון עושה כל שביכולתה על מנת למשוך תושבים חדשים לתחומיה. העירייה מפעילה כיום עשרות תכוניות סיוע לשיפור הישגים לימודיים, עוסקת בפיתוח שירותים לעולים חדשים, הפקה של אירועי תרבות, ושיפור תשתיות עירוניות. מטרתה העיקרית של עיריית אשקלון הוא להפוך את הדירות למכירה בעיר לאטרקטיביות לא רק בגלל הפרויקטים היוקרתיים והנחשבים, אלא גם בשל סביבת המגורים האיכותית.

נכסים למכירה באשקלון – החלון לים התיכון

מגורים בסביבה צעירה ומתפתחת, זה החלום? בנייה חדשה, בטיחותית, ונעימה למגורים? עיצוב אדריכלי מהמעלה הראשונה? וכל זה עם נוף מושלם לחוף הים? כל זאת ועוד, ניתן למצוא בפרויקט החדש של חברת High Group, "מול הים" באשקלון. הפרויקט כולל שני מגדלי מגורים, במיקום מושלם עם נוף לים התיכון, בריזה נהדרת בכל שעות היום ובקרבה לכל מרכזי המסחר, התעסוקה והשירותים באשקלון. בפרויקט הושקעו מיטב המאמצים על מנת להביא לידי ביטוי את כלל הידע והניסיון של אדריכלי החברה, וליצור מבנה מגורים מרשים, מפנק, יצירתי ונעים למגורים, לצד עבודה קפדנית מדויקת ובטוחה.

דירה להשקעה באשקלון

דירה להשקעה באשקלון היא אופציה כלכלית יעילה ליצירת תשואה ורווח. תדירות הבניה באשקלון והמחירים המשתלמים יחסית, מושכים משקיעים רבים לעבר העיר. אשקלון מציגה בשנים האחרונות נתוני בניה חסרי תקדים, והביקוש למגורים בעיר עולה משנה לשנה. לכן, משקיעים רבים מוצאים שדירה להשקעה בעיר אשקלון היא ההשקעה האולטימטיבית בנכס פיזי. לחברת High Group פרויקט בתחומי העיר, והיא מסייעת למשקיעים לאורך כל תהליך הרכישה עד לקבלת מפתחות הדירה.

דירה להשקעה באשקלון – מה חשוב לדעת?

עסקה של רכישת דירה להשקעה דורשת בחינה ייחודית של הנכס. בעת בחינת נכס להשקעה באשקלון חשוב להתייחס לנקודות הבאות:

  • עלות הדירה הכוללת (יחד עם מיסים והוצאות נלוות) תואמת את סכום ההשקעה הראשוני שנקבע על ידי הקונה.
  • לנכס שנרכש יש פוטנציאל להחזרת השקעה תוך פרק זמן סביר וריאלי, ואף לייצר תשואת לבעליו בהקדם האפשרי.
  • אזורי ביקוש – הנכס ממוקם באזור בו יש ביקוש להשכרת נכסים בעיר, כך שהמשקיע יוכל להתחיל להחזיר את ההשקעה באופן מידי.
  • הטבות ייחודיות לרוכשי דירות בתחומי העיר אשקלון. בשל הביקוש הרב, פרויקטים רבים מציעים הנחות ומצבעים על דירות באשקלון.
  • קנית דירה להשקעה מחייבת את המשקיע להיות זמין לטפל בדירה, ולכן חשוב לוודא שהנכס נגיש להגעה בקלות.

החלטה מושכלת ואחראית בבחירת נכס להשקעה היא המפתח ליצירת רווח מקסימלי והחזרת ההשקעה בהקדם מבחינת המשקיע. ככלל, בבחירת דירה להשקעה באשקלון ניתן להגיע לתשואות הגבוהות מהממוצע הארצי.

דירה להשקעה באשקלון – מוכנים להשקעה הבאה שלכם?

מזל טוב! החלטתם לקנות דירה להשקעה באשקלון. עכשיו כל שנותר הוא למצוא את הנכס המיוחל ובמהרה. ל- High Group פרויקט יוקרה הנמצא בימים אלו בשלבי בנייה מתקדמים. HIGH מול הים באשקלון הוא מיזם מקורי ויצירתי, שנבנה על מנת להביא רמת בניה חדשה לחלוטין לאשקלון. דירות 3, 4, ו-5 חדרים בעיצוב חדשני לצד פנטהאוזים מפנקים ודירות גן מרווחות, נבנו בפרויקט. מגדלי היוקרה שוכנים במיקום אקסקלוסיבי מול חוף ימה היפיפייה של אשקלון, בשדרות בן-גוריון, ומספקים גישה נוחה למגוון השירותים הקיימים בעיר. הפרויקט מאפשר לתושבים לחוות סביבת מגורים מפוארת ומהווה השקעה רווחית.

דירה להשקעה באשקלון

מגוו דירות חדשות למכירה של חברת High Group

בישראל של שנת 2020 ישנן דרכים רבות בהן אתם יכולים לבזבז את החסכונות שלכם, ולהרגיש שאתם חיים את החיים הטובים. יחד עם זאת, יש רק דרך אחת שבה אתם יכולים להבטיח את אורח החיים האולטימטיבי למשפחה שלכם, תוך שאתם מבצעים השקעה מושכלת לטובת העתיד. אנחנו כמובן מדברים על חיפוש דירות חדשות למכירה, בין אם לטובת מגורים ובין אם לטובת השקעה. זו היא הקניה החשובה והגדולה ביותר שתבצעו בחיים שלכם, עם משמעות והשלכות על העתיד של כל בני המשפחה, ומכאן גם חשיבותה. כל שאתם צריכים לעשות כעת הוא לפנות לעזרת הצוות המיומן של קבוצת היי גרופ, שיסייע לכם בתהליך הקנייה.

חיפוש אחרי דירות חדשות למכירה – בתנאים שנוחים לכם

גם אם אין לכם את כל הסכום הנדרש לרכישת נכס נדלן, אתם עדיין יכולים להגיע להישג הכלכלי הזה בצורה הכי טובה שיש. כאשר אתם מעוניינים למצוא דירות חדשות למכירה ואתם עובדים תחת תנאי תקציב מוגבלים, המשימה הראשונה שלכם תהיה להבין מה הוא התקציב המקסימלי לרכישת הדירה. מיד לאחר מכן, תהיה לכם תמונה מלאה אודות גובה המשכנתא והמימון אותו אתם צריכים להשיג מהבנקים או מגורמי מימון חיצוניים. וכך, אתם בעצם יוצרים את תנאי הרכישה הפיננסיים המתאימים ביותר ליכולות הכלכליות שלכם.

לצד זאת, לא פחות חשוב להשקיע זמן ומחשבה ביצירת הנכס המושלם למגורים, מבחינת תנאי המגורים וסוג הנכס אותו אתם מעוניינים למצוא. בין שמדובר על נכס לזוג צעיר, ובין שמדובר על דירת פנטהאוז למשפחה מרובת ילדים, יש בשוק מגוון עצום של דירות חדשות למכירה, מתוכן אתם יכולים לבחור את הדירה המתאימה ביותר להרכב המשפחה שלכם, בהווה ובעתיד לבוא. יחד עם כל שאר הפרמטרים החשובים אותם אתם רוצים לבחון, מתקבלת תמונה די ברורה של הדירות אותן אתם יכולים להחשיב כנכסים ראליים למטרות שלכם.

מתן תשומת לב לסביבה ולחברה – לגדל ילדים בנחת

כאשר בוחרים נכס מתוך מגוון רחב של דירות חדשות למכירה, צריך להסתכל לא רק על חלל הפנים של הנכס, אלא גם על הסביבה והחברה שמקיפים אתכם בחיי היומיום בנכס. בשילוב כוחות עם אנשי הצוות המקצועיים של קבוצת היי גרופ, תוכלו למצוא את הנכסים שמשלבים בין איכות בנייה ואיכות חיים, לבין סביבת מגורים צעירה ותוססת במרכז השכונות היוקרתיות של ישראל.

דירות חדשות למכירה של חברת High Group

דירות חדשות בעיר אשקלון

כמעט כל מי שידו משגת, במיוחד בחמש השנים האחרונות, בוחר לקחת את המשאבים הכלכליים איתם הוא מתנהל ביומיום, ולבצע השקעות לטווח הארוך בתחום הנדלן. גם אם מדובר בהשקעה לצרכי מגורים, ואתם עושים את הצעד על מנת להבטיח את עתיד המשפחה שלכם, זו היא החלטה חכמה שיכולה להשתלב לכם בעתיד. ועל כן, ההשקעה היום ברכישת דירות חדשות באשקלון, היא נחלתם של אזרחים מכל רחבי הארץ, אשר עושים בחירה מושכלת וחכמה לאור משבר חריף בעולם הנדלן שפשוט לא מצליח להגיע אל סיומו. בעזרת הצוות המקצועי והמיומן של קבוצת היי גרופ, תוכלו למצוא דירות חדשות שיהפכו לכם לבית חם ואוהב לטובת המשפחה שלכם ולטובת העתיד שלכם.

מה היתרון של דירות חדשות באשקלון?

בדיוק כמו שאתם רוצים להחזיק את כלי הרכב החדש ביותר, או להנות מקולקציית הבגדים הטובה ביותר – גם רכישת דירות חדשות באשקלון היא החלטה שיכולה לשפר את איכות החיים שלכם. יחד עם זאת, חשוב להבין מה הוא היתרון היחסי של רכישת הדירה החדשה באשקלון, אל מול האפשרות לרכוש דירה מיד שנייה בעיר ומחוץ לה. כאשר אתם בוחרים להשקיע את כל המשאבים שלכם ברכישת דירות חדשות באשקלון, הדבר הראשון שאתם יכולים להשפיע עליו, יהיה המפרט הטכני של הבית. בדרך כלל בפרויקטים חדשים, קוני הדירות יכולים לשנות את המפרט של הבית, ולבצע התאמות ושינויים איתם הם יכולים לחיות בשלום גם בעתיד לבוא. הדבר חוסך לכם השקעה בשיפוץ מסיבי של הנכס החדש, וכך אתם חוסכים עלויות עם השפעה כלכלית גדולה. לצד זאת, דירות חדשות באשקלון זוכות לטיפול המסור של היזם, הקבלן וכל קבלני המשנה שעסקו במלאכה, וכך אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שיש מי שלוקח אחריות על הנכס שלכם ויכול לעזור לכם להתמודד עם כל תקלה או בעיה במיוחד בשבועות הראשונים לאחר הכניסה לנכס.

מקימים בית לכל המשפחה

אם בחרתם להשקיע את כל המשאבים שלכם, ולמצוא דירות חדשות באשקלון לטובת המשפחה, אתם בוודאי מבינים עד כמה חשוב לכם ליצור יציבות ולבנות את הבית בשכונה טובה ומיטיבה. על כן אנחנו ממליצים לכם לעשות בדק בית משמעותי, לפני שאתם יוצאים לחיפוש דירות, בכדי להבין מה היא הדירה החלומית שתגשים לכם את כל המשאלות. בעזרת הצוות של קבוצת היי גרופ, תוכלו למצוא את הדירה הזו ולבצע רכישה נכונה למשפחה שלכם.

דירות חדשות באשקלון

למכירה באשקלון דירות בסטנדרט גבוה במיוחד

היכולת שלנו להגיע למצב שבו גם הזוגות הצעירים במדינת ישראל זוכים להתגורר בדירות חדשות או דירות באיכות בנייה גבוהה מאוד, תלויה במידה בלתי מבוטלת באופן שבו המדינה מאפשרת הפשרת קרקעות ותהליכי בנייה מואצים. אומנם התהליכים אינם כל כך מהירים, אבל בשנים האחרונות אנחנו רואים עלייה משמעותית בכמות האנשים אשר מבקשים למצוא דירות למכירה באשקלון ובאזור הדרום, בגלל הפיתוח המואץ של תשתיות בניה ומגורים בסביבה זו. ככול הביקוש עולה כך גם היצע צובר תאוצה ויש יותר הזדמנויות לרכישה של דירות ברמה גבוהה בכל רחבי העיר אשקלון. קבוצת היזמות הנדל"נית קבוצת היי גרופ, המשמשת גם כקבלן, מציאה ללקוחותיה לרכוש דירות למכירה באשקלון, מתוך מגוון רחב של פרויקטים ברמת המקצועיות הכי גבוהה שאפשר למצוא בתחום היום.  

דירות למכירה באשקלון – תחום שהולך וצובר תאוצה

כאשר אתם מעוניינים לרכוש דירה למכירה באשקלון, אתם זוכים למגוון רחב של הצעות עם אפשרויות בכל רחבי העיר. זוהי ההזדמנות שלכם לבדוק לעומק מה הם תנאי המגורים ותנאי המחייה בכל אחת מהשכונות של העיר ועל בסיס בדיקה זו לבחור את בית המגורים המתאים ביותר המשפחה שלכם. ככול וידכם משגת, כך היצע הדירות למכירה בעיר אשקלון יהיה גדול יותר ואתם רק תידרשו לבחור את הנכס המתאים לכם ביותר מבחינת עיצוב או גודל. אבל אם אתם מבקשים לרכוש נכס תחת תנאים מאוד ספציפיים, או תחת מגבלות של יכולות כלכליות איתם אתם צריכים לעבור עוד, תהליך החיפוש אחר דירה למכירה הופך למוגבל ומורכב הרבה יותר. באופן עקרוני, ראוי לנסות למצוא את הנכס המתאים ביותר לצרכים שלכם, על בסיס מיפוי של אותם צרכים. אבל גם אם אינכם יודעים כיצד להתמודד עם תהליך החיפוש אחרי דירות למכירה באשקלון, אין לכם שום סיבה לוותר על התענוג – במיוחד כאשר עומדים לרשותכם אנשי מקצוע משכמה ומעלה איתם ניתן לבצע כל תהליך חיפוש בצורה מקצועית.

עיר צעירה עם מגוון אפשרויות

אשקלון הופכת עם השנים לאחד ממוקדי הדיור הצעירים הכי מבוקשים בישראל. עם אוכלוסייה של זוגות צעירים שרק הולכת וגדלה, והשקעה לא מבוטלת במשאבים עירוניים לטובת הצעירים, ברור לכל מדוע גם אתם רוצים למצוא דירות למכירה באשקלון. בדיוק מסיבה זו גם אנחנו, אנשי הצוות המקצועי של ח קבוצת היי גרופ, משקיעים זמן מחשבה בהקמה של פרויקטים למגורים באווירה צעירה באזור העיר אשקלון, ומשווקים אותם לאוכלוסיות המתאימות.

דירות להשקעה באשקלון

בעולם שבו הדיור אחד מהמשאבים הכי מבוקשים ויקרים של מדינת ישראל, היכולת שלכם להנות מיתרונות עולם הנדלן היא הקלף הכי חזק שאתם מחזיקים. על אחת כמה וכמה אם אתם מעוניינים לבצע רכישה של דירות להשקעה באשקלון – שם הביקוש לדירות רק הולך וגודל בשנים האחרונות, לאור תנועה מתמדת של אזרחים חדשים אל העיר. תהליך החיפושים אחרי דירה להשקעה איננו זהה לתהליך חיפוש אחר דירות מגורים. ולכן אתם צריכים להגיע מוכנים ומזומנים, עם כל הידע הנדרש למשימה, בשביל למצוא את הדירה המושלמת לצרכים ולדרישות שלכם. בעזרת המומחים של קבוצת היי גרופ, תוכלו למצוא דירה באשקלון מתוך מגוון רחב של נכסים אותם אנו מקדמים ובונים ברחבי העיר.

רכישת דירות להשקעה באשקלון – מה צריך לדעת?

רגע לפני שאתם חותמים על חוזה לרכישת דירות להשקעה באשקלון, מומלץ להבין מה הן המשמעויות של רכישת נכס, במיוחד אם מדובר בנכס שני. ראשית לכל, אתם צריכים להתייחס לעניינים הפיננסיים ובכללם גם למימון מיסוי על הדירה להשקעה. נכון להיום, אתם יכולים לרכוש דירה להשקעה על בסיס משכנתא של הבנק, אבל אם יש לכם אפשרות לגייס את ההון הדרוש, יתכן ותוכלו למצוא דירות עם החזרי השקעה טובים יותר שיהפכו את הרכישה לאטרקטיבית יותר. כמו כן חשוב לדעת כי החוק בישראל כיום מחייב אתכם לשלם מס רכישה על דירה שניה, כך שזו היא הוצאה כלכלית נוספת אותה אתם רוצים לקחת בחשבון לאורך הדרך.

כמובן שחשוב לבחור דירה על פי פרמטרים של ביקוש והיצע בשוק, אותו אתם יכולים לבחון בעזרת ידע מקצועי של אנשי נדלן או בעזרת אתרים מקצועיים בתחום. רק כך יהיה לכם סיכוי אמיתי למצוא שוכרי דירות במהירות, ובהתאמה להחזיר את ההשקעה שלכם בצורה המיטבית עם הכנסה חודשית קבועה מהנכס החדש שלכם.

הפרטים הקטנים – הם שעושים את ההבדל

כאשר אתם בוחרים לרכוש נכס חדש, בייחוד כאשר מדובר על נכס שני אשר לא ישמש אתכם למגורים, נדרשת מידה רבה של תשומת לב לכל הפרטים הקטנים. בסופו של יום אתם לא נמצאים בנכס כל הזמן, אבל אתם כן אחראים למה שקורה בנכס. ועל כן, מומלץ להשקיע את כל מה שיש לכם על מנת לרכוש דירות להשקעה בעיר אשקלון, בעזרת אנשי הצוות של קבוצת היי גרופ, באחד מהפרויקטים החדשים בעיר.