מאמרים

דירות חדשות באשקלון

רכישת דירה חדשה או רכישת דירות חדשות מקבלן באשקלון היא העסקה הגדולה והמשמעותית ביותר שאנחנו עושים בחיים שלנו. כאשר אנחנו בשלים לבצע את העסקה הגדולה של החיים, אסור לנו למהר. אנחנו חייבים לבדוק היטב מה אנחנו קונים כדי שלא נמצא את עצמנו עם נכס בעייתי.

HIGH GROUP מציע לכם דירות חדשות מקבלן באשקלון, כל דירה – בונבוניירה! היא מבטיחה לכם חווית מגורים יוצאת מן הכלל!

כדי לבצע באופן הנכון את כל התהליך של רכישת דירה אנחנו חייבים לשים לב לכל הפרטים המרכיבים את הנכס. אנחנו כאן כדי לספר לכם על חוויית מגורים יוצאת דופן. דירות חדשות מקבלן באשקלון, דירות במיקום אטרקטיבי, דירות מתוכננות היטב, הרבה טבע ומרחבים מסביב ומפרט טכני עשיר שהוא הרבה מעל הסטנדרט.

דירות חדשות באשקלון מקבלן – בנייה איכותית היא מעל הכול!

האמת היא שכל הנקודות אותן ציינו לעיל הן כולן חשובות ומשמעותיות. אך כל אלו לא יהיו שווים כלל אם הבנייה לא תיעשה באופן איכותי. HIGH GROUP  משקיעים בחומרי גלם באיכות הגבוהה ביותר. מה שמבטיח אורך חיים ועמידות של כל מה שיש לנו בבית לאורך שנים. מובן שגם ערכו של הנכס נשמר היטב באופן כזה והוא לא יאבד מערכו בחלוף זמן. כל מי שרוכש דירות במקום נהנה מאיכות חיים ותחושת הנאה וביטחון.

כיף להיות בבית!

כאשר אנחנו רוכשים דירה כזו, דירה המתוכננת היטב, דירה עם מפרט טכני עשיר ומתקדם –  פשוט כיף לנו להיות בבית! מה יותר מבורך מזה?

חלום של טבע ושל ים

אז אם גם אתם חלמתם על דירות חדשות מול הים באשקלון ונראה היה לכם כי מדובר בחלום שלא תוכלו להגשים – אנחנו כאן כדי לספר לכם שהיום – הדבר אפשרי! HIGH GROUP המשמשת כזרוע הנדל”ן של קבוצת חי נחמיאס מגורים והשקעות – מציעה לכם פרויקטים למגורים כמו גם למסחר ולמשרדים. היא מכתיבה סטנדרטים גבוהים ביותר אשר מייצרים הצלחה בכל פרויקט ופרויקט היוצא תחת ידיה.

למידע נוסף על דירות חדשות מקבלן באשקלון, דירות חדשות מול הים באשקלון – פנו אלינו. אתם תגלו אפשרויות מגורים מדהימות שעד היום רק חלמתם עליהם.

בשוק הנדל”ן הישראלי, דירות חדשות באשקלון הן נכס משמעותי, הן להשקעה והן למגורים. בשנים האחרונות חברות בניה רבות משקיעות בפרויקטים בעיר אשקלון בשל הביקוש הגובר לפתרונות דיור ברחבי העיר. בניית דירות חדשות בעיר אשקלון מתבססת על בניה חדשנית ובטוחה, ששומרת על רמת גימור גבוהה. הסמיכות לחוף הים לצד עם התעצמות מעמדה של אשקלון בשנים האחרונות מושכת קונים פוטנציאליים רבים לחפש דירה באזור. פרויקט “HIGH מול הים” של חברת High Group הנבנה בימים אלו מוביל את נופת הבניה בעיר ומציב סטנדרט גבוה.

דירות חדשות באשקלון – בחירה נכונה להשקעה

אם בעבר אשקלון החזיקה במעמד של עיר פריפריה, כיום, ניתן לראות תנועה ערה של קונים לעבר העיר. ההתחדשות העירונית, וההשקעה בתשתיות ושירותים עירוניים, העלו את קרנה של אשקלון. בניית דירות חדשות בעיר, יחד עם שיפור באיכות החיים באזור ויצירת חיבור לערי המרכז, מאפשרות לתושבי העיר לגור בשכונות שקטות, בבניה איכותית ויוקרתית, תוך שמירה על נגישות מרבית.

הבניה החדשה בעיר, מאופיינת בעיצוב מודרני והשקעה בפרטים הקטנים. יצירת תחושה יוקרתית, תוך שמירה על שכונות שקטות מאפשרת לקונה למצוא מקום מגורים לשנים ארוכות.

היתרון המרכזי אם כן, בפרויקטים החדשים הנבנים בעיר אשקלון, הוא היכולת לשמור על סביבת מחיה נעימה בשילוב עם נגישות למרכזי מסחר ותעסוקה.

מעוניינים לקנות דירה חדשה באזור שקט, שמותאם למגוון אוכלוסיות, נגיש לתחבורה ובעל תשתיות מעולות? העיר אשקלון היא העיר שלכם. קבוצת High Group בונה בימים אלו את פרויקט “HIGH מול הים” באשקלון. בפרויקט שני בנייני יוקרה למגורים והוא ממוקם באזור הסיטי באשקלון, ממש מול הים. ניתן למצוא במגדלים דירות 4/5 חדרים, פנטהאוזים ודירות גן, ברמת תכנון גבוה, חשיבה עיצובית יוקרתית ומתוך מטרה להביא לעיר אמות מידה חדשות של נוחות ועיצוב.

הפרויקט תוכנן על ידי מיטב האדריכלים ומעצבי הפנים של חברת High Group, והם מלווים את הרוכשים ליצירת חלל מגורים מתאים לכל דרישותיהם. הפרויקט הוא פרויקט יוקרתי הפונה לקהל יעד מגוון – ממשפחות וזוגות צעירים ועד לאנשי עסקים ומשקיעים בתחום הנדל”ן.

בשנים האחרונות עלה מספר דירות באשקלון למכירה הודות לפיתוח תשתיות במרחב העירוני ושיפור דרכי התחבורה לעיר. אשקלון חווה תנופת בנייה משמעותית, ומושכת אליה תושבים חדשים מכל רחבי הארץ. בין רצועת החוף המפנקת, פתיחתה של תחנת הרכבת החדשה והקמה של מחלפים חדשים, אשקלון הצליחה למתג את עצמה כעיר איכותית למגורים. הבחירה בדירות למכירה באשקלון מתחזקת גם בשל מחירי הנכסים נמוכים ביחס לערי המרכז והפרויקטים היוקרתיים שנבנים בעיר כיום. חברת High Group  הקימה באזור הסיטי שבאשקלון את פרויקט “HIGH ליד הים”, פרויקט של שני מגדלי יוקרה המתוכננים לפרטי פרטים ומשקיפים לחוף הים של אשקלון.

דירות חדשות באשקלון

דירות באשקלון למכירה – איכות בניה ומיקום שקט

חיפוש אחר דירת מגורים באשקלון מגלה כי יש יתרונות רבים למגורים בעיר זו, מה שמניע רוכשים רבים לפנות לפרויקטים בעיר. בין הסיבות להתעניינות הגוברת ברכישת נדל”ן באשקלון ניתן למצוא:

  • מחירי הנכסים בעיר זולים יותר מערים מרכזיות אחרות, בנוסף למגוון הטבות והנחות שניתנות לרוכשים דירה בעיר.
  • נגישות מלאה לכלי רכב ותחבורה ציבורית – בזכות הקמה של תחנת רכבת חדשה בעיר וחיבור לכבישים מהירים.
  • תשתיות ברמה גבוה – המבטיחות הגנה מפני רעידות אדמה לפי התקנים החדשים וממ”ד בכל דירה.
  • אוכלוסייה נעימה ואיכותית, ושכונות שקטות למגורים.
  • השקעה עירונית – עיריית אשקלון משקיעה רבות על מנת למשוך תושבים חדשים לעיר ומשפרת את רמת השירותים לתושב באופן קבוע.

קו החוף של אשקלון הוא הנכס המשמעותי של העיר, ולכן קונים רבים מעוניינים לזכות בנוף לחוף הישר ממרפסת ביתם. מרבית הדירות לרכישה כיום באשקלון נבנות תוך התייחסות לקו החוף ולפופולריות שלו.

פרויקט “HIGH מול הים” הוא פרויקט הדגל של חברת High Group באשקלון. בפרויקט שני מגדלי מגורים המעוצבים תוך חשיבה מודולרית והסתכלות עיצובית צעירה ורעננה ומביאים רמת בנייה חדשה לעיר. המגדלים תוכננו בידי האדריכלים המנוסים ביותר בקבוצת High Group, והקו העיצובי מותיר תחושה יוקרתית ומתקדמת. המגדלים ממוקמים בקו ראשון לחוף הים עוצר הנשימה של אשקלון, ובסמוך למרכזי פנאי, מוסדות חינוך ואזורים מרכזים בעיר.

הביקוש לדירות למכירה באשקלון הוא מהגבוהים במדינת ישראל. פרויקטים חדשים באשקלון מוכרזים חדשות לבקרים והקונים מביעים עניין רב בעיר. דירות למכירה באשקלון מוצעות הן למטרות מגורים והן למטרות השקעה כשהתשואה המוערכת היא 3.2%. מלבד חוף הים המקסים של אשקלון, המדד הסוציואקונומי של העיר משתפר משנה לשנה וכך גם רמת השירותים העירוניים, מה שהופך את העיר לאטרקטיבית ביותר בעייני קונים פוטנציאליים. קבוצת High Group מחזיקה בפרויקט יוקרה ייחודי בסמיכות לחוף הים של אשקלון.

 

נכסים למכירה באשקלון – הטבות לרוכשים

בשל הביקוש הרב לדירות למכירה באשקלון, יזמים רבים מתחרים על תשומת ליבם של הקונים. כתוצאה מכך, באזור אשקלון ניתן למצוא מבצעים, והטבות ייחודיים על מחירי הדירות. יזמים וחברות בנייה שמעוניינים להביא לתודעה את הפרויקטים שלהם בעיר, מציעים לרוכשים הנחות שיכולות לעיתים להיות משמעותיות, או הטבות כגון שדרוגים במפרט הטכני של הדירה ללא עלות נוספת. כלקוחות, מדובר במצב אידיאלי, בו ההיצע עולה על הביקוש והרווח הוא כולו שלכם.

לצד זה, חשוב לציין כי גם עיריית אשקלון עושה כל שביכולתה על מנת למשוך תושבים חדשים לתחומיה. העירייה מפעילה כיום עשרות תכוניות סיוע לשיפור הישגים לימודיים, עוסקת בפיתוח שירותים לעולים חדשים, הפקה של אירועי תרבות, ושיפור תשתיות עירוניות. מטרתה העיקרית של עיריית אשקלון הוא להפוך את הדירות למכירה בעיר לאטרקטיביות לא רק בגלל הפרויקטים היוקרתיים והנחשבים, אלא גם בשל סביבת המגורים האיכותית.

 

נכסים למכירה באשקלון – החלון לים התיכון

מגורים בסביבה צעירה ומתפתחת, זה החלום? בנייה חדשה, בטיחותית, ונעימה למגורים? עיצוב אדריכלי מהמעלה הראשונה? וכל זה עם נוף מושלם לחוף הים? כל זאת ועוד, ניתן למצוא בפרויקט החדש של חברת High Group, “מול הים” באשקלון. הפרויקט כולל שני מגדלי מגורים, במיקום מושלם עם נוף לים התיכון, בריזה נהדרת בכל שעות היום ובקרבה לכל מרכזי המסחר, התעסוקה והשירותים באשקלון. בפרויקט הושקעו מיטב המאמצים על מנת להביא לידי ביטוי את כלל הידע והניסיון של אדריכלי החברה, וליצור מבנה מגורים מרשים, מפנק, יצירתי ונעים למגורים, לצד עבודה קפדנית מדויקת ובטוחה.

דירה להשקעה באשקלון היא אופציה כלכלית יעילה ליצירת תשואה ורווח. תדירות הבניה באשקלון והמחירים המשתלמים יחסית, מושכים משקיעים רבים לעבר העיר. אשקלון מציגה בשנים האחרונות נתוני בניה חסרי תקדים, והביקוש למגורים בעיר עולה משנה לשנה. לכן, משקיעים רבים מוצאים שדירה להשקעה בעיר אשקלון היא ההשקעה האולטימטיבית בנכס פיזי. לחברת High Group פרויקט בתחומי העיר, והיא מסייעת למשקיעים לאורך כל תהליך הרכישה עד לקבלת מפתחות הדירה.

 

דירה להשקעה באשקלון – מה חשוב לדעת?

עסקה של רכישת דירה להשקעה דורשת בחינה ייחודית של הנכס. בעת בחינת נכס להשקעה באשקלון חשוב להתייחס לנקודות הבאות:

  • עלות הדירה הכוללת (יחד עם מיסים והוצאות נלוות) תואמת את סכום ההשקעה הראשוני שנקבע על ידי הקונה.
  • לנכס שנרכש יש פוטנציאל להחזרת השקעה תוך פרק זמן סביר וריאלי, ואף לייצר תשואת לבעליו בהקדם האפשרי.
  • אזורי ביקוש – הנכס ממוקם באזור בו יש ביקוש להשכרת נכסים בעיר, כך שהמשקיע יוכל להתחיל להחזיר את ההשקעה באופן מידי.
  • הטבות ייחודיות לרוכשי דירות בתחומי העיר אשקלון. בשל הביקוש הרב, פרויקטים רבים מציעים הנחות ומצבעים על דירות באשקלון.
  • קנית דירה להשקעה מחייבת את המשקיע להיות זמין לטפל בדירה, ולכן חשוב לוודא שהנכס נגיש להגעה בקלות.

החלטה מושכלת ואחראית בבחירת נכס להשקעה היא המפתח ליצירת רווח מקסימלי והחזרת ההשקעה בהקדם מבחינת המשקיע. ככלל, בבחירת דירה להשקעה באשקלון ניתן להגיע לתשואות הגבוהות מהממוצע הארצי.

 

דירה להשקעה באשקלון – מוכנים להשקעה הבאה שלכם?

מזל טוב! החלטתם לקנות דירה להשקעה באשקלון. עכשיו כל שנותר הוא למצוא את הנכס המיוחל ובמהרה. ל- High Group פרויקט יוקרה הנמצא בימים אלו בשלבי בנייה מתקדמים. HIGH מול הים באשקלון הוא מיזם מקורי ויצירתי, שנבנה על מנת להביא רמת בניה חדשה לחלוטין לאשקלון. דירות 3, 4, ו-5 חדרים בעיצוב חדשני לצד פנטהאוזים מפנקים ודירות גן מרווחות, נבנו בפרויקט. מגדלי היוקרה שוכנים במיקום אקסקלוסיבי מול חוף ימה היפיפייה של אשקלון, בשדרות בן-גוריון, ומספקים גישה נוחה למגוון השירותים הקיימים בעיר. הפרויקט מאפשר לתושבים לחוות סביבת מגורים מפוארת ומהווה השקעה רווחית.