דירות גדולות ליד הים

מי שבאמת קשור לים בכל נימי נפשו לא יוותר על מגורים ליד הים. עבור מי שמרכז חייו נמצא באזורי הביקוש של גוש דן מדובר לרוב בחלום רחוק. דירות ליד הים ובעיקר דירות גדולות ליד הים הם נכס נדל”ני יקר שמחירו יכול להאמיר ולעבור בקלות את רף הארבעה ואפילו החמישה מיליון שקלים. והמחירים האלה לא מאפיינים רק את תל אביב והערים הקרובות אליה אלא גם ערים כמו נתניה בשרון ואשדוד במישור החוף הדרומי.

הים אותו הים, המחירים יותר נגישים

לקנות דירה בדרום זה אחד הפתרונות ששוק הנדל”ן יכול להציע לאוהבי הים. לא לכולם זה מתאים, אבל אם אתם נהנים מגמישות תעסוקתית והים בנפשכם יש היום כמה פרויקטים של דירות יוקרתיות בבנייה באזור הדרום שמעניקים פתרון נגיש מאוד למשפחות שמחפשות דירות גדולות ליד הים. מרגע שחולפים דרומה מקו אשדוד מחיר הנכסים יורד באופן דרמטי וזה כולל גם דירות מיוחדות ופרויקטים יוקרתיים מול הים.

בהקשר הזה התחנה הראשונה שלנו היא אשקלון, מרחק דקות נסיעה מאשדוד ולעתים מרחק מאות אלפי שקלים במחיר הנכסים. קחו, למשל, את פרויקט ‘HIGH מול הים’ של קבוצת HIGH GROUP – שני מגדלי יוקרה באזור הסיטי של אשקלון שצופים על אחד מחופי הים היפים בישראל. הפרויקט, שתוכנן על ידי כמה מהאדריכלים המובילים בישראל, מביא לאשקלון את סטנדרט הבנייה ומפרט העל שמאפיין את מגדלי היוקרה של תל אביב, וניתן למצוא בו דירות גדולות של 110 מ”ר עם מרפסות של 14 מ”ר.

דירות יוקרתיות באילת

אופציה מרתקת נוספת עבור כל מי שמחפש דירות גדולות ליד הים מחכה באילת. העיר הדרומית בישראל שיושבת לחופיו של ים סוף טומנת בחובה הבטחות שחובבי הים לא ימצאו באף מקום אחר בישראל. כך, לדוגמה, בפרויקט ‘HIGH מול הים’ של קבוצת HIGH GRUOP שבונה דירות יוקרתיות באילת. בפרויקט, בשכונת שחמון האיכותית והמבוקשת תמצאו דירות יוקרתיות לבנייה שמשתרעות על פני שטח של 122 מ”ר עם מרפסות של 18 מ”ר.