דירות מקבלן

מי לא אוהב את הים? אז נכון  שלא כולם נהנים להתבוסס בחול שעל שפת הים ולא כולם ממש מתלהבים מהרחצה במים המלוחים והסוערים. אך כאשר מדובר בנוף של ים הנשקף מהחלון של הבית, שם מדובר במשהו אחר לגמרי. מדובר בתמונת הנוף הטבעית הכי יפה שאנחנו יכולים רק לחלום עליה. חברת HIGH GROUP מציעה דירה מקבלן מול הים כאשר תוכלו להתענג על הנוף הכי בראשיתי והכי קסום שרק קיים בטבע.

דירה מקבלן מול הים נשמע כמו נכס כמעט בלתי ניתן להשגה. דירה כזו הנמצאת סמוך לים זוהי דירה שאמורה להיות יקרה מאוד, יוקרתית מאוד ולא שווה לכל נפש. אז האמת היא שהדבר נכון כאשר מדובר באזור המרכז ובייחוד בערי החוף. אך כאשר מדובר באזור הדרום כמו אשקלון, שם הסיפור שונה לחלוטין. האזור הדרומי הוא הרבה פחות פופולארי והוא גם פחות יקר. על כן גם הדירות הנבנות שם יהיו יחסית הרבה יותר זולים.

 דירות מקבלן מול הים – הרבה מעבר לנוף

אז כאשר אנחנו מדברים על דירה מול הים – המחשבה הראשונה שלנו היא הנוף המצפה לנו בדירה כזו. אך כשהפרויקט נבנה על ידי חברת HIGH GROUP יש לנו הרבה יותר מבית המשקיף לנוף מרהיב. כי חברת הנדל”ן HIGH GROUP משקיעה בכל הפרטים עד הקטן שבהם, כאשר הדירה תהיה מושלמת לגמרי ממסד ועד טפחות. זה אומר שחומרי הגלם אשר משמשים לבנייה תהיינה הכי איכותיות והכי מושלמות. הכלים הסניטריים יהיו אף הם איכותיים ומושלמים ואפילו הידיות של הדלתות תהיינה מוקפדות ואיכותיות.

דירות מקבלן מול הים – לא מתפשרים על הטוב ביותר

אז הבנתם כי דירה באזור הדרום יהיה הרבה יותר זול ביחס לכל תחליף במרכז. אך חשוב שתזכרו כי לא כל חברת נדלן אכן תספק לכם את הדירה המושלמת באיכות הרצויה.

רק חברת HIGH GROUP המנוסה מציעה לכם דירה מול הים שהיא גם דירה מושלמת בפני עצמה.

דירות מושקעות על ידי צוות מקצועי ומנוסה, צוות שכבר בנה הרבה פרויקטים בשנים האחרונות והיא מציעה פתרונות דיור מושלמות לגמרי.

רכישת דירה היא ההוצאה הכספית הגדולה ביותר של אדם ממוצע. על פי רוב, מהלך שכזה עשוי לכלול בתוכו גם לקיחת הלוואות מהבנק ותכנון עתידי של אורח החיים הצפוי בהתאם להוצאות המחייה של הרוכש. רכישת דירות מקבלן משמעותה דירה חדשה לחלוטין ויש לה מספר יתרונות משמעותיים על פני דירה מיד שנייה. היתרון המשמעותי ביותר הוא ביכולת להרכיב את מפרט הדירה בהתאם לצורכי הקונה באופן מלא, וקניה של נכס חדש לחלוטין. חברת High Group מלווה רוכשים רבים בעת בנית הדירות שלהם ומספקת שירותי קניה דירה מקבלן.

דירות מקבלן למכירה high group

דירות חדשות מקבלן זול יותר מדירה מיד שנייה?

ברכישת דירה מיד שנייה, העלות של קניית הדירה אינה העלות הסופית שהבית כולו עתיד לעלות. בעת רכישת דירה מיד שנייה, הקונה מקבל דירה המותאמת לצורכי של הדייר הקודם, משמע, לרוב צריך להתאים את הדירה ולבצע שיפוצים. עלות השיפוצים ביחד עם עלויות נלוות נוספות, יכולות לייצר מצב שלעיתים נשמע לא הגיוני ובו רכישת דירה מיד שנייה היא החלטה פחות כלכלית.

למרות האבסורד שבדבר, בעת רכישת דירה מקבלן, ניתן להגדיר מראש איזה מפרט טכני הלקוח רוצה שיהיה בדירה, מהן הדרישות העיצוביות ועל מה ניתן לוותר. כך, הדירה הנרכשת בעצם עוברת את השיפוץ הנחוץ להתאמה ללקוח עוד לפני קבלת המפתחות ונכללת בעלות הדירה המקורית. הרצפות, המטבח, התאורה והחשמל כולם מעוצבים לפי בקשת הלקוח ואין שום סיבה להשקיע כספים נוספים לאחר קבלת המפתחות.

דירות מקבלן – ההחלטה הנכונה לכם

מעוניינים לרכוש נכס אך חוששים מהוצאות מיותרות? רוצים לבנות את בית החלומות שלכם בעלות הגיונית? בפרויקטים של חברת High Group ניתן לרכוש דירות חדשות לחלוטין מקבלן ואנו נלווה אתכם לאורך הדרך עד להגשמת חלום הדירה. מומחי חברת High Group ילוו אתכם לאורך הדרך, יסייעו לכם בתכנון הבית על כל שלביו, ויספקו לכם דירה בסטנדרט בניה גבוה איכות, במיקומים מעולים.

לאור שנות ניסיון רבות, אנו מכירים את שוק הנדל"ן על בוריו, ונכונים להביא כל פרויקט וכל דירה שבו לכדי יצירה מושלמת ללקוחות שלנו.

דירת חדשה מקבלן

דירות חדשות מקבלן לרוב נתפשות בידי רבים כרכישה יקרה ומסובכת. אולם, לא כך פני הדברים בשוק הנדל"ן של ימינו. לקניית דירה מקבלן יתרונות רבים על פני רכישת נכס מיד שניה – מלבד הרכישה של נכס חדש לחלוטין, לרוב רכישה של דירה מקבלן יכולה להיות זולה יותר מרכישה של נכס קיים. הבחירה בדירות חדשות מקבלן מאפשרת מוביליות עיצובית ללקוח, והתאמה מלאה לצרכים. מסיבות אלו, רבים ממחפשי הדירות פונים לקבלנים על מנת לרכוש את הדירה הבאה שלהם. חברת High Group מסייעת לרוכשי הדירות בתהליך המשמעותי הזה תוך מתן שירות מקצועי ואמין.

יתרונות הקניה של דירות חדשות מקבלן:

שיתוף פעולה עם יזם או קבלן בבניה של דירה חדשה חובק בתוכו יתרונות רבים:

  • התאמה של חלל הבית לצרכי הלקוח – בשיתוף פעולה עם הקבלן ניתן לבצע חלוקה מחדש של חלל הנכס לפי הצורך.
  • מפרט טכני ייחודי ללקוח – בין אם הזזת נקודות חשמל או גימורים בבחירה אישית.
  • שימוש בחומרי גלם לפי בחירה – ניתן לקבוע מה יהיה צבע הקירות, הריצוף או מהשיש.
  • ליווי צמוד של היזם או הקבלן לאורך הבנייה – ניתן להסתייע בצוות החברה המבצעת על מנת לטפל בסוגיות שונות.
  • עלויות בניה מותאמות ליכולת הכלכלית של הרוכש.

בניגוד לדירה מיד שניה, שם צריך לקחת בחשבון את עלויות השיפוצים והכנת הנכס למגורים, דירה מקבלן היא דירה שהותאמה מראש ללקוח.

מרגישים שזה בית!

קבלת מפתח לדירה חדשה מקבלן הוא סיום של תהליך בניה והתאמה ארוך, אולם, באופן מידי מדובר בכניסה לחלל שמרגיש לגמרי כמו בית. היכולת לבחור ולהביא לידי ביצוע את כל הרעיונות העיצוביים עוד במהלך הבניה, חוסך שיפוצים בעתיד, ומאפשר מעבר מהיר ונוח.

חברת High Group עוסקת ביצירת חווית מגורים ייחודית לבעלי הנכסים, בתשומת לב על הפרטים הקטנים ותכנון תוך שיקול דעת ומחשבה על הלקוח. אם חלמתם על בניה של דירה שהיא בית, חברת High Group, תלווה אתכם לאורך תהליך התכנון והבניה עד לקבלת המפתח לבית החדש שלכם. בהצלחה!

דירות חדשות מקבלן על יד היםרכישת דירה חדשה מקבלן

הדבר המשמעותי ביותר אותו אתם רוצים לפתור, כבר בחודשים הראשונים שלאחר מיסוד מערכת היחסים שלכם והקמת המשפחה הקטנה, הוא נושא הדיור. על פניו, זו היא הדרישה הכי בסיסית שיש, במיוחד במדינה כל כך צעירה ומתפתחת, כמו מדינת ישראל. ואולם, לאור משבר ארוך שנים בעולם הדיור, יותר ויותר ישראלים מוכנים להשקיע משאבים על מנת לרכוש דירה חדשה מקבלן, גם אם המשמעות היא לקיחת הלוואות בסדרי גודל עצומים. אפשר להתמודד עם הצורך ברכישת דירה חדשה מקבלן, רק על ידי עבודת הכנה מסודרת ומאורגנת, בה אתם יכולים לגלות את הצרכים והדרישות שלכם. בעזרת הצוות המיומן של קבוצת היי גרופ, תצליחו למצוא דירה חדשה מקבלן, באיזור מבוקש ונוח למגורים, איתה תתחילו את השלב הבא כמשפחה צעירה.

למה לקנות דירה חדשה מקבלן?

בשונה מרכישת דירה מיד שנייה, לרכישה של דירה חדשה מקבלן יש כמה וכמה יתרונות אותם אתם רוצים להכיר, כבר בשלבים הראשונים לחיפוש הכנס החדש שלכם:

 

  • זו היא דירה שבה יש לכם הזדמנות להשפיע על מבנה הפנים ואפילו על חלוקת החדרים בנכס. אומנם היזם והקבלנים מחויבים לתוכניות העבודה, אבל במידה מסוימת אם אתם רוצים לבצע שינויים, יש לכם יותר מקום להשפיע.
  • אתם יכולים לחוות מגורים בנכס שנבנה בסטנדרטים המתקדמים ביותר של המאה ה-21. הן מבחינת בטיחות והן מבחינת סגנון המגורים וחווית המגורים, זו היא תפיסה אחרת לגמרי של בנייה, איתה אתם יכולים לשנות לגמרי את איכות חייכם. 
  • התשואה שיכולה להתקבל מרכישה של נכס נדלן חדש. הבחירה להשקיע את כל המשאבים שלכם ברכישת נכס נדלן חדש היא לא רק עניין של איכות חיים, אלא גם מחשבה על הרווחים שלכם בעתיד – כאשר יש לכם סיכוי הרבה יותר גדול להצליח להביא את הנכס שלכם לכדי מכירה בסכומי רווחים נאים שיאפשרו לכם לשפר דיור בקלות.
  • עלויות קנייה נוחות שיכולות לשמור על תקציב ראלי לשנים הקרובות. אם יש לכם משפחה לגדל, אתם לא יכולים לרכוש דירה ולהתחייב להחזרים ללא כיסוי.

 

הנכס הראשון והכי חשוב שלכם

כל שנותר לכם לעשות בשלב זה, על מנת להביא לידי ביטוי את הצרכים והדרישות שלכם מהנכס החדש, הוא לפנות לעזרת מומחים בתחום הדיור, כמו אנשי הצוות המקצועיים של קבוצת היי גרופ, אשר יכולים לעשות את המיטב בשביל למצוא לכם את הבית המושלם למשפחה שלכם.