בית למכירה בדרום

תכירו את הטרנד הנדל”ני החדש – זוגות צעירים ומשפחות שמחליטים לעשות ‘ריסטארט’ לחיים ויוצאים לחפש בית למכירה בדרום. עליית מחירי הנדל”ן הקיצונית באזור המרכז גרמה למשפחות ישראליות רבות להפנות את מבטם לפתרונות דיור נגישים יותר כלכלית מהסוג שאפשר למצוא בערי דרום הארץ.

לא צריך להתפשר על איכות חיים

ערי הדרום רחוקות מלהיות מקשה אחת. ערים שונות בדרום מציעות סגנון חיים שונה, קהילה שונה וכל בית למכירה בדרום ראוי לבחון לגופו של עניין, תוך התאמה לצרכים הספציפיים של כל משפחה. אחרי שזה נאמר כדאי לציין שמתוך ערי הדרום שתי ערים מתבלטות בכך שהן נהנות ממשאב ייחודי שהופך אותן למשהו אחר לגמרי. המשאב הזה הוא חוף ים עוצר נשימה, והערים הן אשקלון בחלק הדרומי של מישור החוף ואילת לחופו של הים האדום.

ואכן, מתווכים מדווחים על התעניינות גוברת בבתים באשקלון ולאחרונה יש זינוק במכירת דירות באילת. במידה רבה ערי הקיט האלה שנהנות מכמה מהחופים היפים ביותר במדינת ישראל, הצליחו לייצר קטגוריה נדל”נית חדשה שמושכת משפחות שהחליטו לשבור את הקונספציה ש’אי אפשר לעזוב את מרכז הארץ’. יותר ויותר ישראלים מבינים שאין שום סיבה הגיונית לשעבד את העתיד הכלכלי של המשפחה לשלושים שנה עבור דירת 4 חדרים באם המושבות, כאשר יש פרויקטים יוקרתיים באשקלון בהם בחצי הסכום הם יכולים לקבל דירת יוקרה עם נוף לים.

בתים באשקלון במחירים אטרקטיביים

אחת מחברות הנדל”ן שחוללו את המפנה היא ‘HIGH GROUP’ שמתמחה בבנייה ומכירת דירות באילת ואשקלון. בשונה מהסטנדרט שהכרנו עד היום בערי הדרום   HIGH GROUP מקפידה ליזום רק פרויקטים יוקרתיים. יחסית לעוד בית למכירה בדרום, הפרויקטים של HIGH GROUP מעט יותר יקרים; יחסית לאזורי הביקוש במרכז הפרויקטים של החברה מאפשרים לכם ליהנות ממגורי יוקרה עם עיצוב אדריכלי ובמחיר אטרקטיבי ונגיש יותר מכל מה שחלמתם.

פרויקטים כמו ‘HIGH בכוכב הצפון’ באשקלון, או  פרויקט ‘האלמוגים’ ש-HIGH GROUP מקימה באילת מציבים רף איכות חדש לערי הדרום והישראלים – נוהרים.