בית למכירה באזור הדרום

איתור הדירה המתאימה ביותר למשפחה שלכם היא תמיד משימה כבדת משקל. האיזון בין צרכי המשפחה לתקציב הקנייה הוא תמיד איזון עדין שקל מאוד לחרוג ממנו מסיבה כזו או אחרת. הבעיה הזו לא זרה גם לתושבי דרום הארץ, מסתבר שאיתור בית למכירה באזור הדרום, שעומד בכל הסטנדרטים המקובלים  זה עניין ממש לא טריוויאלי.

פרדוקס הבנייה בדרום

על פניו מי שמחליט לרכוש דירה בדרום נהנה מיתרון עצום שמקנה לו החוק הבסיסי של עולם הנדל”ן – מחירי הנכסים בפריפריה נמוכים משמעותית מאלו שבמרכז, או במילים אחרות: בדרום הכסף שלכם קונה יותר. העובדה הזו מאפשרת לכם מראש לכוון לדירות גדולות ואיכותיות יותר מאלה שיכולתם להרשות לעצמכם במרכז הארץ. אבל, אליה וקוץ בה, מהר מאוד תגלו שגם אחרי שהקשתם בגוגל “בית למכירה באזור הדרום” לא עומדות בפניכם הרבה אופציות מוצלחות.

המחירים אמנם נמוכים יותר, אבל כשמדובר במצאי דירות חדשות בדרום המבחר יחסית מצומצם, בעיקר עבור מי שמחפש ‘דירות מיוחדות’. נסו, למשל, לאתר דירות גן בדרום הארץ – זו משימה כמעט בלתי אפשרית. בפועל הבנייה בדרום מתנהלת בעצלתיים. פחות קבלנים ויזמים רציניים פועלים דרומית לקו ראשל”צ-אשדוד ואת התוצאה – מחסור דירות חדשות בדרום מרגיש כל מי שמחפש בית למכירה באזור הדרום.

הדירות הכי איכותיות שנבנות בדרום הארץ

הבשורות הטובות הן שיש גם מי שפועל אחרת. קחו, למשל, את חברת HIGH GROUP שהקים היזם חי נחמיאס. החברה מתמקדת בייזום והוצאה לפועל של פרויקטים בתחומי המגורים, המסחר והמשרדים בדרום הארץ.

הפרויקטים של HIGH GROUP מתאפיינים ברמת ביצוע גבוהה מאוד ומפרטים מעולים. בשונה מיזמים וקבלנים שפועלים באזור הדרום, החברה לא מזניחה את שוק נדל”ן הפרמיום ומקפידה לשלב בפרויקטים שלה גם יחידות דיור יוקרתיות כמו דירות גן ודירות פנטהאוז. אין ספק שעבור מי שמחפש דירות גן בדרום HIGH GROUP היא היום הכתובת המקצועית והמתבקשת. הדירות המיוחדות שהחברה מציעה כוללות מפרט עילי עם פינוקים כמו מערכת בית חכם, פרקט בסוויטת הורים ומערכת מיזוג אוויר מיני מרכזי.

מחפשים בית למכירה באזור הדרום? צרו איתנו קשר במספר 072-33-80-908