ברוכים הבאים לאתר ״מחיר למשתכן״
של חברת ליאם נחמיאס חברה לבניין בע״מ.

באתר תוכלו לקבל את כל המידע אודות הפרויקטים שחברתינו
בונה במסגרת תכנית "מחיר למשתכן" 

בשלב הראשון אנו ממליצים שתקראו את המסמך הבא בעיון "שאלות- תשובות"

בחרו את הפרויקט בו זכיתם וקבלו את מלוא המידע כולל מסמכים, טפסים ומלאי דירות בעמוד זה.

*לא ניתן לרכוש דירה כזכאי ללא הגרלה* 

*בחלק מהפרויקטים ישנם דירות המוקצות לשוק החופשי – לפרטים 03-9495967*

פניות בנוגע להליך מחיר למשתכן יש לפנות בכתובת הדוא"ל הייעודית:Mishtaken@high-group.co.il

פניות בנוגע למשכנתאות יש לפנות לכתובת דוא"ל הייעודית: mashcanta@high-group.co.il

חברתינו מאחלת בהצלחה
לכל המתמודדים וברכות לזוכים

בחר בפרויקט בו זכית

בניינים
0
שכונות
0
ערים
0
יחידות דיור
0

התמונות הינן להמחשה בלבד | החברה אינה מתחייבת לכלול את הפריטים ואביזרי הגמר המופיעים בתמונות/ תוכניות כולם ו/או חלקם |  ט.ל.ח את החברה יחייבו מפרט טכני, תכניות מכר וחוזה מכר בלבד | אתר הבית ועמודי הפרויקטים השונים הינם להמחשה בלבד ואינם מהווים חלק מההתקשרות וההסכם בין הצדדים. תוכניות דיררה באתר להמחשה בלבד.

מחפשים אחר מחיר למשתכן פרויקטים? תכנית זו במתכונתה הנוכחית הורחבה בשנת 2015. כיום עולה מספר הפרויקטים בתכנית ומשפחות רבות זוכות להיכנס למכרזים ולזכות בדירה בעלות נמוכה. פרויקטים של מחיר למשתכן פרושים בכל רחבי הארץ והתקדמות הבניה והגדלת המכרזים שעורכת המדינה מחייבים בניה מהירה ואיכותית. הזוכים במחיר למשתכן מקבלים דירה במפרט שהוגדר על ידי הממשלה, בעלות מוזלת מהשוק ובמיקומים גאוגרפיים אטרקטיביים למחיה. חברת High Group משווקת מספר פרויקטים בתכנית.

מחיר למשתכן פרויקטים: מי זכאי להשתתף בתכנית?

תוכנית מחיר למשתכן מאפשרת לזכאים לקבל דיור בר השגה בשכונות חדשות ובאזורי ביקוש. בשל הביקוש הרב יצר משרד הבינוי והשיכון מספר תנאי סף לחסרי דיור על מנת לוודא שהמתאימים ביותר לתוכנית יזכו להשתתף בהגרלות. חלק מתנאי התוכנית הם:

  • אדם שלא היה רשום כבעל דירה או חלק ממנה בשלוש השנים האחרונות.
  • אדם שלא שכר דירה בדמי מפתח בשלוש השנים האחרונות.
  • אדם שאינו מוגדר כ"בן רשות" ליחידת דיור במשק חקלאי ביישוב קהילתי.
  • אדם שלא מחזיק זכויות על דירה בשלבי בניה.
  • אדם שאין לו זכויות בקרקע המיועדת למגורים שניתן להוציא בה היתר בניה.

אדם שעומד בכל התנאים, זכאי להגיש מועמדות להגרלת מחיר למשתכן בתור מחוסר דיור באזור בו ירצה לגור.

לחברת High Group מספר פרויקטים בחברי הארץ שנכללים בתוכנית מחיר למשתכן. המבנים בנויים במפרט הטכני הנדרש לתוכנית, תוך שמירה על רמת גימור וסטנדרט עבודה גבוה. קבוצת High Group לוקחת חלק בתוכנית מחיר למשתכן באשקלון ובחריש, הפרויקטים מחולקים לשלוש שכונות חדשות באזורי הביקוש של הערים הנמצאות בתהליך אישורים ובניה. סך כל הדירות המוצעות בתוכנית ושייכות לחברה נמנה על 473 דירות.

מעוניינים להגיש בקשת למחיר למשתכן, ובטוחים שאתם זכאים לה? כל שנותר לכם הוא לחפש את קבוצת הבניה בה את מעוניינים לגור ולהגיש בקשה מתאימה.

צרו קשר עוד היום עם נציגי חברת High Group על מנת לשמוע פרטים נוספים על המפרט הטכני ושאלות הנוגעות לפרויקטים. מומחי High Group ישמחו לסייע לכם ולספק את כל המידע הנדרש להצלחתכם.

דירות מחיר למשתכן

דירות מחיר למשתכן מהוות פתרון דיור הולם לזוגות צעירים רבים. אזרחים הזכאים להשתתף בהגרלות מחיר למשתכן, מקבלים הזדמנות לרכוש דירה חדשה מקבלן, במחיר מסובסד, הממוקמת באזורי ביקוש. הדירות מתוכננות בידי יזמים שזכו במכרז ממשלתי מהמדינה, ועומדות בתנאי המפרט הטכני של התוכנית. תוכנית מחיר למשתכן צברה תאוצה ותהודה ציבורית רבה בשנים האחרונות עם עליות המחירים בשוק הדיור. חברת High Group זכתה במכרזים בתוכנית מחיר למשתכן ומוציאה לפועל מספר פרויקטים בתחום.

דירות מחיר למשתכן – המפרט הטכני

בשנת 2015, הורחבה תוכנית מחיר למשתכן והתנאים לכניסה להגרלות הוגדרו מחדש. יחד עם השינויים בהגדרות, עודכן גם המפרט הטכני המחייב את היזמים לבנות לפיו. כחלק מהמפרט הטכני של דירות מחיר למשתכן הגדיר משרד הבינוי והשיכון קווים מנחים לבניה:

  • הגדרת שטח דירה מינימלי בהתאם למספר החדרים בכל דירה.
  • חלוקת חללי הפנים של הבית – נקבע שטח מינימלי לכל חדר בבית על למנוע שימוש שאינו למגורים בדירות מחיר למשתכן.
  • סטנדרט גימור אחיד – לשמר נראות ורמת בניה אחידה בין כל דירות הפרויקט.
  • קווים מנחים להנחת קווי חשמל ולמערכת מיזוג האוויר.
  • נראות כללית של בניין המגורים – לובי, מעליות ומדרגות.

מעצם הגדרת תוכנית מחיר למשתכן כתכנית ממשלתית, משרד הבינוי והשיכון הוא זה שאחראי לשמור על רמת בניה ואיכות התוצר הסופי לרוכשים. בעזרת הגדרות אלו, האזרחים הניגשים להגרלה מקבלים מראש את כל המידע הדרוש בנוגע לנכס הפוטנציאלי שלהם.

רכישת דירות ביעילות

רכישה של דירה פרויקט מחיר למשתכן פונה לקהל ייעד מסוים, המוגדר בתוכנית. יחד עם זאת, לפני שניגשים להגרלה, חשוב לבחון באיזה פרויקט ספציפי הקונה מעוניין להתמקד. התפוצה הנרחבת של שכונות מחיר למשתכן מהווה ירון לקונים שיכולים למצוא נכס חדש מקבלן במחיר נמוך ממחיר השוק בערי ביקוש מרכזיות כמו ראשון לציון, שעל פי רוב, נחשבות יקרות למגורים.

לקבוצת High Group שלושה פרויקטים הפועלים תחת תוכנית מחיר למשתכן – שניים בעיר אשקלון ואחד בחריש. החברה שמה לעצמה מטרה להיות חברה מובילה ברמת הגימור והתמורה ללקוח, ומייצרת דירות מגורים יוקרתיות.

מחיר למשתכן פרויקטים

אחת הבעיות הכי כואבות ומאתגרות איתה מתמודדים רבים מאוד מהצעירים הישראלים בשנים האחרונות, היא בעיית הדיור. לאור העובדה שאנחנו פשוט לא מצליחים למצוא מספיק משאבי קרקעות בישראל, נאלצה מדינת ישראל לצאת מהקופסא ולנסות למצוא פתרונות שמתאימים לבעיית הדיור הייחודית של המדינה שלנו – כמו גם לסייע לדור הצעיר להתבסס ולהקים בית בישראל. הפתרון מוכר וידוע לכל, והוא בא בדמות פרויקט מחיר למשתכן. בהצטרפות אל מחיר למשתכן פרויקטים רבים נפתחים ואפשרויות מגורים שונות הופכות לראליות, מבחינתן של משפחות צעירות. ולכן מדובר בבשורה כלכלית של ממש, אשר משנה את אורח החיים במדינת ישראל בזכות הפעולות אותן עושה המדינה, כמו גם קבוצת היי גרופ.

מחיר למשתכן פרויקטים משני חיים – בעלויות נוחות

בעבודה מתמדת ומתוך רצון אמיתי לשנות את פני הדברים בעולם הדיור של ישראל, קמים בשנים האחרונות יותר ויותר פרויקטים של מחיר למשתכן. כאשר אתם בוחרים להשקיע את כל המשאבים שלכם ברכישת דירת מחיר למשתכן פרויקטים רבים עומדים על הפרק ויכולים להפוך לכם לבית המיוחל של המשפחה. בין שמדובר על פרויקטים יוקרתיים בדרום הארץ ובין שמדובר על פרויקטים קטנים ואינטימיים יותר בערים חדשות כמו חריש – הצטרפות אל הגרלות מחיר למשתכן פותחת לכם מגוון רחב של הזדמנויות מגורים שלא הייתם יכולים להגיע אליהן בשום צורה אחרת.

המחיר המותאם אותו אפשר למצוא כחלק מתוכנית מחיר למשתכן, הוא אומנם יתרון יחסי על פני רכישת דירות בשוק החופשי. אבל זו היא לא הסיבה היחידה שבגללה רכישת דירות מחיר למשתכן פרויקטים, היא רכישה כל כך פופולרית. משפחות צעירות יכולות למצוא לעצמן סביבת מגורים באווירה המתאימה להיבט הסוציו-אקונומי ולהשקפות העולם של כל בני המשפחה. כך שאתם זוכים לגור בבנייה איכותית וחדשה, ויכולים להעניק לילדים שלכם  את החינוך אותו אתם רוצים להעניק להם.

תהליך רכישה קצת אחר – שנותן לכם יותר

תהליך הרכישה של מחיר למשתכן פרויקטים הוא שונה מכל מה שיצא לכם להכיר, בגלל שאתם צריכים לעבוד מול מוסדות המדינה. עם זאת, אנשי הצוות של קבוצת היי גרופ תמיד נמצאים שם כדי לעזור לכם. 

 

דירות מחיר למשתכן למשקיעים

אחד הפרויקטים הכי גדולים שמדינת ישראל אי פעם הוציאה לפועל, הוא פרויקט שנועד כל כולו לשפר את הזדמנויות לרכישת הדירה במחירים שווים לכל כיס, לאוכלוסייה של מעמד הביניים. פרויקט דירות מחיר למשתכן נולד מתוך צורך בסיסי של מעמד הביניים למצוא דיור בר השגה, באזורי הביקוש הכי חמים של מדינת ישראל, לאור משבר דיור שרק הלך והחריף עם השנים. נכון להיום, פרויקט דירות מחיר למשתכן מצליח להביא הישגים יפים, בכל רחבי הארץ עם כמות הולכת וגדלה של זוכים בהגרלות מחיר למשתכן, בערים השונות. אם גם אתם רוצים למצוא דירה ולהיכנס להגרלות באזורי הביקוש הרלוונטיים למשפחה שלכם ולאורח חייכם, ניתן לפנות לעזרת הצוות המקצועי של קבוצת היי גרופ.  

מה הן דירות מחיר למשתכן, ואיך אפשר לרכוש אותן?

כאמור, דירות מחיר למשתכן הם דירות אשר המדינה מקצה לטובת פרויקט מחיר למשתכן. כאשר המדינה בוחרת להפריש קרקעות, ולהגדיר אותן כקרקעות המיועדות להקמת דירות במסגרת מחיר למשתכן, כל תהליך העבודה על הקמת הפרויקט נראה אחרת לגמרי מאשר פרויקטים שפועלים בשוק הפרטי. כבר משלב התוכניות הראשוניות, היזם חייב לעמוד בהגדרות המסגרת, המחויבות על פי חוק, להקמת של הדירות במחיר למשתכן. מדובר על פרטים קטנים כמו למשל גודל הדירה, מפרט המטבח ואפילו היצע החניות לדיירים בבניין. אבל הם משפיעים על החיים שלכם בעתיד, ולכן אלו הם פריטי מידע מהותיים אותם אתם רוצים להכיר על פרויקט מחיר למשתכן. חשוב לדעת שיש לכם זכאות לבצע שינויים בתוך דירות מחיר למשתכן, אבל מדובר בשינויים מאוד מינוריים שיכולים לעיתים רבות לעלות לכם עוד כסף.

את רכישת הדירות במחיר למשתכן, אפשר לבצע אך ורק דרך הגרלות אותן מארגנת הממשלה. אתם צריכים לעמוד בתנאי הזכאות הבסיסיים, ורק לאחר מכן ניתן להירשם להגרלות באזורים בהם אתם מעוניינים לגור. אם התמזל מזלכם ואתם תצליחו לזכות בדירה, תוכלו לבחור את הדירה המתאימה לכם מתוך מגוון הדירות הקיימות בפרויקט.

תכנית שמקלה על הזוגות הצעירים 

התוכנית מחיר למשתכן, שיפרה בצורה משמעותית את מגוון ההזדמנויות שעומדות לרשותם של זוגות צעירים לרכוש דירה בישראל. אומנם לא מדובר על תכנית מושלמת, אבל היא בהחלט מצליחה לעורר עניין בקרב הזוגות הצעירים, אשר פונים לעזרת הצוות המקצועי של קבוצת היי גרופ, כדי למצוא את הדירות המתאימות בפרויקטים השונים של החברה תחת מחיר למשתכן.