מאמרים

מחיר למשתכן פרויקטים

מחפשים אחר מחיר למשתכן פרויקטים? תכנית זו במתכונתה הנוכחית הורחבה בשנת 2015. כיום עולה מספר הפרויקטים בתכנית ומשפחות רבות זוכות להיכנס למכרזים ולזכות בדירה בעלות נמוכה. פרויקטים של מחיר למשתכן פרושים בכל רחבי הארץ והתקדמות הבניה והגדלת המכרזים שעורכת המדינה מחייבים בניה מהירה ואיכותית. הזוכים במחיר למשתכן מקבלים דירה במפרט שהוגדר על ידי הממשלה, בעלות מוזלת מהשוק ובמיקומים גאוגרפיים אטרקטיביים למחיה. חברת High Group משווקת מספר פרויקטים בתכנית.

קרא עוד

השכרת משרדים

. המשרדים המוצעים להשכרה, בדרך כלל, מאובזרים בכל הציוד הבסיסי הנדרש כמו חיבור אינטרנט, פינות קפה, וציוד משרדי בסיסי, ומספקים מקום עבודה ומפגש נוח לבעלי העסקים. חברת High Group גאה להיות חברה מובילה בתחום השכרת המשרדים, המציגה שלל אופציות שיכולות להתאים לסוגים שונים של פעילויות עסקיות ובתנאי השכרה נוחים, כל זאת לצד איכות בניה גבוה ושירות מצוין.

קרא עוד

פרויקטים בחריש

פרויקטים בחריש, עיר חדשה המוקמת בימים אלו באזור חדרה, זוכים לתהודה רבה בזכות מהירות הבניה והתמיכה הממשלתית בפרויקט. בהמשך להחלטת ממשלה משנת 2008, בעיר חריש עתידים לחיות כ-100,000 תושבים, והמדינה הגדירה שמדובר במרחב תכנון מיוחד הזכאים להיתרי בניה מהירים. פרויקטים בחריש מוקמים במהירות אמנם, אך העיר שמה לעצמה מטרה להיות עיר ירוקה הנבנית בתנאים של שימור סביבתי וקיימות. הפרויקטים בחריש מותאמים למגוון רחב של אוכלוסיות, משפחות כמו גם זוגות צעירים, ולכן ניתן לצפות לגיוון במגדלי הדירות ובמפרטים הטכניים. חברת High Group תורמת אף היא לתנופת הבניה בחריש, בזכות פרויקט "HIGH באור המזרח" שלו 234 יחידות דיור במזרח העיר.

קרא עוד

דירות חדשות למכירה באשקלון

רכישת דירה חדשה או רכישת דירות חדשות מקבלן באשקלון היא העסקה הגדולה והמשמעותית ביותר שאנחנו עושים בחיים שלנו. כאשר אנחנו בשלים לבצע את העסקה הגדולה של החיים, אסור לנו למהר.

קרא עוד

דירות חדשות מול הים

דירה חדשה… מול הים… נשמע חלום שרבים אפילו לא מעזים לחלום אותו. המציאות בתחום הנדל”ן של היום כמעט ואינו מאפשר לרכוש דירות חדשות. המחירים שנסקו, אחוזי הבנייה הנמוכים והקשיים הכלכליים אשר רבים מתמודדים עמם, מותירים אותנו מדשדשים מדירת שכירות כזו לאחרת.

קרא עוד

דירות חדשות מקבלן מול הים

הנושא של נדל”ן מתבסס בעיקר על היצע וביקוש. ישנם אזורים שהם מבוקשים יותר ויש את אלו שהם מבוקשים פחות. אזור המרכז הוא כמובן האזור הכי מבוקש כאשר הדרום הוא הרבה פחות אטרקטיבי.

קרא עוד

דירות מקבלן

מי לא אוהב את הים? אז נכון  שלא כולם נהנים להתבוסס בחול שעל שפת הים ולא כולם ממש מתלהבים מהרחצה במים המלוחים והסוערים. אך כאשר מדובר בנוף של ים הנשקף מהחלון של הבית, שם מדובר במשהו אחר לגמרי.

קרא עוד

דירה מול הים אשקלון

העסקה הכי גדולה והכי משמעותית שאנחנו עושים בחיים שלנו זוהי רכישת דירה. נדמה שאין הרבה אנשים שיחוו את החוויה הזו יותר מפעם אחת בחיים. כאשר אנחנו עושים את זה אנחנו חייבים לבדוק היטב ולברר האם אכן בחרנו את הדירה הכי טובה עבורנו.

קרא עוד

דירות גדולות ליד הים

מי שבאמת קשור לים בכל נימי נפשו לא יוותר על מגורים ליד הים. עבור מי שמרכז חייו נמצא באזורי הביקוש של גוש דן מדובר לרוב בחלום רחוק. דירות ליד הים ובעיקר דירות גדולות ליד הים הם נכס נדל”ני יקר שמחירו יכול להאמיר ולעבור בקלות את רף הארבעה ואפילו החמישה מיליון שקלים.

קרא עוד

רכישת דירה באשקלון

בלי ששמנו לב מתרחשת באשקלון מהפכה אמיתית. יותר ויותר זוגות צעירים מגלים את עיר הקיט הדרומית ומתאהבים בה. חוף הים הבתולי והמרהיב של העיר שמשתרע לאורך קילומטרים ארוכים, הקמת מרכזי התעסוקה, והתרבות והספורט, הפכו את אשקלון לעיר מחוז במובן הטוב של המילה

קרא עוד

בית למכירה באזור הדרום

איתור הדירה המתאימה ביותר למשפחה שלכם היא תמיד משימה כבדת משקל. האיזון בין צרכי המשפחה לתקציב הקנייה הוא תמיד איזון עדין שקל מאוד לחרוג ממנו מסיבה כזו או אחרת. הבעיה הזו לא זרה גם לתושבי דרום הארץ, מסתבר שאיתור בית למכירה באזור הדרום, שעומד בכל הסטנדרטים המקובלים  זה עניין ממש לא טריוויאלי.

קרא עוד

קניית דירה באילת

אמנם אילת היא העיר הדרומית ביותר בישראל אך קניית דירה באילת אינה דומה לסתם לרכישת דירה בדרום, בעצם, גם לא לרכישת דירה דומה במרכז הארץ. אילת, מבחינות רבות היא אנומליה בישראל וזה כולל גם את שוק הנדל”ן, כי המציאות שקיימת היום באילת משנה כליל את חוקי המשחק ומייצרת הזדמנות גדולה למשקיעים.

קרא עוד

נדלן להשקעה

מכירת נדל”ן בפרויקט מגורים חדש היא תמיד אקט לא שוויוני. עבור הקונה זו העסקה של חייו שדורשת ממנו תעצומות כלכליות ונפשיות, ועתידה להשפיע בצורות מגוונות עליו ועל משפחתו למשך שנים; עבור החברה היזמית מדובר בעוד עסקה.

קרא עוד

בית למכירה בדרום

תכירו את הטרנד הנדל”ני החדש – זוגות צעירים ומשפחות שמחליטים לעשות ‘ריסטארט’ לחיים ויוצאים לחפש בית למכירה בדרום. עליית מחירי הנדל”ן הקיצונית באזור המרכז גרמה למשפחות ישראליות רבות להפנות את מבטם לפתרונות דיור נגישים יותר כלכלית מהסוג שאפשר למצוא בערי דרום הארץ.

קרא עוד

נכסים באשקלון

אם חשבתם שטרנד השקעות הנדל”ן גווע סופית עם ‘חוק הדירה השלישית’ שיזם שר האוצר משה כחלון, כנראה שלא ביקרתם באשקלון בזמן האחרון. כבר תקופה ארוכה שעיר הקיט המנומנמת במישור החוף הדרומי מעוררת עניין בקרב מביני עניין וכן נכסים באשקלון נקטפים במהירות מפתיעה.

קרא עוד

מכירת דירה באשקלון

בזמן שמרבית שווקי הנדל”ן של ישראל כבר הגיעו למיצוי והם נמצאים היום בתקרת המחירים ואפילו עם נטייה לירידות ותיקון קל כלפי מטה, בכמה ערים בדרום הארץ עושה רושם שהפוטנציאל טרם מומש במלואו.

קרא עוד

דירות להשקעה באילת

כמה פעמים ראיתם מודעה בעיתון או באנר באינטרנט עם הכיתוב ‘למכירה דירה באילת’ והמשכתם לדפדף בלי להקדיש לעניין מחשבה? אם אתם משקיעים שמחפשים השקעות נדל”ן מעניינות ייתכן ופיספסתם הזדמנות עסקית מצוינת.

קרא עוד

מגורי יוקרה על הים

סגנון החיים הים תיכוני קשור בעבותות למגורים מול הים ומאחר שים ונוף ים הם משאב מוגבל, אפשר להבין למה מרבית הפרויקטים שמוקמים בקו הראשון למים מוגדרים כמגורי יוקרה על הים.
למרבה הצער רק מעטים יכולים להרשות לעצמם מגורי יוקרה על הים במציאות הכלכלית הנדל”נית בישראל. למרבה המזל אם השילוב בין ‘ים’ ל’יוקרה’ באמת חשוב לכם, עומדת בפניכם היום אופציה נגישה ומרעננת: מגורי יוקרה בדרום.

קרא עוד

דירת 6 חדרים בדרום

מאז ימי השיכונים של שנות השישים והשמונים ישראל התקדמה בסטנדרט המגורים. אנחנו כבר לא מדינה עם משק ריכוזי שבונה דירות צנועות וגנריות עבור ‘מעמד הפועלים’; אנחנו מדינה עם שוק חופשי ואזרחים שמחפשים איכות חיים בסטנדרט מוקפד כמו שמקובל בעולם המערבי.

קרא עוד

קניית דירה חדשה בדרום

קניית דירה חדשה היא תמיד רכבת הרים רגשית וכלכלית, מהבחינה הזו קניית דירה בדרום אינה שונה באופן מהותי מקניית דירה חדשה בכל מקום אחר בישראל; אבל יש לקניית דירה חדשה בדרום גם אספקט שהופך את המשימה הזו לבעייתית אפילו יותר.

קרא עוד

פרויקטים חדשים בדרום

בשנה האחרונה מכירות דירות בדרום זכו לעידוד מכיוון בלתי צפוי. מיצוי אפשרויות השקעה בנדל”ן מניב בחלקים אחרים של הארץ הביא את משקיעי הנדל”ן לבחון אפשרויות השקעה בדרום הארץ והתוצאה היא תופעה נדל”נית שטרם הכרנו: פרויקטים להשקעה בדרום.

קרא עוד

דירת 4 חדרים באשקלון

דירת 4 חדרים נחשבת לנכס האידיאלי לזוג הצעיר. היא בגודל המתאים לאופק משפחתי של שניים ואפילו שלושה ילדים ועד לפני עשור גם נחשבה לנכס נגיש שמרבית הזוגות הצעירים בתחילת דרכם יכלו לעמוד בנטל רכישתו.

קרא עוד