מאמרים

מחיר למשתכן פרויקטים

מחיר למשתכן פרויקטים

מחפשים אחר מחיר למשתכן פרויקטים? תכנית זו במתכונתה הנוכחית הורחבה בשנת 2015. כיום עולה מספר הפרויקטים בתכנית ומשפחות רבות זוכות להיכנס למכרזים ולזכות בדירה בעלות נמוכה. פרויקטים של מחיר למשתכן פרושים בכל רחבי הארץ והתקדמות הבניה והגדלת המכרזים שעורכת המדינה מחייבים בניה מהירה ואיכותית. הזוכים במחיר למשתכן מקבלים דירה במפרט שהוגדר על ידי הממשלה, בעלות מוזלת מהשוק ובמיקומים גאוגרפיים אטרקטיביים למחיה. חברת High Group משווקת מספר פרויקטים בתכנית.

קרא עוד »
השכרת משרדים

השכרת משרדים

. המשרדים המוצעים להשכרה, בדרך כלל, מאובזרים בכל הציוד הבסיסי הנדרש כמו חיבור אינטרנט, פינות קפה, וציוד משרדי בסיסי, ומספקים מקום עבודה ומפגש נוח לבעלי העסקים. חברת High Group גאה להיות חברה מובילה בתחום השכרת המשרדים, המציגה שלל אופציות שיכולות להתאים לסוגים שונים של פעילויות עסקיות ובתנאי השכרה נוחים, כל זאת לצד איכות בניה גבוה ושירות מצוין.

קרא עוד »
דירות חדשות באשקלון

דירות חדשות למכירה באשקלון

רכישת דירה חדשה או רכישת דירות חדשות מקבלן באשקלון היא העסקה הגדולה והמשמעותית ביותר שאנחנו עושים בחיים שלנו. כאשר אנחנו בשלים לבצע את העסקה הגדולה של החיים, אסור לנו למהר.

קרא עוד »

דירות חדשות מול הים

דירה חדשה… מול הים… נשמע חלום שרבים אפילו לא מעזים לחלום אותו. המציאות בתחום הנדל”ן של היום כמעט ואינו מאפשר לרכוש דירות חדשות. המחירים שנסקו, אחוזי הבנייה הנמוכים והקשיים הכלכליים אשר רבים מתמודדים עמם, מותירים אותנו מדשדשים מדירת שכירות כזו לאחרת.

קרא עוד »

דירות חדשות מקבלן מול הים

הנושא של נדל”ן מתבסס בעיקר על היצע וביקוש. ישנם אזורים שהם מבוקשים יותר ויש את אלו שהם מבוקשים פחות. אזור המרכז הוא כמובן האזור הכי מבוקש כאשר הדרום הוא הרבה פחות אטרקטיבי.

קרא עוד »
דירות חדשות מקבלן למכירה

דירות מקבלן

מי לא אוהב את הים? אז נכון  שלא כולם נהנים להתבוסס בחול שעל שפת הים ולא כולם ממש מתלהבים מהרחצה במים המלוחים והסוערים. אך כאשר מדובר בנוף של ים הנשקף מהחלון של הבית, שם מדובר במשהו אחר לגמרי.

קרא עוד »

דירה מול הים אשקלון

העסקה הכי גדולה והכי משמעותית שאנחנו עושים בחיים שלנו זוהי רכישת דירה. נדמה שאין הרבה אנשים שיחוו את החוויה הזו יותר מפעם אחת בחיים. כאשר אנחנו עושים את זה אנחנו חייבים לבדוק היטב ולברר האם אכן בחרנו את הדירה הכי טובה עבורנו.

קרא עוד »

דירות גדולות ליד הים

מי שבאמת קשור לים בכל נימי נפשו לא יוותר על מגורים ליד הים. עבור מי שמרכז חייו נמצא באזורי הביקוש של גוש דן מדובר לרוב בחלום רחוק. דירות ליד הים ובעיקר דירות גדולות ליד הים הם נכס נדל”ני יקר שמחירו יכול להאמיר ולעבור בקלות את רף הארבעה ואפילו החמישה מיליון שקלים.

קרא עוד »

רכישת דירה באשקלון

בלי ששמנו לב מתרחשת באשקלון מהפכה אמיתית. יותר ויותר זוגות צעירים מגלים את עיר הקיט הדרומית ומתאהבים בה. חוף הים הבתולי והמרהיב של העיר שמשתרע לאורך קילומטרים ארוכים, הקמת מרכזי התעסוקה, והתרבות והספורט, הפכו את אשקלון לעיר מחוז במובן הטוב של המילה

קרא עוד »

בית למכירה באזור הדרום

איתור הדירה המתאימה ביותר למשפחה שלכם היא תמיד משימה כבדת משקל. האיזון בין צרכי המשפחה לתקציב הקנייה הוא תמיד איזון עדין שקל מאוד לחרוג ממנו מסיבה כזו או אחרת. הבעיה הזו לא זרה גם לתושבי דרום הארץ, מסתבר שאיתור בית למכירה באזור הדרום, שעומד בכל הסטנדרטים המקובלים  זה עניין ממש לא טריוויאלי.

קרא עוד »

קניית דירה באילת

אמנם אילת היא העיר הדרומית ביותר בישראל אך קניית דירה באילת אינה דומה לסתם לרכישת דירה בדרום, בעצם, גם לא לרכישת דירה דומה במרכז הארץ. אילת, מבחינות רבות היא אנומליה בישראל וזה כולל גם את שוק הנדל”ן, כי המציאות שקיימת היום באילת משנה כליל את חוקי המשחק ומייצרת הזדמנות גדולה למשקיעים.

קרא עוד »