התחדשות עירונית

HIGH התחדשות עירונית

“HIGH GROUP התחדשות עירונית״, היא חברה-בת של הקבוצה, המנהלת תחתיה את כל מערך ההתחדשות העירונית. כחלק מההתחדשות העירונית ההולכת ומתפתחת בכל רחבי הארץ, חברתנו מתכננת פרויקטים שונים ומגוונים בהיקף של מאות יחידות דיור באיזורי ביקוש במרכז הארץ כגון: תל-אביב, רמת-גן, הרצליה ועוד.
חזון הקבוצה כחברת נדל״ן יזמית ומבצעת הוא ניהול פרויקטים במסגרת התחדשות עירונית ע״י אנשי מקצוע מהמובילים והמנוסים בעולם הנדל״ן,
היודעים לנהל כל פרויקט בסנכרון מושלם בין כל הגורמים העוסקים במלאכה לצד התנהלות ישירה אנושית ונעימה מול הדיירים שטובתם האישית עומדת לנגד עיני החברה.
כל פרויקט ופרויקט עובר תהליך אפיון קפדני ויסודי החל משלב היכרות השטח ועד לרגע המיוחל בו הדיירים מקבלים את המפתח לביתם החדש.
התחדשות עירונית היא תהליך לפיתוח ושדרוג אזורי מחייה ותיקים, או כאלו שמצבם הורע עם השנים, לכדי שכונות מודרניות ומטופחות. הפרויקט להתחדשות עירונית הוקם על מנת להביא לידי ביטוי את כל האיכויות של אותם השכונות, אשר נשחקו עם השנים ולשפר את התשתיות העירוניות,
לייצר מרחבים ירוקים ולשלב שטחי מסחר ומוסדות ציבור בתווי הערים. תוכנית זו החלה את פועלה בסוף שנות התשעים, בעידוד ממשלת ישראל, ומאז עסקה רבות בשינוי אורח החיים של תושבים רבים ברחבי מדינת ישראל.
קבוצת High Group עוסקת בתוכניות התחדשות עירונית, ומובילה פרויקטים בתחום זה.

התחדשות עירונית – מי עוסק בתחום זה?

כחלק מתוכנית ההתחדשות העירונית, ניתן למצוא מספר אופני תכנון ושיפור מרכזיים לשכונות אלו. תהליך בנית התכונית דורש שיתוף פעולה בין גורמים רבים ובניהם ניתן למצוא:

  • דיירים ובעלי נכסים – אשר מושפעים באופן ישיר מהתהליך ונהנים מפירות ההצלחה שלו. לרוב, קבוצה זו תתאגד לכדי ועד מייצג על מנת לקבל ליווי מצד מהחברה המבצעת את הפרויקט.
  • החברה המבצעת – האחראית לתכנון, פיתוח וביצוע העבודות בשטח. היא זו הנותנת את הדין על התוצאות ומלווה את הדיירים עד לשלב מסירת המפתחות.
  • הועדה הבין-משרדית להתחדשות עירונית – הנציגות הממשלתית שבאחריותה הפיקוח על עבודות ההתחדשות העירונית- כוללת נציגים ממגוון אגפים ומשרדי ממשלה.
  • הרשות המקומית – היא הרגולטור המפקח על החברה המבצעת, ומעביר את המידע לוועדה הבין-משרדית.

שיתוף פעולה הדוק בין כל הגורמים הללו הוא המפתח לקידום עבודות להתחדשות עירונית ולשיקום מוצלח של שכונות וערים.

התחדשות עירונית – איך לוקחים בתהליך זה?

קבוצת High Group מלווה פרויקטים להתחדשות עירונית בעזרת חברת הבת “High Group- התחדשות עירונית”.

החברה עוסקת בתכנון פרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית בכל רחבי הארץ בצורה מקצועית ותוך שמירה על סטנדרט בניה יוקרתי. כל תהליך בניה עובר בקבוצת High Group אפיון קפדני וסיווג לפי צרכיה הדיירים עם יועצי החברה.
אנשי קבוצת High Group ילוו אתכם החל משלב ההיכרות בשטח, דרך בנית תוכנית ועד השלמת העבודה. מלאו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר בהקדם לתחילת תכנון התוכנית המתאימה לכם.

פרוייקטים