אודות התחדשות עירונית

התחדשות עירונית ב- HIGH GROUP: מאזורי מגורים ותיקים לשכונות מודרניות ומטופחות

התחדשות עירונית עומדת כרגע בראש סדר העדיפויות של מתכנני הדיור בישראל, וגם אנחנו ב- HIGH GROUP משקיעים מאמצים רבים בתחום ומובילים פרויקטים שונים ומגוונים בהיקף של מאות יחידות דיור לטובת מגורי העתיד של הציבור הרחב.

מתל אביב, רמת גן, הרצליה ועוד שלל איזורי ביקוש –  "HIGH GROUP  התחדשות עירונית״ מנהלת מערך התחדשות עירונית ע״י אנשי מקצוע מהמובילים והמנוסים בעולם הנדל״ן.

הצוות שלנו מומחה בניהול פרויקטים בסנכרון מושלם בין כל הגורמים העוסקים במלאכה, לצד התנהלות ישירה אנושית ונעימה מול הדיירים שטובתם האישית עומדת לנגד עיני החברה. 

פרויקט להתחדשות עירונית הוקם במטרה להביא לידי ביטוי את כל האיכויות של שכונות רבות ברחבי הארץ, אשר נשחקו עם השנים, והוא כולל שיפור נרחב של תשתיות עירוניות, יצירה של מרחבים ירוקים ושילוב שטחי מסחר ומוסדות ציבור בתוואי הערים. 

כל תהליך בניה עובר בקבוצת היי גרופ אפיון קפדני וסיווג לפי צרכיה הדיירים עם יועצי החברה, כאשר כל פרויקט ופרויקט עובר תהליך אפיון קפדני ויסודי החל משלב היכרות השטח ועד לרגע המיוחל בו הדיירים מקבלים את המפתח לביתם החדש.

אנשי קבוצת High Group ילוו אתכם החל משלב ההיכרות בשטח, דרך בנית תוכנית ועד השלמת העבודה. מלאו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר בהקדם לתחילת תכנון התוכנית המתאימה לכם.